ZłeFluidyJulii,NajpiękniejszeGałkiIObraźliwyTranwesty

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

ZłeFluidyJulii,NajpiękniejszeGałkiIObraźliwyTranwesty

Postprzez Vedis » 18 lutego 2010, o 15:29

Alexander napisał(a):OFFTOP WARNING: jak ktoś koniecznie chce kontynuować temat to niech se w hasioku założy topik "Złe fluidy Julii" , "Najpiękniejsze gałki" , "obraźliwy transwestyta" czy jak kto chce. Dalsze gnębienie tematu w nieodpowiednim miejscu będzie nagradzane


Ok. Hasiok to śmietniczka, nie?

No więc tak:

Po 1. Nie rozumiem, dlaczego Julia miałaby wzruszyć się piosenką ku czci Leny. (Bukiet róż dla Leny, ujęcia na tv oraz najpiękniejsze gałki chyba o czymś świadczą?)
Po 2. Przytoczę pewną scenę z mojego życia. Byłam na bierzmowaniu mojego kuzyna, który ma dwie siostry. Obie mają ładne buzie, ale ta starsza jest bardziej zadbana no i w dzieciństwie była dużo ładniejsza. Babcia zaczęła wychwalać urodę starszej kuzynki. Wtedy mama wtrąciła się i powiedziała, że ta młodsza też jest bardzo ładna. Po imprezie mama powiedziała mi, że babcia bardzo nieładnie się zachowała wychwalając urodę tylko jednej siostry i tej drugiej na pewno zrobiło się bardzo przykro. Także to nie tylko moje zdanie. Wychwalanie urody jednej dziewczyny jest co najmniej niegrzeczne wobec tej drugiej, zwłaszcza, że to była impreza na część t.A.T.u, a nie na cześć Leny. Pomimo to oglądając ten filmik miałam wrażenie, że "fani" chcą pokazać Julii, iż jest niepotrzebna. (No bo oczywiście powiększone usta już ją całkowicie dyskwalifikują i odbierają jej godność bycia tatuszką :/ ). Dlaczego Lenie wręczono bukiet róż a Julii nie?
Nie dziwię się Julii, że się popłakała. Ja po takim upokorzeniu, znając mnie, z pewnością poszłabym się ciąć :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: ZłeFluidyJulii,NajpiękniejszeGałkiIObraźliwyTranwesty

Postprzez ~kurka~ » 18 lutego 2010, o 15:57

Vedis napisał(a):Ja po takim upokorzeniu, znając mnie, z pewnością poszłabym się ciąć :)


ar ju kidin mi? :szczerbaty:

A poza tym, to czy Lenie nie było nieprzyjemnie, kiedy Julia w końcu nauczyła się angielskiego i w żadnym wywiadzie nie dopuszczała do słowa tej pierwszej? Nie rób z Julii męczennika... :P
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Patrycja » 18 lutego 2010, o 18:55

Ja myślę, że Julia popłakała się ze wzruszenia, a Ty Vedis musisz mieć jakieś problemy psychiczne skoro potrafisz ciąć się z byle powodu.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Kasia » 18 lutego 2010, o 21:04

Pozwolę sobie wtrącić coś od siebie. To chyba nie jest ostatnie video z tej imprezy i mogę się założyć, że w dalszych częściach Julia też dostanie bukiet i ktoś zaśpiewa również dla niej piosenkę. Marsjańskie Oczy śpiewa w całości Lena i pewnie dlatego ta piosenka została zadedykowana właśnie jej. Nie bądźcie już tacy dobitni... ja też bym się wzruszyła, piosenka ma klimat, dziewczyna ładnie zaśpiewała, ludzie cały czas pokazywali to jak bardzo je kochają... zmiękło jej serduszko i tyle.
;/
Avatar użytkownika
Kasia
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 14 listopada 2007, o 19:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 18 lutego 2010, o 21:19

Przecież tyle razy mówiły, że są dla siebie jak siostry...
Lena zawsze była w cieniu, więc Julia pewnie uznała, że to miłe, że Ją też doceniają.
Każdy normalny człowiek by tak zareagował.

Vedis chyba uważa Julię za bardziej nienormalną niż większość z nas :eye:
Moim zdaniem źle robi, że się szpeci, ale o jakieś zaburzenia psychiczne, zawiść i kompleksy ogromne to bym jej nie posądzał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 19 lutego 2010, o 09:23

Vedis, pytanie podstawowe: w jakim wieku są kuzynki? Wydaje mi się, że to najważniejsza sprawa. Wiek w takiej sytuacji odgrywa dużą rolę.

Dokładnie tak jak powiedziała Kasia - to nie ostatnie video, dla Julii też coś pewnie będzie.

btw. Wyraz twarzy Julii nie wskazuje na to jakoby była smutna. Ja tam widzę wzruszenie, no ale... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Damroka » 21 lutego 2010, o 11:09

Patrycja napisał(a):Ja myślę, że Julia popłakała się ze wzruszenia, a Ty Vedis musisz mieć jakieś problemy psychiczne skoro potrafisz ciąć się z byle powodu.


Cięcie się z tego powodu nie świadczy o problemach psychicznych, tylko o intensywniejszym doznawaniu bodźców , czyli wielkiej wrażliwości, a wrażliwość to bardzo , bardzo pozytywna cecha. Ja też się tnę z różnych powodów.

Nie sadze żeby Julia popłakała się ze wzruszenia, myślę że chyba naprawdę było jej przykro.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez koko » 21 lutego 2010, o 11:44

No Wy chyba żartujecie? :ups: Może powiem tak, parę dni temu po raz kolejny oglądałam Anatomie, wczoraj zaliczyłam wszystkie (chyba) odcinki Тату в Поднебесной.
Z całą stanowczością mówię Wam, że wnioskując po tym co tam było, Julia raczej by się nie poryczała o taką pierdołę. Lena sama powiedziała "Julia? Ona nigdy się nie martwi". Wiem że to było lata temu, ale ludzie raczej aż tak radykalnie się nie zmieniają. :eye:

Najśmieszniej by było gdyby się okazało, że ona najzwyczajniej w świecie makijaż "poprawiała". Nie róbmy z Julii męczennicy. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 21 lutego 2010, o 11:59

Mi się zdaje że to jest jakaś psychoza wywołana przez newsy na pudelku. Wy na prawdę wierzycie że Julia je szkło jak jej smutno? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez h.O.P.e » 21 lutego 2010, o 18:26

Alexander napisał(a): Wy na prawdę wierzycie że Julia je szkło jak jej smutno? :eye:


Jak najbardziej Alex :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Alexander » 21 lutego 2010, o 19:13

h.O.P.e napisał(a):
Alexander napisał(a): Wy na prawdę wierzycie że Julia je szkło jak jej smutno? :eye:


Jak najbardziej Alex :eye:


Ożywiłaś we mnie wiarę w ludzi. Myślałem, że jestem jedyny :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez h.O.P.e » 21 lutego 2010, o 22:31

Zjednoczmy więc swe siły :noz: Ja nawet teraz stosuje taką metode odchudzającą i jem szkło 2 razy dziennie, na śniadanie i na kolacje :oczka1:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Vedis » 22 lutego 2010, o 10:50

Cóż, ja sama miewam stany depresyjne i plotki na pudelku o jedzącej szkło Julii mi się spodobały ;) Nie to, że się nie martwię o jej zdrowie, ale ja ogólnie lubię ludzi, którzy mają problemy z depresją.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 22 lutego 2010, o 11:02

Mnie się wydaje, że jedyne problemy jakie ma Julia to Pavriz i za dużo pieniędzy do wydawania na marnych chirurgów plastycznych robiących niepotrzebne operacje :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ArX » 22 lutego 2010, o 20:37

Julia z pewnością się wzruszyła. ;) Jest na tyle zjawiskowa, że nie musi być o nic zazdrosna. :) Gdyby tylko zechciała, Fani mogliby zrobić taką imprezę TYLKO dla niej. :)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Następna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron