Lost/Zagubieni

Titanic czy Przeminęło z Wiatrem?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Lost/Zagubieni

Postprzez Pofyrtaniec » 7 lutego 2010, o 22:15

Są tutaj jacyś zagorzali fani? :D

Ja właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony jak bardzo się wciągnąłem. Zobaczymy jak w kolejnych sezonach. Mam tylko nadzieję, że ogrom zagadek nie przygniecie mnie i przebrnę przez wszystkie sezony :oczka1:

Aha i proszę bez spoilerów tutaj, bo się zdenerwuję :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 7 lutego 2010, o 22:19

Ja po pierwszym przestałem oglądać. Reszta w ogóle nie przypadła mi do gustu. Dobrnąłem tak do połowy 2 sezonu i ostatecznie zrezygnowałem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez tomek » 7 lutego 2010, o 23:17

Oglądałem sezony 1 i 2 (niektóre odcinki nawet po kilka razy). Te dwa sezony podobają mi się bardzo, ale kolejne...kolejne są nudne i naciągane, takie jakby reżyser nie miał pomysłu co z tym dalej zrobić.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Alex Krycek » 27 lutego 2010, o 12:09

Pięć sezonów obejrzałem, za szósty też zamierzam się wziąć, Pierwszy sezon w ogóle nie zrobił na mnie wrażenia, drugi już trochę lepszy, ale potem to już nie mogłem doczekać się następnego odcinka. Im dalej tym lepiej.
Avatar użytkownika
Alex Krycek
Nowy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 stycznia 2008, o 14:22

Postprzez Pofyrtaniec » 25 maja 2010, o 09:22

No i koniec końców. Wczoraj obejrzałem finał 6 serii i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Postaram się nie spoilerować :P No ale bez tego trudno coś napisać :D Może tak: zostało wiele niewyjaśnionych wątków, chyba za wiele. Jak dla mnie powinien być jeszcze co najmniej jeden dwugodzinny odcinek. Jak zwykle to z Lostem bywało fani sami muszą sobie dopowiedzieć część historii, co nie za bardzo mi się podoba ponieważ oczekiwałem od finału wyjaśnienia wszystkich zagadek. Szkoda, że to już koniec :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 25 maja 2010, o 22:50

Jeżeli chodzi o mnie to oglądałam 2 albo 3 sezony po czym przestałam. W sumie nawet nie wiem dlaczego. :eye: Dzisiaj pokusiłam się o ściągnięcie ostatniego odcinka, tak z ciekawości. Obejrzałam i powiem jedno - jakiś taki średni. Wydaje mi się, że scenarzyści już nie mieli na niego pomysłu. Chociaż może to efekt tego, że nie wiem co działo się w ostatnich odcinkach i nie podążałam za fabułą. Teraz mam wakacje więc może obejrzę w spokoju od początku do końca. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do TV, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron