O Patrycji po raz kolejny.

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez wolny » 15 lutego 2009, o 16:20

Alexander napisał(a):
Kamil napisał(a):OK, może się pomyliłem i co? Nie mam zamiaru się tym podniecać i kłócić na następne sto stron.

A skoro widziałeś, mogłeś mnie poprawić. Na prawdę poszukaj sobie lepszych argumentów, jeśli chcesz rozpoczynać jakieś urojone awantury :rolleyes:


Urojone wszystko, to Ty robisz. A zamiast "psuć nam atmosferę" to idź się zajmij swoim forum które jest półmartwe. 12 wiadomości dziennie w SB to zaiste genialny wynik...


:ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Artur » 15 lutego 2009, o 17:55

widze ze robienie sieczki z mózgu z e9 przeszło na hq. co za problemy.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Alexander » 15 lutego 2009, o 18:35

Artur napisał(a):widze ze robienie sieczki z mózgu z e9 przeszło na hq. co za problemy.


Wszystkie problemy mają związek z panem K... Na przypadek to nie wygląda. Więc powiedziałbym że w robieniu sieczki z mózgu TM wyprzeda nas o lata świetlne. :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Artur » 15 lutego 2009, o 18:45

problem polega w was, ze sprawy forum staja sie priorytetowe
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez koko » 15 lutego 2009, o 18:52

Artur napisał(a):problem polega w was, ze sprawy forum staja sie priorytetowe
W Nas? Ja osobiście żadnego problemu nie mam xD Są rzeczy, do których trzeba podejść z dystansem, odrobiną ironii oraz humoru - to właśnie robię. Tylko denerwuje mnie jak niektórzy w żywe oczy kłamią, no ale to już nie moja sprawa w sumie.. ^^" Nie mam zamiaru szukać sobie na siłę wrogów w internecie, bo to doprawdy idiotyzm. :D Jeżeli ktoś ma jakiś problem niech skonsultuje się z lekarzem lub farmaceutą. :D

Peace & Love
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez cosma » 15 lutego 2009, o 18:55

k.O.K.o. napisał(a):Nie mam zamiaru szukać sobie na siłę wrogów w internecie, bo to doprawdy idiotyzm. :D Jeżeli "ktoś" ma jakiś problem niech skonsultuje się z lekarzem lub farmaceutą. :D Peace & Love


yep, zgadzam się w zupełności, dlatego proszę Was wszystkich abyście się pogodzili lub zakończyli ten temat ^^

:popcorn:
cosma
 

Postprzez koko » 15 lutego 2009, o 18:56

cosma napisał(a):dlatego proszę Was wszystkich abyście się pogodzili lub zakończyli ten temat
O pogodzeniu możesz raczej zapomnieć :D Niereformowalność poszczególnych jednostek jest przeszkodą nie do ominięcia.. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez cosma » 15 lutego 2009, o 18:58

k.O.K.o. napisał(a): Niereformowalność poszczególnych jednostek jest przeszkodą nie do ominięcia.. :ups:


łokej, więc niech ktoś zamknie ten topic :P

:lol:
cosma
 

Postprzez Tija » 15 lutego 2009, o 18:59

Powinniśmy zakończyć tą sprawę. Bo szczerze po co bez celowe kłótnie, niektórzy się nigdy nie zmienią pozostaje tylko ignorować tego typu zdarzenia.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alexander » 15 lutego 2009, o 19:02

Artur napisał(a):problem polega w was, ze sprawy forum staja sie priorytetowe


my w przeciwieństwie do pewnej osoby mamy swoje życie. I to nie my próbujemy niszczyć konkurencję wszystkimi sposobami, włącznie z tymi niestosownymi. I nie reklamujemy się gdzie popadnie. Dobrze nam ze sobą i tyle. (kółeczko wzajemnej adoracji :coctail: )Ale nikomu z nas nie podoba się to, że ktoś w tak bezczelny sposób zatruwa nam życie. I pojawiają się problemy, których nie my jesteśmy przyczyną. Tak więc podtrzymuję swoje zdanie.

I myślę, że zamknięcie wątku chyba będzie najlepsze. Sprawa została wyjaśniona w dość brutalny sposób, ale nie ma sensu dalej lać jadu wzorem TM...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tentacle » 15 lutego 2009, o 19:03

Tak czytam i czytam zastanawiając się, czy piszecie to na serio, czy z radosną ironią.
Dochodzę do wniosku, że ta kłótnia była prawdziwa...

Ale żen! :D
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Pofyrtaniec » 15 lutego 2009, o 19:42

Ole!
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 15 lutego 2009, o 19:50

PoFyRtAnIeC napisał(a):Ole!


Krem Ole! ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Artur » 15 lutego 2009, o 20:11

oczywiscie ze zenada

tak alex, oczywiscie ze masz swoje zycie, tak jak wiekszosc userów, którzy z powodu tak wielkiego problemu musza zakladac temat i swoja droga juz, uwielbiaja sie dzielic sowim zyciem na forum zacierajac granice miedzy rzeczywistościa a internetem. zenada po raz kolejny.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Alexander » 15 lutego 2009, o 20:28

Boże, ile frustracji. I powiem Ci, że ja jakoś nie widzę wielkiego ekshibicjonizmu forumowiczów. Sam chronię swoje życie prywatne i się z nim nie obnoszę. I nie widzę ani jednego miejsca w którym powiedziałbym więcej niż powinienem.

A internet nie jest mi do niczego potrzebny, mam przyjaciół z którymi widuje się 2-3 razy w tygodniu i faceta z którym widuje się tak często jak to możliwe. Nie rozumiem skąd w Tobie tyle złości.

I miło by było, gdybyś pisał imiona dużą literą. W taki sposób jak piszesz, okazujesz brak szacunku do innych ludzi...
Ostatnio edytowano 15 lutego 2009, o 20:30 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron