Łoddajcie mnie moje pieniądze!

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez koko » 15 sierpnia 2009, o 20:26

Jezu ludzie.. Zachowujecie się jak banda dzieci z podwórka.

Nie możecie takich spraw załatwiać poza forum? :rolleyes:

regulamin napisał(a):10. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska czy służące wyłącznie nabijaniu postów będą zamykane, a w wybranych przypadkach także przenoszone do śmietnika.
Proponuję, aby któryś z adminów zamknął ten temat, bo wprowadza niemiłą atmosferę na forum.
Dziękuję za uwagę.
Ostatnio edytowano 15 sierpnia 2009, o 20:30 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 20:30

No ja nie wiem, jak można prać brudy publicznie. To bardzo zabwane, oj bardzo. -.-"
A to czy ktoś się puszcza za pieniądze, to jego sprawa. Jak pozwala mu na to jego moralność i ma chętnych, to... :ups:

Serio, idźcie se na e9, tam też będzie lans, że "robimy publiczną burdę" a przynajmniej nie będziemy musieli czytać tych waszych żałosnych wywodów -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 20:40

k.O.K.o. napisał(a):Proponuję, aby któryś z adminów zamknął ten temat, bo wprowadza niemiłą atmosferę na forum.
Dziękuję za uwagę.


Proponuję ostrzeżenia gratis. Nie powinniśmy być tacy pobłażliwi. -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 15 sierpnia 2009, o 21:54

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 15 sierpnia 2009, o 23:27

Obrazek <-- ta emotka jest świetna! xD
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 15 sierpnia 2009, o 23:33

ArX napisał(a):Obrazek <-- ta emotka jest świetna! xD
Wiem... Szukałam czegoś co opisałoby moje emocje i znalazłam. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 15 sierpnia 2009, o 23:47

k.O.K.o. napisał(a):
ArX napisał(a):Obrazek <-- ta emotka jest świetna! xD
Wiem... Szukałam czegoś co opisałoby moje emocje i znalazłam. :eye:


Łooo... Aż zdziwiłem się, że w tym wszystkim jest miejsce na jakiekolwiek "emocje". :eye:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 16 sierpnia 2009, o 00:01

ArX napisał(a):Łooo... Aż zdziwiłem się, że w tym wszystkim jest miejsce na jakiekolwiek "emocje". :eye:
Jedyną emocją jaką odczuwam odnośnie tego tematu jest zażenowanie.. A to zazwyczaj towarzyszy mi w oglądaniu Jerrego więc.. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 16 sierpnia 2009, o 08:40

Dizelkowi napisał(a):TATYRUSSIA - Paweł to groźba czy prośba?? Bo sam nie wiem!!! poza tym Paweł to, że ty się puszczasz za kase to nie moja sprawa i wszelkie obelgi jak i za równo podobne komentarze kieruj na swój adres, ok??

yusti - Naprawdę można Cię uważać za przyjaciółkę, jak h**... i zastanów się czy ktoś mógłby Cię uważać za przyjaciółkę?? :shock: :shock: :shock:


MÓJ WĄTEK NIE ZAWIERA KŁÓTNI, OBRAŹLIWYCH TEKSTÓW ALE SAME FAKTY...

Ty się małolat nie interesuj i wsadź nos w swoje sprawy... gdybym się puszczał za kasę - to pewnie nie musiałbym się upominać o kasę, której miałbym pod dostatkiem...

Twój jakże kochany i wierny chłopak - NA ZLOT TATU - przyjechał w większości ZA MOJE PIENIĄDZE DO KRAKOWA - ZA MOJE PIENIĄDZE BAWIŁ SIĘ NA ZLOCIE, U MNIE NOCOWAŁ ZA DARMO... A teraz przez pół roku nie potrafi oddać głupich 60 zł... Które zresztą pożyczyłem DLA NIEGO od dobrego znajomego, bo sam wtedy nie miałem, a widziałem jak bardzo chciał przyjechać - więc postanowiłem mu pomóc. Troszkę dołożyła się Justyna i Ja. To się nazywa DOBROĆ, która potem tak jest odpłacana...

60zł:6 miesięcy = 10 zł miesięcznie. A tyle potrafi uzbierać moja 8 letnia kuzynka aby potem sobie kupić coś droższego...
Zresztą jako palacz - jeśli ma na papierosy to, to jedynie 6 paczek ;)

Ciągle dawałem mu szanse na oddanie pieniędzy - bo ciągle miał nowy pomysł jak je zdobyć... Zaczęło się od urodzin a skończyło na pracy z której notabene go wyrzucili (nawet gdyby, to pieniądze za poprzednie dni pracy się otrzymuje - no chyba, że księżniczce nie chciało się pracować).

A skoro jesteś tak kochanym chłopakiem swojego misiaczka - TO TY MU POŻYCZ TĄ KASĘ ABYM JA MÓGŁ ODDAĆ ZNAJOMEMU - BO ZE SWOJEJ KIESZENI, NIBY Z JAKIEJ RACJI MAM TO ROBIĆ?

A JAK NIE MACIE - TO MOŻE WY ZACZNIJCIE SIĘ PUSZCZAĆ ZA KASĘ, HĘ ?


Gwarantuję, że sprawy tak nie zostawię - już nie dla głupich 60 zł - ale dla samej sprawy. Nikt nie będzie robił ze mnie głupka i ośmieszał jakbym nie wykłócał się o swoje.

Co do YUSTI - przeczytaj sobie co to jest przyjaciel/przyjaciółka...
Przyjaciółka to osoba, która sprawę sprawia jasno i nie owija w bawełnę, osoba, która trzeźwo patrzy na świat - i ocenia sytuację jasno... Ma popierać jego krętactwo ?

Co do rozmów na gg - postanowiłem dla wiarygodności zamieścić "zrzuty ekranu" fragmentów rozmów. Moje z Mateuszem i moje z osobą, która pożyczyła mi kasę dla niego.

Obrazek

A na koniec: <<<>>>
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 16 sierpnia 2009, o 09:52

Przepraszam, że tak niekulturalnie spytam, ale... kogo na tym forum to do k*rwy nędzy obchodzi? Mam gdzieś wasze wydumane problemy. Jedynym faktem jakim widzę jest awantura, wzajemne ubliżanie i zaśmiecanie forum wątkiem wywołującym negatywne odczucia u pozostałych userów. A to czy piszesz fakty, czy nie, nie zmienia tego, że publicznie pierzesz brudy. A forum do tego nie służy.

Ostrzeżenia. I piszę pw do Wojtka o zamknięcie tematu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 16 sierpnia 2009, o 10:02

Alexander napisał(a):Przepraszam, że tak niekulturalnie spytam, ale... kogo na tym forum to do k*rwy nędzy obchodzi? Mam gdzieś wasze wydumane problemy. Jedynym faktem jakim widzę jest awantura, wzajemne ubliżanie i zaśmiecanie forum wątkiem wywołującym negatywne odczucia u pozostałych userów. A to czy piszesz fakty, czy nie, nie zmienia tego, że publicznie pierzesz brudy. A forum do tego nie służy.

Ostrzeżenia. I piszę pw do Wojtka o zamknięcie tematu.


Nie awanturuję się, bo nigdy gdzie?
Nikomu nie ubliżam, bo nigdy gdzie?
Zaśmiecam... hmmm jak można zaśmiecać śmietnik?

Są tutaj bardziej bezcelowe tematy...

A zamknąć, chętnie ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron