Wielka miłość Julii i Leny

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez olakowa » 27 września 2009, o 18:13

pg167 napisał(a):Znalazłam właśnie to video no i musiałam umieścić link bo to jest po prostu śliczne :)

Proszę o to ten filmik : http://www.youtube.com/watch?v=c-urJvOZarI




:oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: Jakie to słodkie.!!! :hura:
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez KatinaVolkova » 28 września 2009, o 21:29

Jejusiu, one są po prostu kochaniusie :zako: :zako: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :oczka: :zako2: :zako2: :zako2: :zako3: :zako3:
jak tak patrzyłam na ten drugi to aż mi się łza w oczku zakręciła:)
Jakie one były kochane. One i ich kochana miłość :)

KOCHAM KOCHAM KOCHAM :)

Jak chce tak zawsze :)
Macie jeszcze takie śliczne filmiki ?
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez pg167 » 29 września 2009, o 21:14

KatinaVolkova napisał(a):Macie jeszcze takie śliczne filmiki ?


No ja już niestety nie mam więcej... Moje zapasy z filmikami się wyczerpały :D :P Ale poszukam trochę w necie i jak coś znajdę to wstawię ;)
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KatinaVolkova » 30 września 2009, o 19:52

Oki, to dzięki.
To poszukaj :)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez olakowa » 30 września 2009, o 20:17

Ostatnio edytowano 1 października 2009, o 10:31 przez olakowa, łącznie edytowano 1 raz
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kasjer » 1 października 2009, o 05:43

pg167 napisał(a):Znalazłam właśnie to video no i musiałam umieścić link bo to jest po prostu śliczne :)

Proszę o to ten filmik : http://www.youtube.com/watch?v=c-urJvOZarI


Filmik super, ale co to za piosenka w tle??
Jeśli obrażasz t.A.T.u strzel sobie w łeb zanim ja cie dopadnę...
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Postprzez pg167 » 3 października 2009, o 18:07

kasjer napisał(a):Filmik super, ale co to za piosenka w tle??


Już Ci pisze co to za piosenka :) Więc jest to piosenka - Robbie Williams - Angels
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kasjer » 3 października 2009, o 21:15

Dzięki...;p

Ja jeszcze znalazłem to
>>>>><<<<<
Jeśli obrażasz t.A.T.u strzel sobie w łeb zanim ja cie dopadnę...
Avatar użytkownika
kasjer
Początkujący
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2 sierpnia 2009, o 20:52
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Tyraf » 9 października 2009, o 06:36

:haha:
Chciałem zmienić avatar, ale ten mojego autorstwa ktoś juz używa... Bywa i tak...
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Patrycja » 10 października 2009, o 19:55

:dead:
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez pg167 » 17 października 2009, o 13:36

kasjer napisał(a):Ja jeszcze znalazłem to
>>>>><<<<<


Bardzo fajne :) Dzięki za umieszczenie :*
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez koko » 11 lutego 2010, o 22:39

Cytując Lenę:
"Maybe in some way we were trying to make people believe that there is something else, something more deep than just friendship."
W wolnym tłumaczeniu oznacza to mniej więcej: Może w pewnym sensie starałyśmy się sprawić by ludzie uwierzyli (bądź po prostu starały się wmówić ludziom :eye:), że jest coś jeszcze, coś głębszego niż przyjaźń.

1:27-1:39

Tak dla odświeżenia tematu. :oczka1: :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez lenok » 1 września 2012, o 21:56

No więc tak. Słucham t.A.T.u odkąd skończyłam 6 lat, ale dopiero w 2007 zostałam ich fanką. Z góry chce zapowiedzieć, że nie jestem JuLen 4-ever szajbuską , ale po prostu chce przedstawić moje zdanie.
Nigdy w czasach YSSU i ATTSS nie specjalnie wierzyłam w ich Big Love, jednak wypracowałam własną teorię na temat ich relacji dlatego przedstawię ją w tym poście.
Wiadomo, że znały się już w czasach Neopsedi, ale w tedy chyba jakoś specjalnie za sobą nie przepadały, wydaje mi się że były tylko koleżankami z zespołu.
Później nadeszły czasy t.A.T.u i "lesbian image". Spędzały wtedy ze sobą dużo czasu wydaje mi się, ż lepiej się poznały i zaprzyjaźniły.Podczas tej ery w mundurkach ja jakoś nie wyczuwałam w nich chemii. Dlatego wydaje mi się, że wtedy ich relacje były czysto platoniczne.
Teraz rok 2003-4 i wyjazd do "Hameryki". To jak dla mnie była era gdy może nie były w związku, pamiętam jak wtedy pokazywali w podnebesnaya jak dzwoniły do swoich chłopaków, ale wtedy jak dla mnie narodziła się miedzy nimi chemia.Może tam jakoś ze sobą flirtowały, albo coś ale na tym się skończyło. Julia potem miała ciąże i Vike, Lena studia.
2005 i era D&M To były moje ulubione czasy. Koncert w Lithuanie i konferencja w taiwanie : wystarczy to obejrzeć ( co chyba wiekszość fanów widziała), że wtedy ich relacje moim zdaniem wykraczały poza przyjacielskie. Nie musiały już grać lesbijek, jednak wtedy były jeszcze bardziej przekonujące niż podczas pierwszej płyty. Nie sądzę by trwało to długo albo było jakoś zdefiniowane, ale jeżeli kiedykolwiek łączyło je coś poza przyjaźnią to wtedy Kochałam ich image (prócz strojów z All about us, bardzie preferowałam stroje właśnie z koncertów typu Lithuana) jeszcze w miarę naturalna Julia i Lena miała coś w sobie, że kochałam ją wtedy.
3-cia płyta i mongolski murzyn: No tak teraz era naszego ukochanego Parviza, szczerze gdy dowiedziałam się, że Julka prowadza się po Moskiwie z Bilanem to aż za nim zatęskniłam, on przynajmniej nie udawał seksownego i nie wpychał jej języka do ust (muzykę Bilana lubię, ale jego samego w sobie nienawidzę bardziej niż kogokolwiek na tym świecie) A wracając do tematu to były chyba czasy gdy dziewczyny strasznie się od siebie oddaliły. Lena bardzie trzymał ze Svenem i resztą a Julia miała wtedy swój botoks. dzieci i mongola. To były chyba początki końca ich relacji (bo nie wiem jak to określić).
Solowe kariery - Tutaj to już chyba tylko wspomnienie spotkają się raz po raz na jakiejś imprezie popykają fotki powspominają i to tyle. Smutno stwierdzić ale Never Forget teledysk dobrze to chyba oddaje.

Dobra koniec moich wywodów, rospisałam się trochę mam nadzieje że, nie zostanę za to zjechana ani nic. To tylko moja subiektywna opinia.
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Wielka miłość Julii i Leny

Postprzez Alexander » 1 września 2012, o 22:47

Otrzymujesz nagrodę Archeologa roku za odkopanie tematu po upływie ponad ćwierć dekady. :eye: A tak na serio to jako, że to śmietniczka - hulaj dusza, piekła nie ma :coctail: Życzę owocnej dyskusji, a sam może wypowiem się nieco później :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron