Wiadomość dla M.

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Wiadomość dla M.

Postprzez PuMa » 8 lipca 2011, o 15:57

Tu były żale i kazanie.

compressed by koko
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez Alexander » 8 lipca 2011, o 17:12

Skoro nie masz innej możliwości, to znaczy, że nikt tej wiadomości otrzymać nie chce - wpierdalasz się i robisz burdę w miejscu publicznym. OST :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez koko » 9 lipca 2011, o 11:56

Jaki OST?! Ban i do widzenia za tydzień!
Treść posta została skompresowana, gdyż nikomu nie chce się tego czytać, a 5 słów w wyczerpujący sposób oddaje jego treść. To jest forum t.A.T.u., a nie pralnia brudów. Dziękuję, dobranoc.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez PuMa » 16 lipca 2011, o 14:06

Wielkie dzięki koko. Cóż co tu dużo pisać nie mogłam pozwolić żeby ktoś mnie obrażał i zarzucał jakies kłamstwa, bo tak mu lepiej przyjąć niż spojrzeć prawdzie w oczy. Dlatego skorzystałam z "pomocy" forum, a nie dlatego, że tak mi się chciało albo bo chciałam urządzać burdy czy prać brudy w miejscu publicznym. Sorry, ale co to to nie ja.
Pozdrawiam wszystkich.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez Madziara220 » 17 lipca 2011, o 21:04

Hej Puma. Mogłabyś mi odp na wiadomość.Już 2 Ci wysłałam.
Znalazłam na tym portalu is konto tych 2 dziewczyn i napisałam do nich wiadomość, bo chciałam się coś dowiedzieć na temat tuneli 1 z tych dziewczyn. Nie dostałam odp. Nie wiem czemu...Mogłabyś się jakoś skontaktować z tą swoją koleżanką??? Na pw podałam Ci moje gg.
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez PuMa » 18 lipca 2011, o 20:03

Ani ta z tymi tunelami ani ta druga nie są moimi koleżankami. Ja nawet nie znam tych dziewczyn. Więc nie do mnie powinnaś się zwracać tylko do kogoś innego. A jeśli koleżanka tej pary z naszego forum zechce Ci pomóc to po przeczytaniu tego sama się do Ciebie odezwie. To co robi ta 3, a w zasadzie 4, to już ich sprawa. Tak już bywa, że czasem ludzie nie potrafią właściwie ocenić 2 osoby. Widzi się to co chce się widzieć, a nie to co jest naprawdę. Cóż... Mnie nic do tego, mam swoje życie i nareszcie zaczyna mi się układać i jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd. :)
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez Alexx » 20 lipca 2011, o 20:07

Madziara220 napisał(a):Znalazłam na tym portalu is konto tych 2 dziewczyn


Chyba domyślam się o czyj profil się rozchodzi. Nie dziwię się więc, że nie dostałaś odp.

Wiecie co, z tego co zauważyłam to na tym forum co poniektórzy ludzie wykazują za bardzo rozwinięte zainteresowanie życiem innych osób. :/ Ludzie ja się nie dziwię moderatorom, że reagują tak jak powyżej. Przejrzałam trochę tematy i aż się za głowę złapałam. Ja rozumiem komuś coś doradzić, podpowiedzieć. Bo czasem obcy ludzie potrafią więcej zauważyć niż my sami czy ludzie, którzy nas otaczają na codzień. Ale bez przesady! Ludzie nie wtrącajcie się innym w życie - co poniektórzy to tak są nachalni, że to wygląda tak jakby zaglądali innym wręcz do łóżka! Bo tak niektórzy tutaj właśnie robią! Prosty przykład - owo konto - znam te dziewczyny przez znajomych. I z tego co wiem to one są teraz razem szczęśliwe, choć sporo ostatnio przeszły, a to za sprawą pewnej osoby, która chciała je rozdzielić. Była koleżanką 1 z tych dziewczyn, ale było jej mało i chciała czegoś więcej. Niedawno spotkałam się z paroma osobami, którzy ją znają - znają całą 3 - i z tego co mówiono to ta dziewczyna sporo mieszała między tymi dziewczynami. Co prawda dziewczyny związek utrzymały i już jest ok, ale co z tego skoro swoje przeszły? Już kij z tym, że o tej 3, która się wtrącała ludzie - jej znajomi, nawet wieloletni, a więc Ci, którzy ją dobrze znają - mówią, że jej nie lubią i cieszą się najbardziej jak jej nie ma. Co wiele mówi o tej osobie.... cóż dziewczyny na szczęście to przetrwały i jest już ok. A tu na forum non-stop powraca temat tego profilu. Albo na tym portalu co chwila ktoś im dupę zawraca. Ludzie no dajcieże już temu spokój. Jak to o was świadczy? Dziecinne zachowanie = nie adekwatne do wieku!!! I tyle.
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez Przemko » 20 lipca 2011, o 20:43

Słuszna uwaga Alexx. Ja też jestem zdania, że owszem można komuś pomóc, doradzić - tak jak mi to 1 koleżanka z forum doradziła, posłuchałem i gdyby nie ona nie miałbym teraz takiej dziewczyny. A co do reszty...nawet wiem kto zalicza się do ścisłego grona takich, którzy lubią mieszać innym w życiu. Tyle, że ta osoba nie tyle chciała komuś pomóc czy doradzić ani nawet nie z samego zainteresowania to robiła czy sympatii, ale dlatego, bo sama zazdrościła i chciała komuś odebrać dziewczynę. A tak się nie robi.
Powiem tak - nie można komuś ot tak rozwalić związku. To, że ktoś 3 się wtrąca to jeszcze nic nie znaczy i nie ma wpływu na związek. Bo własny związek rozwalić może się tylko z trzech powodów - z własnej głupoty i zaniedbania, bo samemu się zaczyna wybrzydzać i szukać nie wiedzieć czego albo dlatego, że ta osoba z którą się jest jest zwykłym kłamcą i po prostu nas zdradza. I tyle. Ale za to osoba 3, która się wtrąca może tak obrzydzić życie i ten związek, że to co my sami byśmy zrobili a to co robimy stają się nagle 2 różnymi sprawami. Sorry, ale musiałem to napisać. No, ale zresztą nie ważne, sam już doszedłem do wniosku, że nie ma sensu nad tym się rozwodzić. Koniec tematu.
A co do tego profilu na is - widziałem go kilka razy, ostatnio kilka dni temu i rzeczywiście wygląda to szczęśliwy związek. I masz rację Alexx pisząc, że najlepiej jest temat po prostu zamknąć i dać święty spokój.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Wiadomość dla M.

Postprzez koko » 22 lipca 2011, o 09:40

Cudownie. Skoro wszyscy doszli już do wniosku, że forum nie służy do rozwiązywania bądź zaogniania prywatnych sporów... Wątek zamykam. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron