Przeprosiny

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Przeprosiny

Postprzez Dizelkowi » 23 lutego 2009, o 09:28

Misiek :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Wiesz popełniamy obydwoje błędy które staramy się poprawić, ale ja wczoraj zrobiłem coś co nie powinienem. Mogłem się spytać a ja zaraz wyskoczyłem z nerwami. Zrobiłem to jak dziecko które nie myśli co robi i mówi wszystko co mu na język ślina przyniesie. Wiem że powiem " Przepraszam " to i tak nic tego nie załatwi, bo nie zapomnisz, ale proszę Cię wybacz mi to co zrobiłem. Nie chciałem tak zrobić, a mimo wszystko wyskoczyłem z nerwami na Ciebie, a w sumie powiedziałem dwa słowa, które Cię zabolały.
Oddaje Ci mą duszę a z tym miłość mą bez granic,
Będę Cię na zawsze kochał i nie zmienię zdania za nic...
Me uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie,
Na zawsze w mym sercu tylko ty kochanie
Wybacz mi. Kocham Cię Skarbie i nikt tego nie zmieni. :love: :love: :love:
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ArX » 23 lutego 2009, o 10:01

Super... Jeszcze przenosisz prywatne sprawy na Forum... Sorry, ale dla mnie to cyrk. O.o Dobrze wiesz gdzie mieszkam i zamiast pisać mi że masz słonika w różowych trampkach i Volkovą pod łóżkiem, wystarczy przyjść i przeprosić prosto w oczy ze szczerego serca. :/ Widzę jak poważnie to traktujesz... Nie jestem fanem programu "Wybacz mi".
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Artur » 23 lutego 2009, o 11:00

i niech mi ktos jeszcze raz napisze, że na tym forum nie ma wywlekania spraw prywatnych i nieumięjętności odróżniania rzeczywistości i internetu
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Alexander » 23 lutego 2009, o 11:13

Ta. I pan Artur się cieszy, bo znalazł super dowód na swoją boską teorię. Co z tego że JEDEN, co z tego, że sprawa dotyczy POJEDYNCZYCH jednostek - forum jest złe, a wszyscy użytkownicy mają problemy psychiczne i nie odróżniają świata rzeczywistego od internetu. Wiesz co? Daruj sobie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Artur » 23 lutego 2009, o 11:23

Tu się nie ma z czego cieszyć. To nie jest tylko moja teoria i to nie jest pojedynczy przypadek, ale pewnie dla ciebie/być może i innch, te przypadki wg mnie są guuubo przesadzone włączając w to głowny temat na SB - seks (fakt, toż to żaty, ktorych nie rozumiem). Zresztą... teraz żałuje, że w ogóle zacząłem takim temat.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Kamil » 23 lutego 2009, o 12:01

Alexander napisał(a):Ta. I pan Artur się cieszy, bo znalazł super dowód na swoją boską teorię.


Bo znalazł. Sam piszesz tu, że "masz depresję", ja piszę, że idę na randkę, ktoś inny pisze, że babcia go bije. To raczej prywatne sprawy.

A ten temat to lekkie przegięcie. Na miejscu Sata byłbym wściekły za taki cyrk. Oczywiście mogę nie mieć racji ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 23 lutego 2009, o 12:41

Artur napisał(a):To nie jest tylko moja teoria i to nie jest pojedynczy przypadek,


Więc najlepiej jak będziesz trzymał swoją teorię dla siebie, i dla ludzi myślących tak jak Ty. Bo używanie forum, które Ci ewidentnie nie odpowiada, tylko do wyładowywania frustracji na temat użytkowników samego forum jest dziwnym zachowaniem. Masochizm?

Swoją drogą argumentację typu "nie tylko ja tak myślę" to mają zazwyczaj którym brak rzeczowych argumentów... A potem się wykręcają, że nie są kapusiami i nie powiedzą kto jeszcze tak myśli... phi.

Artur napisał(a):włączając w to głowny temat na SB - seks


Emmm... seks jest zły? Rozmawianie o seksie jest złe? Żarty o seksie są złe? Forum jest chyba od dyskusji i na każdym forum pojawiają się różne tematy. Nie pojmuje Twojego podejścia do tego wszystkiego... Do czego według Ciebie powinno służyć forum?

Kamil napisał(a):Bo znalazł. Sam piszesz tu, że "masz depresję", ja piszę, że idę na randkę...


Ale co to za wielkie obnażanie się? Co można powiedzieć o człowieku posiadając zaledwie informację że idzie na randkę? Nic. To zupełnie niczego nie zmienia. Co więcej - takie rzeczy dzieją się na wszystkich forach, nie tylko na tym. I jest to normalne. I nie widzę absolutnie żadnej różnicy czy o tym że idziesz na randkę wie któraś tam osoba z klasy z którą się nie przyjaźnisz, czy ktoś z drugiej strony polski. Jeśli nie ma bliskich więzi, to między znajomym "zwyczajnym" a "internetowym" wielkich różnic nie ma.

A co do mojej depresji. To już może bardziej obnażenie, ale ja tak tego nie odbieram. Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. O tym że mam depresję wiedzą praktycznie wszyscy. Nigdy i nigdzie nie odczuwałem potrzeby udawania że jest inaczej niż jest. To bezcelowe. Nie widzę powodu dlaczego miałbym się kreować na forum na kogoś kto jest mega super i cool. Mam depresję i co z tego? Jestem człowiekiem jak każdy inny.


Kamil napisał(a):A ten temat to lekkie przegięcie. Na miejscu Sata byłbym wściekły za taki cyrk. Oczywiście mogę nie mieć racji ;)


Tutaj akurat się z Tobą zgodzę, sam bym był wściekły... i to bardzo.

Ale Artur to przesadza, traktując odrobinę mniejszą anonimowość za zło wcielone i nazywając ją obnażaniem się....
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mirva » 23 lutego 2009, o 13:22

Artur napisał(a):i niech mi ktos jeszcze raz napisze, że na tym forum nie ma wywlekania spraw prywatnych i nieumięjętności odróżniania rzeczywistości i internetu


Oczywiście, że istnieją, ale niby kto się tym przejmuje?
Każdy żyje swoim życiem i martwi się o siebie.
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Artur » 23 lutego 2009, o 13:42

Seks nie jest zły ale gdy 9 na 10 spojrzeń n SB to emoty :sex: czy rozmowa o seksie kojarzy mi się z infantylnością. Wszystko dla ludzi. Z tym kapowaniem ma rację, to również dziwna przypadłość ciągnąca się juz od e9. Ukrywanie swoich poglądów pod emotikonami by, broń Boże ktoś się nie obraził. Nie wylewam tutaj frustracji, raczej chciałbym coś pokazać. Może w twoim mniemaniu przesadzam, może już z tego wydoroślałem (kiedyś byłem nic nie lepszy, są tu osoby które mogą to potwierdzić). Dziwne jednak, gdy ktoś doroły czy prawie dorosły pisze obcej osobie w internecie o tym ilu miał chłopaków, ilu z nich kochał.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Alexander » 23 lutego 2009, o 13:49

Artur napisał(a):Seks nie jest zły ale gdy 9 na 10 spojrzeń n SB to emoty :sex: czy rozmowa o seksie kojarzy mi się z infantylnością. Wszystko dla ludzi. Z tym kapowaniem ma rację, to również dziwna przypadłość ciągnąca się juz od e9. Ukrywanie swoich poglądów pod emotikonami by, broń Boże ktoś się nie obraził. Nie wylewam tutaj frustracji, raczej chciałbym coś pokazać. Może w twoim mniemaniu przesadzam, może już z tego wydoroślałem (kiedyś byłem nic nie lepszy, są tu osoby które mogą to potwierdzić). Dziwne jednak, gdy ktoś doroły czy prawie dorosły pisze obcej osobie w internecie o tym ilu miał chłopaków, ilu z nich kochał.


Te emoty to taki zapychacz z nudów :eye: Wiem, mamy dziwny humor xD I w ogóle chciałem przeprosić, jestem zbyt wredny czasem i łatwo się denerwuję. Ale to na prawdę wyglądało jakbyś wylewał frustracje, bo wydaje mi się że wyolbrzymiasz odrobinę. A co do takiego mówienia kto ile miał chłopaków to masz racje - dziwne. Ale nie widziałem tutaj wiele takich przypadków, a i oceniać ludzi nie mam zamiaru. Jak chcą to niech piszą. I zapraszam do wątku na ten temat. Czuję, że chętnie się wypowiesz ^^ http://forum.tatuhq.pl/viewtopic.php?p=10591
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Dizelkowi » 23 lutego 2009, o 15:10

Nie wiedziałem że to co napisałem was aż tak to zbulwersuje i przeczytam takie komcie...
Kamil przeszkadza Ci to że to napisałem??? to nie czytaj tego... Nikt Cie do tego nie zmusza żebyś czytał to... Poza tym to jest to prywatne ale jest opisane że;
-Że Mateusza zabolało,
-Dwa słowa,
-To że z nerwami wyskoczyłem na niego,
-To że przepraszam i wybacz mi,
Tez mi skandal. Choć nie powiem Mateusz ma prawo być zły na mnie.
I faktycznie nie masz się czego czepiać...

Artur napisał(a):wg mnie są guuubo przesadzone włączając w to głowny temat na SB - seks


A żeby było lepiej to jeszcze się doczepiłeś na temat " seksu "-Do Artura
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ~kurka~ » 23 lutego 2009, o 15:11

Też macie problemy. Jeżeli komuś nie pasuję panująca tu atmosfera, to niech ten ktoś znajdzie sobie inne, wymarzone miejsce do rozmów-na-wyższym-poziomie. :rolleyes: I po jaką ciasną tworzyć takie chore relacje...?
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez ArX » 23 lutego 2009, o 15:20

I jak tu nie tęsknić za e9, które zastałem w czerwcu 2008 :ryk:

A ten temat proszę Admina o "wyczyszczenie" z nie pasujących tu off topów i przeniesienie ich do odpowiedniego tematu... A w ogóle jak mogę błagać to o usunięcie tego tematu :/ :pray: A tak ogólnie to rozepnijcie poślady... :chupa:
Ostatnio edytowano 23 lutego 2009, o 15:21 przez ArX, łącznie edytowano 1 raz
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Alexander » 23 lutego 2009, o 15:20

~kurka~ napisał(a):Też macie problemy. Jeżeli komuś nie pasuję panująca tu atmosfera, to niech ten ktoś znajdzie sobie inne, wymarzone miejsce do rozmów-na-wyższym-poziomie. :rolleyes: I po jaką ciasną tworzyć takie chore relacje...?


Polać tej pani :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 23 lutego 2009, o 16:37

Moi mili - koniec nabijania postów. Temat ląduje w hasiu (czyt. śmietniczce) :PP
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron