Dziadek Kamil co powie to powie, godom Wom...

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Dziadek Kamil co powie to powie, godom Wom...

Postprzez Kamil » 15 maja 2010, o 21:52

yo zem dziolcha wlasnie poszydl i jest wiesz. te, sluchej. moja ciotka jadzka, ze strony matki, pojechala do rezerwatu liczyc malpy. i liczy, liczy te malpy i orangutany - i wiesz ile naliczyla? 20. i sluchej, liczy dalej i jakis taki fenomyn ujrzala - bo miolo i siusioka i psioche. a wiesz, ona laska prosta, nie chciala sie w fenomeny miszac i poszlo do inteligencji, doktór habilitowanyj - czujesz laska te klimaty? no i ta doktór patrzy i patrzy, to ciotka pyto "no, pani doktór habilitowana, co to to? bo mo i siusioka i psioche?" a doktór:" no wiesz, obojniok. trans, czujesz laska te klimaty? no to ciotka spoko-loko, i liczy dalyj te malpy i orangutany i naliczyla ich, moja drogo, koby cie nie sklamoc, 32 doklanie. i wiesz co sie okazalo, dziołcha? okazało się, że nie miała liczyć małp, tylko zebry!"
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 15 maja 2010, o 23:17

To normalnie wygląda jak spam. Bez kitu. :eye: Kamil, znowu jesteś "pod wpływem środków odurzających"? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez KatinaVolkova » 16 maja 2010, o 00:18

Oja.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<umarła ze śmiechu> To ta ciocia nie rozróżnia małp od zeber ?? A po co jej była liczba tych małp? po co je liczyła ? :D :D :D :D
Nieźle.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dobre... Kamil... Wymiatasz tym śląskim językiem :D :D
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Alexander » 16 maja 2010, o 10:10

yyyyy.... :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez h.O.P.e » 16 maja 2010, o 11:14

Jak to mawiają, zmień dilera albo bierz połowę :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez koko » 16 maja 2010, o 14:28

Mówią też "zacznij brać hormony albo rzuć te, które bierzesz". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patela » 16 maja 2010, o 21:23

Czy ty coś bierzesz ? ;> jakieś sterydy babuni z biedronki albo cuś ? xd
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Kamil » 4 czerwca 2010, o 23:36

O Boże... miałem jasnowidzenie! Znam, wiem, czuję. Wszystko o forumowiczach. Naciskany naciskami większości z Was zdradzę je - wyznam Wam największe sekrety najsławniejszych użytkowników tego forum!

Koko, naprawdę lat 24.
W dzień skromna i zakompleksiona studentka pedagogiki, czas wolny spędza w bibliotece. Ale tylko w dzień! Jej sekret to noc. W nocy zrzuca okulary, przylizaną grzywkę i żakieciki po ciotce Stasi i wyciąga z szafy lateksowe stroje. Wyrusza w miasto, na imprezy. Każdego wieczora znajduje ofiarę - uwodzi mężczyznę, jedzie z nim do niego, uprawia seks i - jak modliszka po kopulacji - zabija kochanka. Na sumieniu ma już ok. 125 mężczyzn.

Alexander, naprawdę lat 23
Od ponad roku ma romans z żoną dyrektora głównego HQCorporation, Pofyrtaną, która po którymś razie baraszkowania z Alexem została zapłodniona - zaszła w ciążę. Kochankowie postanowili powiedzieć prawdę mężowi Pofyrtanej - nieformalnemu mężowi, w świetle prawa był wolny. Podczas porodu Pofyrtana urodziła szczenię - Alexander i wolny mąż byli wściekli, że obydwaj zostali przez z nią zdradzeni z psem. Szybko pocieszyli się nawzajem, zamieszkując razem i dzieląc jedno łoże.

Julcia_Volk, lat 52
Polska Julia Volkova. Związana m.in. z Zośką z warzywnego, Kryśką z gazowni, Franką od krawca, Staśką z koła różańcowego, Elką - nową konserwatorką powierzchni płaskich, Ziutką - byłą żoną byłej przyjaciółki byłego męża Pofyrtanej, która pożyczyła od niej 2,50 zł na średni chleb, ale nie oddała.
Odznaczona przez Prezydenta IV RP, Andrzej Leppera, orderem Cnotki Niewydymki za uratowanie ludzkości polskiej podczas powodzi tygodnia w ubiegłym miesiącu, gdy użyła swoich ust jak ponton i uratowała mieszkańców m.in. Wedżajny, Dika Wielkiego, Dika Małego, Pusyi Środkowych.


Następni użytkownicy już niebawem. Śledźcie nasz program poważnie!

A na koniec występ gościa specjalnego - panie i panowie, przed Wami Lady K.!

Nie jestem suką, po prostu lubię to...
Gdy reflektory i paparazzich pełno!

Wiesz, że możesz całować mnie zawsze taaaam i tu...
ściągnij, włóż, załóż, wyciągnij - tam i tuuuu...

Dziękuję kochani, kolejny mój singiel już niebawem!
Ostatnio edytowano 5 czerwca 2010, o 22:45 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 5 czerwca 2010, o 22:42

Ja też miałam wizję! Matko boska! To mną wstrząsnęło tak, że muszę się tym z Wami podzielić. Wyobraźcie sobie, iż piłam dzisiaj herbatę, a tu mi nagle.... Wizja!

Kamil, naprawdę lat 13
Z pochodzenia jest Kolumbijczykiem. Od najmłodszych lat wykazywał ciągoty w kierunku substancji odurzających. Już jako 5-latek ciężko pracował na plantacji marihuany swoich rodziców wraz z resztą licznego rodzeństwa. W wieku 10 lat został sprzedany przez swoich rodziców jednemu z bogatszych plantatorów. Za otrzymane 37 pesos (pi razy drzwi 10 złotych) kupili używany radziecki rower "Ukraina". Kamil Juan José Arcadio Miguel San Roman de la Vega Morales (tak brzmi jego prawdziwe imię) został oddelegowany do niewolniczej pracy na maleńkiej wysepce Pikczu Pikczu gdzie znajdowała się jedna z plantacji jego właściciela. Po miesiącu uciekł z niej wpław i przyłączył się do piratów z Somalii.

Tyle wiem na dzisiaj... Ale mam wrażenie, że.... że.... Wizje wrócą! :rozp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lady_Galant » 6 czerwca 2010, o 11:00

Kamil proszę :oczka: podziel się tymi psychotropami :smoke:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron