Wielka miłość Julii i Leny

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez KatinaVolkova » 19 sierpnia 2009, o 22:59

h.O.P.e napisał(a):KatinaVolkova zapraszam :thenx:


Dziękuję za zaproszenie ;)

Więc wyjaśnijcie mi ... Jak to jest z TYM ich uczuciem - Lena+Julia. Przecież to wielka miłość była... A teraz co ??
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez koko » 19 sierpnia 2009, o 23:04

KatinaVolkova napisał(a):Więc wyjaśnijcie mi ... Jak to jest z TYM ich uczuciem - Lena+Julia. Przecież to wielka miłość była... A teraz co ??
Jezu drogi.. Nie było żadnej wielkiej miłości (w tym sensie jakim myślisz).
One się kochają jak siostry (które czasami się migdalą i macają po narządach rozrodczych, ale to szczegół).
Wszystko wymyślił Vania (marketing master).

btw Świętego Mikołaja nie ma, a zupa była za słona! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 19 sierpnia 2009, o 23:34

To była wielka ściema. Żaden problem pomanipulować dwiema nastolatkami z burzą hormonów, żeby dla żartu się trochę pobawiły. Dodać do tego obietnicę wielkiego sukcesu, spełnioną z resztą.... No i voila.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez KatinaVolkova » 20 sierpnia 2009, o 02:15

OK, pojęłam :mrgreen:
Ale to teraz mi powiedzcie ( i tu Was po prostu załamię, ale cierpliwości :lol: ) to w takim razie dlaczego były razem nawet poza sceną ?? Dlaczego to uczucie podtrzymywały w życiu prywatnym ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol2: :hura:

HEHE, tylko nie bijcie :rozp:
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez koko » 20 sierpnia 2009, o 09:47

hę? To uczucie to P.R.Z.Y.J.A.Ź.Ń. więc dziwne żeby jej nie podtrzymywały... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez h.O.P.e » 20 sierpnia 2009, o 10:39

Cisza ja sie teraz wypowiem 8)

No to tak, mnie sie wydaje że jeżeli ktos sie maca i całuje na scenie jak i poza nią i jeszcze uprawia z kimś ziemniaki w polu Julia sama to przyznała w Love Radio :evil: to nie sposób żeby tej osoby nie kochać, chociaż troche :rolleyes: . Czasami dziewczyny sie całowały i macały a wcale tego nie musiały robic no bo i po co jak mogły z tym na dobre skończyć np. za czasów D&M było to bez sensu bo i tak by im nikt nie uwierzył że one są homo i same inaczej twierdziły, a mimo to jest wiele scen w których robiły nieprzyzwoite rzeczy :evil: Tak więc po mojemu to coś tam czuły kiedys do siebie ale teraz jak sie pojawił Pakistańczyk to dupa zbita Julia zakochana po uszy a Lena została sama. Ja tylko czekam az ją ten Mongoł zostawi albo ona jego i wróci do Leny :eye:


:thenx:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez ~kurka~ » 20 sierpnia 2009, o 10:53

Ale ludzie, co bzdury. Zwykły chwyt marketingowy. To, że siła perswazji wuja Vanii była ogromna jest widoczne do tej pory. Macały się, bo tak było trzeba, żeby dalej utrzymać się jakoś na powierzchni. A że na d&m dalej to robiły, to moim zdaniem, próba pociągnięcia na poprzednim wizerunku, jak powiedział Alex. Chociaż co do Leny, to ja mam wciąż wątpliwości, czy ona taka strejt.... xD
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 20 sierpnia 2009, o 17:09

~kurka~ napisał(a):Chociaż co do Leny, to ja mam wciąż wątpliwości, czy ona taka strejt.... xD
Też mam pewne wątpliwości. :ups:
Jak ona jest strejt to ja jestem obwodnica przez Dolinę Rospudy. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 20 sierpnia 2009, o 21:13

KatinaVolkova Ty naprawdę nie czytałaś tych licznych artykułów w gazetach o tym, że ta miłość była ściemą?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 20 sierpnia 2009, o 21:51

Vedis napisał(a):KatinaVolkova Ty naprawdę nie czytałaś tych licznych artykułów w gazetach o tym, że ta miłość była ściemą?
KV nadal żyje w Matrixie.. Jak widać. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez KatinaVolkova » 21 sierpnia 2009, o 15:55

Vedis napisał(a):KatinaVolkova Ty naprawdę nie czytałaś tych licznych artykułów w gazetach o tym, że ta miłość była ściemą?


- Właśnie nie czytałam bo ich nie miałam ;p
Niby ściema, ale jednak coś do siebie czuły ... Jakby nie było ...

k.O.K.o. napisał(a):KV nadal żyje w Matrixie.. Jak widać. :ups:


:mrgreen: :mrgreen: dzięki dzięki dzięx :mrgreen:
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez KatinaVolkova » 21 sierpnia 2009, o 17:58

Sory, że post pod postem. Ale musiałam. Jak coś to przeprawcie.


h.O.P.e napisał(a):No to tak, mnie się wydaje że jeżeli ktoś się maca i całuje na scenie jak i poza nią i jeszcze uprawia z kimś ziemniaki w polu [size=7]Julia sama to przyznała w Love Radio :evil: to nie sposób żeby tej osoby nie kochać, chociaż troche :rolleyes: . Czasami dziewczyny się całowały i macały, a wcale tego nie musiały robić no bo i po co jak mogły z tym na dobre skończyć np. za czasów D&M było to bez sensu bo i tak by im nikt nie uwierzył że one są homo i same inaczej twierdziły, a mimo to jest wiele scen w których robiły nieprzyzwoite rzeczy :evil: Tak więc po mojemu to coś tam czuły kiedyś do siebie, ale teraz jak się pojawił Pakistańczyk to dupa zbita Julia zakochana po uszy a Lena została sama. Ja tylko czekam aż ją ten Mongoł zostawi albo ona jego i wróci do Leny :eye:
[/size]


- I tu się pod tym tekstem podpisuję również ja :)
Zgadzam się z Tobą w 100% .
I masz rację. Muszą coś do siebie czuć skoro tyle ze sobą były DO MOMENTU pojawienia się tego... ekhem.... mongoła ... Gdyby nie on Julia byłaby z Lenką.
Takie jest moje zdanie.
Niech inni mówią co chcą. Ja uważam, że to co ty napisałaś jest w 100% dobre.
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Re: Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez ~kurka~ » 21 sierpnia 2009, o 18:08

KatinaVolkova napisał(a): Muszą coś do siebie czuć skoro tyle ze sobą były DO MOMENTU pojawienia się tego... ekhem.... mongoła ... Gdyby nie on Julia byłaby z Lenką.



No były ze sobą (co ja rozumiem, w tym przypadku, jako bycie ,przez większość czasu, w pobliżu siebie xD), bo przecież koncertowały, 'nagrywały' ( :eye: ) piosenki. Musiały być ze sobą, bo były zespołem. Poza tym, Julia wcześniej była (w związku) z Pashą i Topalovem. To co, robi sobie przerwy w 'związku' z Leną, żeby pobyć sobie z jakimś facetem, a przy okazji skołować dziecko? xD

I nie przepraszaj, że post pod postem, bo to śmietniczka! Wolna amerykanka!

:bieg:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez KatinaVolkova » 21 sierpnia 2009, o 23:31

~kurka~ napisał(a):No były ze sobą (co ja rozumiem, w tym przypadku, jako bycie ,przez większość czasu, w pobliżu siebie xD), bo przecież koncertowały, 'nagrywały' ( :eye: ) piosenki. Musiały być ze sobą, bo były zespołem. Poza tym, Julia wcześniej była (w związku) z Pashą i Topalovem. To co, robi sobie przerwy w 'związku' z Leną, żeby pobyć sobie z jakimś facetem, a przy okazji skołować dziecko? xD


- Hmmm..... Wiesz, teraz to mnie zastanowiło i dało dużo do myślenia ....
Bo nawet nie wiedziałam, że Julia miała tylu kolesi.....
Myślałam, że tylko Lenę od czasów jak się poznały w Neposedi.
No jako duet to wiadomo, że były razem :P
Ale mi chodzi "bycie" w życiu prywatnym, jako para :)
Wiesz o co chodzi ;)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Anise24 » 22 sierpnia 2009, o 12:15

wiem o co Ci chodzi, wydaję mi się, że Lena i Julia były razem jako para do czasu kiedy nie pojawił się ten mongoł bez tego czegoś w spodniach. Ale to nie jest tak, że jak jest się homo to jest się bezpłodnym :gluchy: Julia mogła zrobić sobie kiedyś to dziecko, żeby wychowywać je z Lenką...no ale wiesz parviz (karykatura człowieka) nadal istnieje :bum: a Lenka sama ;(
Ostatnio edytowano 22 lipca 2010, o 11:04 przez Anise24, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron