Odsłona demaskująca poczynania ekipy tm

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Odsłona demaskująca poczynania ekipy tm

Postprzez czerwonykapture » 12 października 2008, o 19:17

XXI w. - wydawałoby się, że świat ludzi cywilizowanych. Jak się jednak okazuje - pozory mylą. Brutalna prawda jest taka, iż wśród nas zalęgło się robactwo, którego nie sposób wytępić. Infantylność niektórych osób przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania - sądziłem, że niżej upaść nie można. Jak łatwo się domyslić, myliłem się. Czasami spoglądam w lustro i pytam sam siebie "czy na tym świecie pozostały jeszcze osoby, których IQ jest liczbą większą od zera?". Gdybym na świat miał patrzeć przez pryzmat tatumusic - zapewne popadłbym w depresje. Odniosłem wrażenie, że tzw. redaktorzy tatumusic dopiero co opuścili przedszkolne mury i udali się do podstawówki, aby właśnie tam nauczyć się podstaw życia w społeczeństwie. Raz nawet zastanawiałem się co jest powodem takiego, a nie innego zachowania team'u. Czyżby trauma z dzieciństwa? Próba leczenie kompleksów? Niestety, na niektóre pytania nie jest mi dane poznać odpowiedzi. Dokonałem odkrycia, którym chciałbym się z wami podzielić.

Rozszyfrowanie waszego łgarstwa było dla mnie dziecinnie łatwe. Mam zaszczyt przedstawić wam listę komentatorów tatumusic:

http://img142.imageshack.us/img142/1728/ipll8.jpg

Nadal macie jakieś wątpliwości? Z przyjemnością je rozwieje - otóż właśnie zbanowałem dwa IP, z których pisane były komentarze. Jestem ciekaw ile osób teraz się wypowie. Czy potrzebujecie jeszcze jakichś dowodów? Śmiem wątpić.

Pofyrt: Kosz?
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez czerwonykapture, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
czerwonykapture
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 października 2008, o 18:54

Postprzez Piorunek » 13 października 2008, o 08:35

Yyy wtf?
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez pan tratata » 13 października 2008, o 11:27

Zgadzam sie z Julcia_Volk, po co mieszać do tego TatuHQ, jeśli są niezależni od TM.
Widzę że bardziej czerwonykapture zależało na rozgłosie, by przedstawić swoje wybujałe ego.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kamil » 13 października 2008, o 12:15

Sorry, że Wam też się dostało, bo Pofyrt mówił, że na HQ też ktoś wczoraj włamał się do newsów.

Ale cóż poradzić :?

I tak to my zaopatrzyliśmy Julię i Lenę w płyny :coctail: I to podwójnie, wcześniej się nie umawiając :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez czerwonykapture » 14 października 2008, o 21:57

Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez czerwonykapture, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
czerwonykapture
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 października 2008, o 18:54

Postprzez Kamil » 14 października 2008, o 23:55

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez feliks » 15 października 2008, o 06:27

...czyli e9 znowu powstało tylko po to żeby dalej ciągnąć dyskusję "kto jest zły, zły, zły, ale na pewno nie jestem nim ja" :?: - ten spór nie ma już kompletnego S E N S U

Jeszcze się dziwię czemu na głównej e9 nie wstawiono tekstu "W XXI wieku..."
coNF.usEd? ~~ .. noo...
Avatar użytkownika
feliks
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 11:18
Lokalizacja: Bytów

Postprzez mysz87 » 17 października 2008, o 18:20

co to jest? Ktoś chce się publicznie z kimś pożreć? ja lubie się ostatnio kłócic- 3997969 xD <hahaha>
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron