Ostatnio czytałem książke...

Buszujący w zbożu czy Ania z Zielonego Wzgórza?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Re: Ostatnio czytałem książke...

Postprzez Mirva » 21 października 2012, o 18:08

Polecam gorąco książkę J. Fowlesa pt. "Kolekcjoner".
Jak zaczęłam czytać to potem nie mogłam się oderwać :D
Facet więzi dziewczynę w swoim domu :eye:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ostatnio czytałem książke...

Postprzez szarit » 30 października 2012, o 00:44

SnegoSmiles napisał(a):Polecam dzieła Agaty Christie - mistrzyni kryminałów, choć raczej nie ma takich, żeby krew mroziła w żyłach, ale naprawdę wciągają i są ciekawe. Zwłaszcza polecam 'Tajemnicę Siedmiu Zegarów' i 'Próbę niewinności'.

Polecacie jakąś książkę, naprawdę mrożącą krew w żyłach? Ale błagam, nie fantasy. Może jakiś thriller? Coś, co mogłoby się naprawdę wydarzyć.


A nie jesteś nieco za młody na prawdziwe thrillery 8) ?ok,ale skoro bardzo chcesz ale to na Własną odpowiedzialność: Michael Marshall Smith i jego cykl Nietykalni (podobnie jak inne książki tego pisarza :mrgreen: w zasadzie on pisze głównie thrillery)oraz Chattam Maxime i jego cykl "Otchłań zła"polecam :evil: aha i jeszcze tom czwarty do Otchłani zła...z tym że należy czytać najlepiej na samym początku bo jest luźno związany z poprzednimi tomami:Obietnica Mroku :evil: miłego czytania...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Ostatnio czytałem książke...

Postprzez Marinella » 27 listopada 2012, o 22:36

A ja mam pytanie częściowo związane z tematem. Otóż szukam opowiadania O'henry "Ostatni liść" do przeczytania w całości w Internecie, ale nie mogę znaleźć (są tylko opisy), może ktoś może mi pomóc w tym temacie. Szukałam w bibliotece i księgarniach, ale Te w mojej miejscowości takich cudów nie mają niestety:(
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Ostatnio czytałem książke...

Postprzez Alexander » 28 listopada 2012, o 07:51

Tutaj jest, niestety tylko po angielsku: http://www.eastoftheweb.com/cgi-bin/ver ... sLea.shtml

Polskie tłumaczenie umieszczono w "Siedmiu mistrzów niespodzianki" z 1977 roku. Wydawcą jest Krajowa Agencja Wydawnicza.

Jakby w bibliotece nadal nie było, to np tutaj możesz wyczaić zbiór w antykwariacie za jedyne 1,75 + koszty przesyłki: http://www.bialykruk.com.pl/sklep/index ... spodzianki

lub między 1,99 a 10 pln + koszty wysyłki na alledrogo. Nie jest z tym dostępem aż tak źle jakby mogło się wydawać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Ostatnio czytałem książke...

Postprzez Manulena » 7 czerwca 2016, o 15:49

Obrazek
Polecam z czystym sumieniem. Naprawdę niezapomniana lektura :love:
Postać pożyczona od Manulfacture (Tatz) :3
Avatarek jest jej autorstwa.
Avatar użytkownika
Manulena
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 czerwca 2016, o 14:00

Poprzednia strona

Powrót do Książka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron