Łoddajcie mnie moje pieniądze!

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Łoddajcie mnie moje pieniądze!

Postprzez TATYRUSSIA » 14 sierpnia 2009, o 18:34

ArX napisał(a):Mnie niestety nie będzie. :( Mam nadzieję jednak, że impreza w Krakowie w styczniu się odbędzie! :)

Czemu na tym plakacie i ogłoszeniu w necie, jest więcej tego duetu, aniżeli t.A.T.u.?? :bum: :rolleyes: :shuffle:


Ty mi lepiej oddaj kasę za poprzedni zlot a nie szykuj się na kolejny... Niedługo coś Cię zaskoczy - poemat się szykuje a potem kolejne kroki... Pożyczcie Mu pieniądze - nigdy się ich nie doczekacie...
Ostatnio edytowano 15 sierpnia 2009, o 19:51 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 1 raz
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamil » 15 sierpnia 2009, o 01:34

TATYRUSSIA napisał(a):Ty mi lepiej oddaj kasę za poprzedni zlot a nie szykuj się na kolejny... Niedługo coś Cię zaskoczy - poemat się szykuje a potem kolejne kroki... Pożyczcie Mu pieniądze - nigdy się ich nie doczekacie...


Teraz przecieram oczy. Takie sprawy załatwia się PW. Poza tym w regulaminie zabronione jest rzucanie groźbami, jak ta w drugim zdaniu... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 08:57

A Ty oczywiście musisz zaśmiecać temat komentarzem jeszcze, co nie? Moderacją tematu zajmują się moderatorzy, ja jakoś nie mam wątpliwości, czy będą wiedzieli co robić. A że temat nie jest moderowany 24h na dobę to jednak norma. Nie wiem jak u was, ale u nas robią to ludzie. A taki znawca regulaminu jak Ty, nie powinen mieć sygnatury łamiącej wymogi regulaminu. :coctail:

Wszelkie niezwiązane z głównym tematem komentarze do czasu wyjaśnienia sprawy przez administrację, będą skutkowały ostrzeżeniami. Takie dyskusje to PW proszę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 15 sierpnia 2009, o 09:15

Alexander napisał(a):Offy przecież nie są zabronione, więc chyba sam mogę decydować co nadaje się na pw, a co na publiczną publikację.


Cóż, jak widać są równi i równiejsi. Hipokryzja! Skandal! Koncert Madonny na Jasnej Górze!

Wszystkiego najlepszego z okazji Wniebowzięcia NMP :*
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 10:01

Cóż, znawco regulaminu z nielegalną sygnaturą, zapominasz o pewnych punktach regulaminu, które robią różnicę. AVE!

9. Wszelkie wątki zawierające dyskusje całkowicie bezsensowne i bezwartościowe, a zakładane w innych działach niż śmietnik, będą przenoszone do śmietnika.
10. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska czy służące wyłącznie nabijaniu postów będą zamykane, a w wybranych przypadkach także przenoszone do śmietnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ArX » 15 sierpnia 2009, o 11:58

:chupa: :coctail:

Nie wiem co Kamil zrobił złego, ale ok... To pewnie przez moje spaczone pojęcie moralności. :dead:

A sygnaturka już dawno była i jakoś wcześniej nikomu nie przeszkadzała... Ach, te zrządzenia losu. :rolleyes:


Alexander napisał(a):Cytat:
9. Wszelkie wątki zawierające dyskusje całkowicie bezsensowne i bezwartościowe, a zakładane w innych działach niż śmietnik, będą przenoszone do śmietnika.
10. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska czy służące wyłącznie nabijaniu postów będą zamykane, a w wybranych przypadkach także przenoszone do śmietnika.


Chyba nie tylko Kamil złamał tu Regulamin?
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 15 sierpnia 2009, o 12:25

ArX napisał(a):Chyba nie tylko Kamil złamał tu Regulamin?
Nie tylko. Administracja już od jakiegoś czasu zabiera się, aby coś z tym fantem zrobić więc spokojnie. :coctail:

Mam na myśli sygnatury. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 15 sierpnia 2009, o 17:11

Widzę, że ktoś strasznie się tym przejął i założył nowy temat ;) Super... Nie będę musiał zakładać nowego kiedy napiszę tutaj coś więcej w oparciu o archiwum GG ;)

KAMILKU - a na PW i GG załatwiam to już od stycznia - czyli pierwszego zlotu... Pan ARX pokazuje swą odpowiedzialność i jak bardzo dotrzymuje słowa - ale o tym już niedługo...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yusti » 15 sierpnia 2009, o 18:38

Eeeeeeeeeeee jakby co to ja za ArXa nie odpowiadam... żeby mi jeszcze ktoś zadymy nie potrzebnie za niego nie robił bo będę agresywna... AMEN :pope:
...idę przed siebie, stąpam nad krawędzią czasu... biegam po linie życia... zatracam się w ciszy... całuję gwiazdy...
Avatar użytkownika
yusti
Początkujący
 
Posty: 61
Dołączył(a): 26 kwietnia 2008, o 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez yusti » 15 sierpnia 2009, o 18:39

Eeeeeeeeeeee jakby co to ja za ArXa nie odpowiadam... żeby mi jeszcze ktoś zadymy nie potrzebnie za niego nie robił bo będę agresywna... AMEN :pope:
...idę przed siebie, stąpam nad krawędzią czasu... biegam po linie życia... zatracam się w ciszy... całuję gwiazdy...
Avatar użytkownika
yusti
Początkujący
 
Posty: 61
Dołączył(a): 26 kwietnia 2008, o 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TATYRUSSIA » 15 sierpnia 2009, o 18:58

yusti napisał(a):Eeeeeeeeeeee jakby co to ja za ArXa nie odpowiadam... żeby mi jeszcze ktoś zadymy nie potrzebnie za niego nie robił bo będę agresywna... AMEN :pope:


Wszyscy będą wiedzieli, że chodzi o Ciebie... Nie zachowuj się jak dziecko...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ArX » 15 sierpnia 2009, o 19:13

...
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 19:48

Yhhh... ale może se jakiś czat załóżcie, czy coś?
Wejdźcie se na e9 złą karmę porozdawajcie i będzie cacy -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Dizelkowi » 15 sierpnia 2009, o 20:22

TATYRUSSIA - Paweł to groźba czy prośba?? Bo sam nie wiem!!! poza tym Paweł to, że ty się puszczasz za kase to nie moja sprawa i wszelkie obelgi jak i za równo podobne komentarze kieruj na swój adres, ok??

yusti - Naprawdę można Cię uważać za przyjaciółkę, jak h**... i zastanów się czy ktoś mógłby Cię uważać za przyjaciółkę?? :shock: :shock: :shock:
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dizelkowi » 15 sierpnia 2009, o 20:26

TATYRUSSIA
Widzę, że ktoś strasznie się tym przejął i założył nowy temat ;) Super... Nie będę musiał zakładać nowego kiedy napiszę tutaj coś więcej w oparciu o archiwum GG ;)

KAMILKU - a na PW i GG załatwiam to już od stycznia - czyli pierwszego zlotu... Pan ARX pokazuje swą odpowiedzialność i jak bardzo dotrzymuje słowa - ale o tym już niedługo...


No tak napisałeś ( ale o tym już niedługo...[/quote] )tylko dlatego, żeby szybko zmienić rozmowe na taką jaką ty będziesz uważać za słuszną...Długo to trwa... :tia: :tia:
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron