Lewą legitę potrzebuję :D

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Lewą legitę potrzebuję :D

Postprzez TATYRUSSIA » 24 października 2009, o 19:31

Ktoś ma jakieś namiary czy coś...
Mam dosyć płacenia 100% za bilety...
A do free szkoły nie chce mi się zapisywać, bo świadectwo zabierają oryginalne :P
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 24 października 2009, o 20:08

"Przerobienie , podrobienie, użycie sfałszowanego dokumentu – przestępstwo z art. 270 Kodeksu karnego (fałszerstwo)

§ 1. „Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” :coctail:

Nie sądzę, żeby łamanie prawa było czymś mądrym w takiej sytuacji. Zwłaszcza, że "okradanie" komunikacji miejskiej jest już działalnością szkodliwą społecznie, za co domyślnie przysługuje kara pozbawienia wolności.

A co do przepisów komunikacji miejskiej, to nie wiem o co się tak burzysz. Skoro nie kontynuujesz toku edukacji w postaci studiów powinieneś pracować. A jeśli pracujesz, to brak ulgi na bilety nie powinien być dla Ciebie problemem. Tak jest na całym świecie ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 24 października 2009, o 20:48

Alexander napisał(a):"Przerobienie , podrobienie, użycie sfałszowanego dokumentu – przestępstwo z art. 270 Kodeksu karnego (fałszerstwo)

§ 1. „Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” :coctail:

Nie sądzę, żeby łamanie prawa było czymś mądrym w takiej sytuacji. Zwłaszcza, że "okradanie" komunikacji miejskiej jest już działalnością szkodliwą społecznie, za co domyślnie przysługuje kara pozbawienia wolności.

A co do przepisów komunikacji miejskiej, to nie wiem o co się tak burzysz. Skoro nie kontynuujesz toku edukacji w postaci studiów powinieneś pracować. A jeśli pracujesz, to brak ulgi na bilety nie powinien być dla Ciebie problemem. Tak jest na całym świecie ^^


Panie, nie jestem godzien aby być ukaranym...

Po dwa - nie musisz mi tego cytować, nie mam 2 lat ;)
Po dwa - nigdy nie złamałeś prawa?

Jazda bez biletu?
Przechodzenie na czerwonym świetle?
Seks w miejscu publicznym :D ?
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 24 października 2009, o 20:50

TATYRUSSIA napisał(a):Panie, nie jestem godzien aby być ukaranym...

Po dwa - nie musisz mi tego cytować, nie mam 2 lat ;)
Po dwa - nigdy nie złamałeś prawa?

Jazda bez biletu?
Przechodzenie na czerwonym świetle?
Seks w miejscu publicznym :D ?


Wiesz, jak tak w sumie myślę, to chyba jednak nie.
Dzięki, uświadomiłeś mi, że mimo wredoty jestem dobrym człowiekiem :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 24 października 2009, o 21:54

Uprzejmie donoszę... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron