OBWIESZCZENIE

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

OBWIESZCZENIE

Postprzez Przemko » 7 kwietnia 2010, o 11:05

Z wstydem, ale przyznaję się do mylnych poglądów. I z racji podanych szczegółów i sprostowań chciałbym w tym miejscu PRZEPROSIĆ wszystkich sportowców (tych zawodowych i amatorów) za niesprawiedliwy osąd i krytykę. Wygląda na to, że Ci ludzie to jedna z najbardziej uświadomionych i wyrozumiałych grup społecznych. Szkoda tylko, że w takim razie nie wszyscy ludzie potrafią ich naśladować - i to nie tylko w dziedzinach sportowych, ale także w postawie i wartościach. Widać nie tylko macie w zwyczaju walczyć i próbować swych sił tylko w sporcie, ale także i poza nim. Podziwiać. :rose:


Z wyrazami szacunku
Przemysław W.......
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Alexander » 7 kwietnia 2010, o 13:03

;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez kasjer » 7 kwietnia 2010, o 16:31

he ;) przyjąłem do świadomości;)
Jeśli obrażasz t.A.T.u strzel sobie w łeb zanim ja cie dopadnę...
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PuMa » 8 kwietnia 2010, o 06:41

No, no. Aż przyjemniej się robi kiedy widzi się, że ktoś nagle tak zmienia swoje zdanie i siebie na lepsze. Ludzie często nie potrafią przyznać się do błędnego myślenia i postawy, uparcie trwając przy swoim choćby nawet się mylili aż do śmieszności. Dzięki Młody muszę wyznać, że miło mnie tym zaskoczyłeś. No ale poza tym - Ty naprawdę myślałeś, że ktokolwiek (nie tylko ja i inni sportowcy) może mysleć i postępować inaczej? Ludzi nie traktuje się w ten sposób, że najpierw wykorzysta, da jakąś nadzieję a potem bon voyage dla własnego widzimisię. Uwierz, jeśli ktoś taki istnieje to dla wszystkich, bez wyjątku jest osobą pozbawioną odwagi, honoru i wszelkich wartości. To nie tylko moja konkluzja, ale także i innych osób - nie tylko ze światka sportowego, ale i ogólnie.
I Micha miała rację - mam wielu znajomych spoza sportowego światka, ale rzeczywiście - osoby z którymi gram są jak rodzina, znamy się od lat i doskonale rozumiemy. Każdy zresztą ma jakąś osobę z którą też dość długo się zna, może jakąś przyjaciółkę (przyszywaną siostrę/brata jak my to nazywamy), która Go zna, a więc która potrafi pomóc i właściwie doradzić.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Madziara220 » 8 kwietnia 2010, o 10:08

PuMa napisał(a):No ale poza tym - Ty naprawdę myślałeś, że ktokolwiek (nie tylko ja i inni sportowcy) może mysleć i postępować inaczej? Ludzi nie traktuje się w ten sposób, że najpierw wykorzysta, da jakąś nadzieję a potem bon voyage dla własnego widzimisię. Uwierz, jeśli ktoś taki istnieje to dla wszystkich, bez wyjątku jest osobą pozbawioną odwagi, honoru i wszelkich wartości. To nie tylko moja konkluzja, ale także i innych osób - nie tylko ze światka sportowego, ale i ogólnie.

Ha, jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć! PuMa nie wiem na jakim świecie Ty żyjesz - może sport tak bardzo Tobie i Twoim znajomym sportowcom przewrócił w głowie, że nie widzisz realiów! Otóż są tacy ludzie, którzy wykorzystują innych, potrafią od całkowitego oddania i uczucia przejść do nienawiści i ranienia! I robią to często z wydumanych powodów wobec kogoś kogo sami kochali i o kogo dbali ! A bo ktoś zrobił nie tak jak oni chcieli, bo był zazdrosny (żałosne, ale często wykorzystywane jako wymówka) albo dlatego, że zwyczajnie się boją i wolą uciec niż jak to wyraziłaś - walczyć z tą 2 osobą o nią samą! I cały swój związek, przyjaźń - to co ich łaczyło sprowadzają tylko do tych błędów nie pamiętając o wszystkich tych dobrych chwilach, których przecież na pewno było więcej! Tak - z jednym się z Tobą zgodzę: to właśnie tacy ludzie są kompletnie pozbawieni wartości i nic sobą nie reprezentują. Potrafią tylko narzekać i wyrzucać winy tej 2 strony sami siebie wybielając i uznając, że nie ma co się wysilać (ale gdyby to o nich chodziło to byłby koniec świata i ciekawe jak by się do tej sytuacji ustosunkowali). Może więc PuMo masz jakieś doświadczenie, ale chyba niekompletne!
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez micha21 » 8 kwietnia 2010, o 11:47

Wypowiedziała się dziewczyna co ma 17 lat, i do Pumy powinna mówić Ciociu :lol:.Widzę że masz potężny bagaż doświadczeń, obyś umiała go udźwignąć.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez koko » 8 kwietnia 2010, o 16:38

:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 8 kwietnia 2010, o 21:04

Madziara , czy Ty specjalnie w kółko o tym piszesz?

A teraz kilka ważnych spraw do ogłoszenia:

Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
Osoby, które robią innym nadzieję na związek są naprawdę żałosne! Nie wolno gardzić uczuciami drugiej osoby, ani jej ranić, osoba, która tak postępuje naprawdę jest uboga emocjonalnie. To jest poniżej wszelkich zasad moralnych. Życie ludzkie jest najważniejsze.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Kamil » 8 kwietnia 2010, o 21:12

Umarłem.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez wolny » 8 kwietnia 2010, o 21:26

Temat... ZAMYKAM.
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron