Robaczywa dyskusja

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez robaczek » 30 czerwca 2009, o 10:28

LENKA jest cała skrzywiona !!! AHahahahahahahahaha :lol:
Jej ciało jest skrzywione i głos.
Ona jest do dup... :coctail:

LENKA jest masakryczna.
To UFO czy co wogóle :mrgreen:
Niech spada na księżyc do swoich ufoludków :lol:
Ostatnio edytowano 30 czerwca 2009, o 11:10 przez robaczek, łącznie edytowano 1 raz
robaczek
 
Posty: 0
Dołączył(a): 30 czerwca 2009, o 09:40
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Postprzez robaczek » 30 czerwca 2009, o 10:41

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam nadzieję że będzie mi się fajnie z wami pisało.
Jestem zagorzałą fanką Julii.
Ona jest the best.
Lenka niedorasta jej do pięt.
Widzę że Vedis i tyci- Tyci są za Julią. Jestem z wami.


cytuję "tyci-Tyci":.... ale ja was prosze już nie róbcie z Julki takiej staruchy xD^^ ....
Julka jest piekna i ma śliczny głosik. :lol:
Tatu było i jest zajebiaszcze, ale ta Lenka to czasami przegina, i to prawdopodobnie doprowadziło do rozłamu zespołu.
Julka z Lenką się nigdy nielubiały. :nunu:
Julka jest okey. I życzę jej powodzenia bo to właśnie ona ma szansę się wybić i osiągnąć sławę. Julka trzymam za ciebie kciuki.
;)


cytuje Alexa: ..."Yyy ... z deka to podobna do Julki ... pewnie będzie tak za 10 lat wyglądać przez te operacje ... "
Julka jest piękna i zawsze nią bedzie!
A za 10 lat to pewnie ta głupia i tępa Lenka się rozpadnie.
Bo Lenka teraz wygląda masakrycznie a co dopiero za 10 lat.
Drogi Alexie mylisz się co do wyglądu Julki.
Może ty tak myślisz i to źle myślisz :nunu:
Wybij sobie szybko te nędzne myśli na temat Julki.
Wkurzono i piekielnie pozdrawiam :devil:


Jak ktoś z forumoiczów napisze choćby jedno złe słowo na temat Julii to będzie miał ze mną doczynienia :nunu:
Niemyślcie że możecie sobietak bezkarnie jeździć po Julce!!!! :nunu:
Ja wam pokaże moi wrogowie.
Julka Volkowa правительства и является лучшим. Война есть война!

A teraz troszeczkę w ojczystym języku Julki:
Tatu команда является лучшей командой всех времен в России. Юлия является лучшим wokalistką Volkowa.
Słowniki w ręce!!!


cytuje h.O.P.e : "....Przecież ja tą piosenke słyszałam pare miesięcy temu i to wcale nie jest dzieło Julii


O żal ! ...."
Fajnie kogoś krytykować?? No nie. Widzę ze ty jesteś zwolenniczką Lenki. Specjalnie tak piszesz a żeby dokopać Julce.
To odpowiedz mi łaskawie na pytanie. Co Lenka robi teraz z sobą??? Ja Ci odpowiem. Nic z sobą nierobi. Stanęła w miejscu i tyle. A Julka przynajmniej próbuje coś robić.
I jeśli twierdzisz że niejest to dzieło Julii to mi to udowodnij i napisz na jakiej podstawie to stwierdziłaś ty zarozuimiała osóbko.
Jak śmiesz oceniać źle Julię.
:nunu:
WOJNA ! ! ! :bum: :nunu: :bum: :nunu: :bum: :nunu:
Ostatnio edytowano 30 czerwca 2009, o 11:08 przez robaczek, łącznie edytowano 2 razy
robaczek
 
Posty: 0
Dołączył(a): 30 czerwca 2009, o 09:40
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Postprzez Patela » 30 czerwca 2009, o 12:20

Boże, widzisz i nie grzmisz!? ... co wy gadacie ! jakie wojny !
co wy piszecie że Lena się rozpadnie a Julka będzie śliczna .... z jakimiś pruchnami wyskakujecie .. to nie o to tutaj chodzi żeby ten kto lubi bardziej Lena zjeżdzał Julke ... i na odwrót ... i jeszcze jakieś groźby... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Patela » 30 czerwca 2009, o 12:22

robaczek napisał(a):LENKA jest cała skrzywiona !!! AHahahahahahahahaha :lol:
Jej ciało jest skrzywione i głos.
Ona jest do dup... :coctail:

LENKA jest masakryczna.
To UFO czy co wogóle :mrgreen:
Niech spada na księżyc do swoich ufoludków :lol:


Opanuj się troche ;/ chyba masz jakąś obsesje na punkcie Julki ...
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez wojownicza księżniczka » 30 czerwca 2009, o 12:36

Siemka. Witam wszystkich na HQ.
Widzę że panuje u was gorąca atmosfera.
Kochani , spokojnie. Po co wy się kłucicie.
Trochę opanowania.
p.s. ja też jestem za Julką
Mam propozycję przeprowadźmy sondę kto jest za kim.
I proszę niekłućmy się.
Pozdrawiam ;)
wojownicza księżniczka
 
Posty: 0
Dołączył(a): 30 czerwca 2009, o 12:25
Lokalizacja: Nowizna

Postprzez Vedis » 30 czerwca 2009, o 12:54

Robaczku lubię Cię, ale z tym, że tatuszki się nigdy nie lubiły to przesadziłeś. Gdyby tak było to tatu rozpadłoby się po niecałym roku, a nie po 10 latach. A h.O.P.e akurat podobno woli Julię. Przynajmniej tak kiedyś pisała.

Myślę, że sonda na tym forum nie ma sensu , bo Lena i tak wygra... Co innego na tatu music. Tam Julia jest bardziej lubiana niż tutaj.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 30 czerwca 2009, o 13:04

Myślę, że sonda w ogóle nie ma sensu, bo to indywidualna sprawa każdego, kogo lubi a kogo nie. Nie ma co się z tym obnosić. A to, że na jednym forum jest więcej takich ludzi, a na innym nie nie ma żadnego znaczenia. I co by dała ankieta? Niewiele. Totalnie bezsensowny pomysł, który co najwyżej może wprawić co bardziej niestabilne emocjonalnie jednostki w stan euforii lub rozpaczy, w zależności od wyniku. Taka sonda z założenia nie ma sensu, niezależnie kto wygra.

A gorąca atmosfera panuje odkąd przybyła nowa userka, tak więc nie obwiniałbym za to forum ;] Więc w ramach wprowadzania dobrej atmosfery radzę wrócić do głównego tematu i zaprzestać awantur. W przypadku dalszych dyskusji poza tematem, posty będą kasowane, a userzy "nagradzani" ostrzeżeniami. Dziękuję za uwagę ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez micha21 » 30 czerwca 2009, o 13:43

Po co jakaś sonda. O gustach się nie dyskutuje. Wole Lene jakby ktoś pytał i nawet nie musi pytać i tak widać. Jeśli nowa koleżanka chce się bić to zapraszam czekam :nunu:
I nie rób tu jakiegoś bazaru jest to nie potrzebne, tu każdy jest pogodzony z tym co dziewczyny chcą robić, że nie spiewają razem i jak wyglądają. Każdy ma prawo do własnego zdania. Może i tochę krytyki jest, ale jeszcze nikt się nie chce bić. Więc proszę Cię nie zaczynaj.
Tak nawiasem czy te dwie nowe osoby co dziś przyszły to nie jedna osoba. Takie moje zdanie.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez h.O.P.e » 30 czerwca 2009, o 15:16

robaczek napisał(a):
cytuje h.O.P.e : "....Przecież ja tą piosenke słyszałam pare miesięcy temu i to wcale nie jest dzieło Julii


O żal ! ...."
Fajnie kogoś krytykować?? No nie. Widzę ze ty jesteś zwolenniczką Lenki. Specjalnie tak piszesz a żeby dokopać Julce.
To odpowiedz mi łaskawie na pytanie. Co Lenka robi teraz z sobą??? Ja Ci odpowiem. Nic z sobą nierobi. Stanęła w miejscu i tyle. A Julka przynajmniej próbuje coś robić.
I jeśli twierdzisz że niejest to dzieło Julii to mi to udowodnij i napisz na jakiej podstawie to stwierdziłaś ty zarozuimiała osóbko.
Jak śmiesz oceniać źle Julię.
:nunu:
WOJNA ! ! ! :bum: :nunu: :bum: :nunu: :bum: :nunu:


Niektórzy ludzie sie naprawde Bogu nie udali :hahaha:


Dziewczyno po pierwsze primo gdyby to była piosenka Julii już dawno bysmy o tym wiedzieli bo Julia by coś wspomniała na ten temat np. na tych spotkaniach z fanami które sie niedawno odbyły ! Tymczasem Julia powiedziała że nie będzie sie spieszyć z pracami nad swoim albumem więc jakim cudem mogła by ją nagrać ? Jak już wcześniej powiedziałam tą piosenke słyszałam jeszcze grubo przed rozpadem zespołu i daje głowe że to nie jest dzieło Julii, a Kamil sobie poprostu robi żarty xD. Jestes tutaj nowa napisałaś 2 posty i robisz jakies wywody na temat kto kogo lubi a kto nie ;| Przeczytałas jeden post który napisałam i śmiesz twierdzic że ja jestem zwolenniczka Leny, mój podpis chyba sam za siebie mówi że wole Julie ;] A tak poza tym ja mam oczy i widze co Julia robi dobrze a co źle a to że ją czasami krytykuje to wcale nie znaczy że wole Lene, na Boga ! Wyrażam tylko swoja opinie na temat poczynań Julii. Julia była jest i będze moja ulubioną połówką t.A.T.u ! Tyle mojego ;]

Sorki za moja agresje ale nie mogłam tego tak zostawic :/
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Freya » 30 czerwca 2009, o 15:29

Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania - Lena czy Julia - to wybór każdego z nas.
h.O.P.e napisał(a):Sorki za moja agresje ale nie mogłam tego tak zostawic
Spoko Hope, masz wybaczone. Każdemu by nerwy puściły, tym bardziej,że jakaś nowalijka tak poszła po bandzie!!
Jakby co to ja nowa nie jestem - wcześniej byłam zarejestrowana jako Sasza,no żeby nie było, że też się wymądrzam ;) .
Freya
 

Postprzez Alexander » 30 czerwca 2009, o 15:32

Słoneczko wam szkodzi, czy co? -.-" Przyjdzie jedna, zrobi awanturę a wy się dajecie prowokować. -.-" Tym razem bez ostów, ale jak dalej wszystkimi tak będą nosić emocje, to się posypią...

Takich ludzi się ignoruje. -.-" Jasne?

Zamykam i lokuję w śmietniku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron