Alex nabija sobie posty

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez Alexander » 7 marca 2009, o 14:40

Ej. Sorry, ale nie lubię jak ktoś się mnie czepia jak rzep psiego ogona. I to jeszcze totalnie bezpodstawnie. Bo co jest złego w tym że się udzielam? Oczywiście wedle pewnej osoby "nabijam" -.-"

Chciałbym tylko zauważyć, że:

1. Napisałem 620 postów, z których tylko 368 jest naliczona. Co chyba w wystarczający sposób ukazuje, że lubię pisać, a na nabijaniu postów mi nie zależy. Gdybym chciał nabijać, to zamiast udzielać się w zabawach to sypałbym masą offtopów w innych tematach.

2. dołączyłem tutaj 2008-10-21 i przez te trochę ponad 4 miesiące napisałem 368 postów (treściwych) a taka k.O.K.o która jest tutaj od 2008-07-30 czyli 3 miesiące dłużej ode mnie a postów naliczonych ma 638. Kolejny dowód na to, że szykanowanie mnie za moją aktywność przez Mishi jest bezpodstawne.

3. Jak ktoś coś do mnie ma, to niech mówi to wprost, a nie odstawia takie żałosne parodie. Bo to dopiero jest dziecinne. A mnie dzieckiem nazywa osoba ledwo dwa lata starsza ode mnie.

4. Jak jeszcze komuś coś nie pasuje to mogę stąd iść i nie wracać. Bo nie mam zamiaru użerać się więcej z ludźmi którzy mają destrukcyjny wpływ na moje nerwy.


Dziękuję za uwagę i życzę miłej dyskusji :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Piorunek » 7 marca 2009, o 15:16

Ale Alex nie denerwuj się... wyjaśnijcie to sobie na PW, co?

Poza tym skoro piszesz na temat to nie ma co się Ciebie czepiać ;]
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Mishi » 7 marca 2009, o 16:48

Nie moja wina że mi wiecznie zaśmiecasz przeglądarke :/ Gdy Cię nie ma jest spokój a tak to wiecznie Tylko Ty się udzielasz i tylko by nabić jak widać :/ jak np co osobę a to już jest chore, dziecinne. Zwłaszcza ten cały Twój temat :/
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Piorunek » 7 marca 2009, o 17:32

Mishi do cholery jasnej załatwiaj takie sprawy przez PW a nie chorą a atmosferę wprowadzacie...

Po 2 pisz jakoś sensowniej bo po części nie kumam Twojego postu ;]


Jeszcze jeden post na ten temat i zacznę kasować
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Alexander » 7 marca 2009, o 17:39

Ten temat to jest wyśmianie twoich idiotycznych poglądów. To po pierwsze. Po drugie, o boże... jak ktoś śmie Ci zaśmiecać przeglądarkę najważniejszą na świecie przecież. Po trzecie, kolejny raz nie zauważasz oczywistości i ignorujesz moje argumenty.

Jakbyś nie zauważyła, to chociażby k.O.K.o. pisze więcej ode mnie - jej się nie czepiasz. Poza tym, zobaczymy przykładową średnią postów na dzień:

TATYRUSSIA - [3% z całości / 2,45 postów dziennie]
Alexander - [3% z całości / 2,69 postów dziennie]
k.O.K.o. - [5% z całości / 2,90 postów dziennie]
Mishi - [2% z całości / 3,52 postów dziennie]

Więc jak widać, wcale nie ja piszę najwięcej,
I NIE TYLKO JA PISZĘ!

I chyba jesteś ślepa, więc pozwolę się powtórzyć, specjalnie dla Ciebie... Dużymi literami.

Alexander napisał(a):1. Napisałem 620 postów, z których tylko 368 jest naliczona. Co chyba w wystarczający sposób ukazuje, że lubię pisać, a na nabijaniu postów mi nie zależy. Gdybym chciał nabijać, to zamiast udzielać się w zabawach to sypałbym masą offtopów w innych tematach.


Więc jakie nabijanie? Ty jesteś jakaś nienormalna ;/ CHORE to jest to, że się na mnie uwzięłaś i uroiłaś sobie że to ja piszę najwięcej, najczęściej i w dodatku nie na temat. A takie rzeczy jak to że posty w śmietniku i zabawach się nie naliczają do Ciebie nie trafia. Chyba masz zbyt ograniczone horyzonty myślowe by to pojąć ;/

Przy okazji - radziłbym najpierw coś sprawdzić zanim zaczniesz sypać oskarżaniami. Bo jednak statystyki nie kłamią. A One absolutnie nie popierają tego co mówisz.

I jeszcze jedno - jak chcesz spokój to sobie idź na jakiegoś martwego wraka. Forum powinno żyć. To że Tobie coś nie pasuje, to nie jest mój problem ;/

A jak komuś jeszcze coś nie pasuje - to niech się wypowie, tylko na poziomie wyższym niż główna oskarżycielka. ;/
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 7 marca 2009, o 17:41

Piorunek napisał(a):Mishi do cholery jasnej załatwiaj takie sprawy przez PW a nie chorą a atmosferę wprowadzacie...

Po 2 pisz jakoś sensowniej bo po części nie kumam Twojego postu ;]


Jeszcze jeden post na ten temat i zacznę kasować


Jeszcze jedna obelga z jej strony, a w życiu się tutaj nie odezwę. Bo poziom niektórych na tym forum to jest totalna żenada. Na PW nie zamierzam z nią rozmawiać... a jak jej coś jeszcze ze mną nie pasuje nie pasuje to jest taki cudowny przycisk INGORUJ


Z resztą. Róbcie sobie co chcecie. Ja mam dość ;/
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Piorunek » 7 marca 2009, o 17:47

Jak dzieci.... Ty tak wszystko do siebie przyjmujesz.. przejmujesz się opinią jakieś dziewczyny z internetu?? I przez taką jedną opuścisz nas?

A Ty Mishi nie masz się czego czepiać? Równie dobrze my możemy narzekać, że piszesz bezsensowne posty i ciągle o tej Ance...


Zamykam temat a Wy się w końcu uspokójcie!
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Poprzednia strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron