O co chodzi????

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

O co chodzi????

Postprzez Daga » 28 sierpnia 2009, o 13:03

Umeszczam ten temat tutaj, bo ni w ząb nie wiem, gdzie powinein być . Więc jakby co :pray: . Zwracam się do jakiejś dobrej duszy z prośbą o pomoc, nie wiem jakąś interpretację poniższego tekstu:

"...Żaden człowiek na świecie nie wie, co jest mu pisane...Czasami jest tak, że jesteśmy całkowicie przekonani, że czegoś chcemy, ba doskonale wiemy co jest dla nas najlepsze i do tego dążymy..Do naszego własnego, prywatnego szczęścia...I już, już je mamy, a tymczasem bach...Los sam decyduje..i odbiera nam nasze szczeście, mekkę...Ironia? Zemsta za naszą nieomylność? A może po prostu nie tak miało być i jest nam pisane coś innego... Coś, z czego być może sami zrezygnowaliśmy...ze strachu...braku chęci walki...z przekonania, że tak będzie najlepiej...Cóż, nigdy nie zgadniemy...ale może warto się nad tym zastanowić..."

Coś rozumiem, ale tak do końca nie wiem co i dlatego proszę o Wasze wypowiedzi, może to jakoś rozjaśni ten tekst ( bo niestety autor milczy jak zaklęty :/ ).
Daga
 

Postprzez ~kurka~ » 28 sierpnia 2009, o 18:55

Co tu jest takiego trudnego? xD Jakieś filozoficzne wywody. Przeczytaj kilka razy, a zrozumiesz... :mrgreen:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Vedis » 30 sierpnia 2009, o 13:01

Poczytaj o najświętszej i o najprawdziwszej ideologii, czyli o

Thelemie :D

Chodzi o to, że istnieją dwa rodzaje Woli: Świadoma i Prawdziwa.

Np. podam przykład z mojego własnego życia. Chciałam chodzić z Mają, a los tak pokierował moim życiem, że chodzę z Maćkiem. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona i kocham go nad życie :love:

Czyli chodzenie z Mają było moją świadomą Wolą
A chodzenie z Maćkiem Prawdziwą Wolą :)

Czyli po prostu ludzie nie wiedzą, co jest dla nich dobre, dla każdego z nas jest gdzieś we wszechświecie ułożony piękny plan, ale my musimy go poznać... Gdy go nie znamy, jesteśmy nieszczęśliwi.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron