Saga "Zmierzchu" Stephanie Meyer

Buszujący w zbożu czy Ania z Zielonego Wzgórza?

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez SnegoSmiles » 19 kwietnia 2010, o 14:15

Na końcu lutego byłem w księgarni, skusiłem się bardzo dobrymi opiniami (zwykle to mną kieruje w księgarni ;)) i kupiłem całą sagę. "Przed Świtem" (ostatnią książkę z sagi) przeczytałem na początku kwietnia i....

LUDZIE CZYTAJCIE TO! JEST WARTE OGROMNEGO APLAUZU! NIE MUSICIE LUBIĆ AKTORÓW, TYLKO PRZECZYTAJCIE! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez PuMa » 19 kwietnia 2010, o 16:35

Ja nie czytałam i raczej nie przeczytam, bo raz - zwykle nie mam czasu na książki (taak, wiem ubożeję przez to :skarcony: ), a dwa - to jest wszystko pisane w formie 1 osobowej, więc odpada (nie przepadam za tego typu formą zapisu :shuffle: ) i trzy - ten rodzaj literatury to nie moja broszka (wolę coś zza wschodniej granicy :ups: ). Za to mogę się coś wypowiedzieć, bo całą sagę czytała moja Ania - z reguły ona czyta książki, potem mi recenzuje (tak jest znacznie przyjemniej :P ). Według Jej opinii seria Meyer jest znośna. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie, ale nie ma żadnego WOW!!! I tyle :shuffle: .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Lady_Galant » 11 sierpnia 2010, o 19:04

Wiem tylko tyle że to jest o wampirach i że główną role gra niejaki Robert Pattinson za którym sikają teraz wszystkie młody laski na świecie. :luv:

Szczerze to o tym filmie i Robercie dowiedziałem się z Pudelka i Plotka które odwiedzam codziennie. ;)

O filmie się nie wypowiem bo go nie widziałem i nie zamierzam zobaczyć, ogólnie to mało filmów oglądam chyba że jest jakiś dobry a że filmów na poziomie jak na lekarstwo więc nie oglądam.
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez SnegoSmiles » 12 sierpnia 2010, o 15:58

No a teraz Snegosmiles możesz jeszcze raz napisać swojego posta we właściwym temacie ^^


Potrafisz przywołać wczorajszego posta, którego już nie pamiętam? ;p


Dobra! Oglądaliście już "Zaćmienie"? Co sądzicie? Ja uważam, że to najlepsza część! I ta muzykaa... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Soline7 » 12 grudnia 2010, o 16:36

Najlepsza jest pierwsza część Zmierzch, bo nastepne to już przynudzaja...wiecie o co chodzi nie?? 8)
[...]...Ta która: montuje klamki w drzwiach obrotowych, ;] pisze na gg bez klawiatury, ;D zgrała na dyskietkę, cały internet, ;) policzyła 5 razy do nieskończoności, ;DD przedawkowała Marsjanki,;P potrafi być pijana po Coli..;]
Avatar użytkownika
Soline7
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 grudnia 2010, o 13:45
Lokalizacja: z Polski :D

Postprzez SnegoSmiles » 18 grudnia 2010, o 13:45

Witamy na forum Soline! ;)

Ta, przynudza na pewno 2. część, bo 3. jeszcze nie oglądałem! ;)





Tija : Offtop.
Ostatnio edytowano 18 grudnia 2010, o 14:29 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szyszka » 18 grudnia 2010, o 15:13

Może nie czytałam ale oglądałam wszystkie części jakie wyszły filmu. Myślałam że to będzie jakaś nuda co trwa po ok. 2 godziny . Jedyne co mi się znudziło po godzinie oglądania to to że mój brat musiał co 5 minut chodzić do łazienki nie wiem jakiej on ma wielkości pęcherz.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Poprzednia strona

Powrót do Książka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron