Wielka miłość Julii i Leny

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez ~kurka~ » 22 sierpnia 2009, o 12:21

Dobrze, że chociaż te rozważania prowadzicie w śmietniczce. xD :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez KatinaVolkova » 22 sierpnia 2009, o 12:39

Anise24 napisał(a):wiem o co Ci chodzi, wydaję mi się, że Lena i Julia były razem jako para do czasu kiedy nie pojawił się ten mongoł bez tego czegoś w spodniach. Ale to nie jest tak, że jak jest się homo to jest się bezpłodnym :gluchy: Julia mogła zrobić sobie kiedyś to dziecko, żeby wychowywać się z Lenką...no ale wiesz parviz (karykatura człowieka) nadal istnieje :bum: a Lenka sama ;(


- No :)
Masz szczerą rację.
Denerwuje mnie ten ORANGUTAN przy Juleczce.
Boże, czy ona tego nie widzi, że on jest brzydki, a Lenka aż promienieje swą pięknością i miłością do Julki.
Gdzie Julia miała oczy jak wybierała "TO COŚ" ......
A może Lenie się to nie podoba ... Może dalej chce być z Julią, ale nie daje jej tego odczuć, żeby nie zniszczyć tego .... ekhem .... związku z .... tym UFO ... ( sory, że tak po nim jadę, ale nienawidzę go ) .
I mi się wydaje, że one miały mieć chyba to dziecko .... Tylko Julia chyba poroniła .... Nie wiem dokładnie jak to było w sumie .....
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez koko » 22 sierpnia 2009, o 12:56

Jezu ludzie gdzie ja jestem? :lolol:

Ustalmy jedno - Julia po prostu jest wiatropylna... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 22 sierpnia 2009, o 14:02

Boshe, nie mogę czytać tego, co piszecie o Parvizie. Jakbyście się czuły, jakby po Was ktoś tak jechał?
Misterem świata to on nie jest, ale wygląd najważnieszy nie jest.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez h.O.P.e » 22 sierpnia 2009, o 19:04

Vedis napisał(a): Misterem świata to on nie jest, ale wygląd najważnieszy nie jest.


Otóż to :coctail: Tu nie chodzi tylko o wygląd, ale o to że przez niego Julii w głowie sie pomieszało. Odkąd zaczeła z nim kręcić miała keszu pod dostatkiem i zaczeła eksperymentować... botoks, kolagen itp. itd. etc. :shuffle:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez ~kurka~ » 22 sierpnia 2009, o 19:06

h.O.P.e napisał(a):Odkąd zaczeła z nim kręcić miała keszu pod dostatkiem i zaczeła eksperymentować... botoks, kolagen itp. itd. etc. :shuffle:


Ale co do tego, to się zgodzę. :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Alexander » 22 sierpnia 2009, o 21:04

Może avcio lubi takie plastic-bombastic, a Jul zrobi dla niego wszystko :eye:

Tak czy siak... chore to jakieś.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Anise24 » 22 sierpnia 2009, o 23:09

Vedis napisał(a):Boshe, nie mogę czytać tego, co piszecie o Parvizie. Jakbyście się czuły, jakby po Was ktoś tak jechał?
Misterem świata to on nie jest, ale wygląd najważnieszy nie jest.


Może i masz rację w tym, że wygląd nie jest najważniejszy, ale po tym całym parvizie widać, że jest złym człowiekiem, nie widzisz tego??? :imdead: A w ogóle, to czy on kiedykolwiek się uśmiechnął???? bo ja go nigdy nie widziałam wesołego :/
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Anise24 » 22 sierpnia 2009, o 23:12

KatinaVolkova masz rację nazywając go UFO...bo on tak właśnie wygląda :lol:
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez micha21 » 23 sierpnia 2009, o 03:21

Koleżance wyżej pewno poprawia post pod postem:D A ja tam gostka nie lubię, ale racja. Może najpiękniejszy on nie jest, ale jeśli Julia ma z nim być na wieki wieków, to musiał ją czymś ująć i zachwycić. Możliwe że swoim wnętrzem. Pamiętajcie że uroda na starość przemija, ale wnętrze człowieka pozostaję bez zmian. I cóż nam będzie po urodzie.
Nawiasem mówiąc dzień dobry
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Alexander » 23 sierpnia 2009, o 11:11

Chyba zapominasz o tym, że w hasioku można :haha:
Więc nikomu się nie będzie chciało poprawiać tego : P
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez KatinaVolkova » 23 sierpnia 2009, o 14:08

h.O.P.e napisał(a):Otóż to :coctail: Tu nie chodzi tylko o wygląd, ale o to że przez niego Julii w głowie sie pomieszało. Odkąd zaczeła z nim kręcić miała keszu pod dostatkiem i zaczeła eksperymentować... botoks, kolagen itp. itd. etc. :shuffle:


Masz rację :)
Gdyby Julia z Leną była zaprawdę powiadam Wam : "JULIA BYŁABY TERAZ PIĘKNA JAK ZA DAWNYCH LAT"
A czemu ? Lena dopilnowałaby, żeby Julia nie robiła sobie niczego złego co mogłoby tylko jej zaszkodzić w urodzie.
Przyuważcie dziecięce lata ..... Jak Julik ślicznie wyglądała. A wszystko dzięki Lenie. A teraz ??
Klękajcie narody..... Niestety .....


Anise24 napisał(a):KatinaVolkova masz rację nazywając go UFO...bo on tak właśnie wygląda :lol:


hehehe..... No ba ........ Dokładnie. UFOK do kwadratu. Brzydki jak noc ....
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Re: Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez koko » 23 sierpnia 2009, o 14:22

KatinaVolkova napisał(a):A czemu ? Lena dopilnowałaby, żeby Julia nie robiła sobie niczego złego co mogłoby tylko jej zaszkodzić w urodzie.
Przyuważcie dziecięce lata ..... Jak Julik ślicznie wyglądała. A wszystko dzięki Lenie. A teraz ??
Osobiście wydaje mi się, że Julia zawsze będzie robiła to co ona uważa za stosowne, a "dopilnowywanie" ze strony Leny bądź kogokolwiek jest bezużyteczne.

A co do tego, że Julia kiedyś wyglądała dobrze to należy raczej podziękować styliście, a nie Katinie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez Anise24 » 23 sierpnia 2009, o 14:43

Wydaje mi się, że do dawnego wyglądu Julii nie przyczynił się tylko stylista, ale i Lenka :zako2: ...A teraz kto??? To coś o imieniu parviz, wcale się nie dziwie, że teraz przy nim tak wygląda ;|
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Vedis » 23 sierpnia 2009, o 15:10

Co Wy w ogóle gadacie? Dzięki Lenie Julia była ślicznym dzieckiem? Przecież we wczesnym dzieciństwie to one się jeszcze nie znały.
A Julia była taka śliczna, bo po prostu się taka urodziła.

Anise24 - Nie ma dobrych, ani złych ludzi, a nawet jeśliby byli to nie można oceniać ich dobroci po wyglądzie. Poza tym to, że ktoś się nie uśmiecha, świadczy raczej o ponurości, a nie o złych charakterze. A jedno z drugim nie idzie w parze.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron