Ludzie ubodzy emocjonalnie, czy niezrozumienie ironi?

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:38

a przestraszony barman zabiera Ci butelkę z ręki :eye:

:epic fail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:40

Ta knajpa jest spalona na najbliższy miesiąc :eye:

kurka - następnym razem Alex będzie uzupełniał Twój zeszyt a ja mu będę pomagać! PROMISE! nie martw się :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:41

..Ale przynajmniej nie wisieliśmy na automacie, jak tamten pan z problemami w koordynacji ruchów :eye:

I tak kurkuś, uzupełnimy twój zeszycik. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:43

No koleś był dupny xD Taka choreografia, że Egurola mu może co najwyżej buty pucować. :eye: Dwa kroki do przodu, trzy do tyłu, jeden w prawo... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:44

ale nie zapominaj, że jesteśmy ubodzy... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:46

ale stać nas na wiele i koniec! ot co! :haha:

:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:48

w ogóle to Ci się rok popieprzył! w curlingu! mamy 2010! heloł! :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ~kurka~ » 5 marca 2010, o 21:48

Dzięki Wam. W końcu. xD Przeszło rok go nie widziałam. :eye:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:49

Ej to mamy potem podać dalej kurka? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:49

no co Ty. przecież mamy 2009 :eye: więc wcale nie mamy twojego zeszytu ponad rok :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:52

W ogóle to pragnę z tego miejsce podziękować całej społeczności HaKu, Wojciechowi adminowi, Pofowi redaktorowi, modom różnym i ogólnie wszystkim za tworzenie takiej zajebistej strony, na której mogłam poznać Alexa - mego towarzysza w robieniu wiochy. No zaraz się wzruszę po prostu. :rozp1:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:57

:rozp2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ~kurka~ » 5 marca 2010, o 21:58

no do pofa podać dalej... xD
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Damroka » 7 marca 2010, o 11:51

Alexander napisał(a):Ależ oczywiście że jestem piękny, nie lubię brzydkich ludzi i na szczęście nie będę miał dzieci :eye: Mimo to nie czuje się ubogi emocjonalnie, intelektualnie i pozbawiony wrażliwości. Bez tego nie mógł bym tworzyć. Ale częścią sztuki też jest estetyzm...

A wracając do Twoich błędnych spostrzeżeń, to nie wiem skąd sobie ubzdurałaś, że nie kochamy Julii za jej dusze i w ogóle. Ostatnio przecież wygląda całkiem ładnie. A skoro jesteś taka bogata intelektualnie, to oczekiwałem, że znasz takie pojęcia jak ironia i sarkazm, a przynajmniej potrafisz przeczytać ze zrozumieniem zdanie "wypowiedź była wielką ironią wymierzoną w ludzi którzy piszą idiotyczne plotki..." :coctail:

I oczywiście że Cię nie zablokujemy. Jak ktoś się rzuca to przynajmniej coś się dzieje. Ale załóż sobie do tego temat w hasioku o ludziach ubogich emocjonalnie, bo dyskutowanie tutaj zaśmieca wątek o albumie Julii. :coctail:

A co do umierania za poglądy, to sobie sam postawie znicza. Ponoć to zabija. [*] Amen.


OFFTOP WARNING - Dalsze dyskusje na tematy inne niż album będą nagradzane ostrzeżeniami :coctail:



Nie pozwolę wyzywać się od debilek. Doskonale wiem co to ironia ( sama często stosuję ją w niektórych fragmentach swoich opowiadań i wierszy), ale nie chodziło mi o tą część twojego zdania która była ewidentnie ironią, ale o określenie "czarnodupa", które ma wydźwięk pejoratywny ponieważ wskazuje jakoby tylnia część ciała była dla ciebie najważniejsza, a to jest idiotyczne. Sama gdy słyszę jak ktoś mówi na jakąś kobietę "fajna dupa", "niezła cipka" i inne takie debilizmy to mam ochotę zamordować, zniszczyć, zlikwidować takiego debila które je wymawia ( musiałabym zabić większość mężczyzn na świecie), ponieważ są to określenia bardzo poniżające dla kobiety. Gdyby ktoś tak powiedział o mnie to na pewno pragnęłabym zamordować takiego gnoja. Jestem bardzo wrażliwą jednostką i wszystko rani mnie dużo bardziej niż większość ludzi na ziemi.

Co do pojęcia piękna i brzydoty to są to oczywiście pojęcia subiektywne. Nie ma obiektywnego piękna i brzydoty ponieważ każdy organizm odbiera bodźce z zewnątrz inaczej bo są one przefiltrowane przez jego mózg. Według mnie piękno jest iluzją barw, kształtów , kolorów które tworzą dla danej jednostki iluzoryczne obrazy w jej umyśle. Atrakcyjność jest jest tak jak powiedziałam już iluzorycznym obrazem charakterystycznym dla danego gatunku, danej płci, i odrębnej jednostki . W naturze w zasadzie spełnia jedynie rolę wabika który ma przyciągać zainteresowanie organizmu o odmiennej płci, i stwarzać obraz atrakcyjności seksualnej, a co za tym idzie żeby doszło do kopulacji, a celem jej jest jak wiadomo przetrwanie gatunku.

Mi np. najbardziej podobają się bardzo chude , anorektyczne wręcz osoby. Nie wiem np. po co ktoś powiększa sobie biust, dla mnie najpiękniej wygląda się gdy jest się płaskim z tyłu i przodu, zero ciała. Ale np. innym osobom podobają się mężczyźni i kobiety o rubensowskich kształtach. Taka różnorodność jest naturalna i potrzebna w naturze.
Poza tym wygląd jest zupełnie nieistotny, i bardzo wkurwiają mnie tacy ludzie którzy naśmiewają się, poniżają kogoś z powodu jego wyglądu, ponieważ jest to bardzo niesprawiedliwe.
A co do ciebie to bardzo razi mnie to że ciągle naśmiewasz się z wyglądu Julii i Leny.
Przytoczę przykład. Kiedyś powiedziałeś że "Julia nie chce zmniejszyć sobie ust bo większe usta wiążą się z większą satysfakcją podczas seksu oralnego, i dlatego Parviz nie pozwala Julii usunąć botoksu". Wiem że było to powiedziane pół żartem, ale mimo wszystko było to bardzo chamskie, albo gdy ktoś powiedział żeby "Julia nie wychodziła z domu z takim ryjem, i w ogóle nie pokazywała takiego pyska" ( czy coś w tym stylu, cytować dokładnie nie będę).
W taki razie pytam się : czy waszym zdaniem osoby które urodziły się np. z dużymi ustami, brzydkimi szerokimi nosami, nieregularnymi rysami, bardzo niskie, albo są po wypadkach i mają zmasakrowane twarze powinny zaszyć się w koncie bo nie ma dla nich miejsca w miejscach publicznych?

Dla mnie osobiście ważna jest tylko dusza/umysł. Jeśli ktoś ma piękna duszę , i gdy go lubię to staje się automatycznie dla mnie nadzwyczajnie piękny i szlachetny.

Bardzo zraniliście mnie , a zwłaszcza Alexander mówiąc że jestem jakąś tępą debilką i sugerując że nie rozumiem ironii , sarkazmu i że jestem "płytka intelektualnie", ja doskonale zrozumiałam to co piszecie poza tym zrozumienie nie jest tożsame z aprobatą.
Często ludzie dowcipni, ironiczni uważani są za inteligentnych, moim zdaniem cynizm nie ma nic wspólnego z bystrością. Ja nienawidzę większości ( nie wszystkich) dowcipów, kabaretów itd, ponieważ głównym celem dowcipów jest ośmieszanie, naigrawanie się z innych, a śmiech odbiorców jest spowodowany głupią satysfakcją z poniżenia innych, czyli możliwości wyżycia się. Często satyrycy mówią że "dowcipem demaskują obłudę i zakłamanie " ale moim zdaniem tak nie jest oni pieprzą głupoty. Uważam że tacy ludzie wykorzystuje naturalną podłość i złośliwość oraz głupotę ludzi, i dają im okazję do idiotycznego wyśmiewania się z innych, bo oni wtedy czują się lepsi, a ci którzy rozśmieszają i rzekomo "obnażają prawdę" czerpią tylko korzyści materialne i śmieją się z frajerów którzy im klaskają.
Ja np. gdy kogoś nienawidzę to mówię mu wprost, że go nienawidzę i jest dla mnie gnojem. Nieważne jest dla mnie że robię sobie w około wrogów., bo ważne jest żeby być zgodnym ze swoimi ideałami, czystym i szczerym. Otwarta nienawiść jest dużo lepsza, czystsza, zawsze mówię wprost jak kogoś nienawidzę a nie wyśmiewam wroga po cichu jak jakiś tchórz.


Jestem nadwrażliwą i bardzo delikatną istotą, przeżywam wszystko głębiej i dlatego wasza niesprawiedliwa krytyka zraniła mnie bardziej niż gdyby ktoś porządnie z całej siły dał mi w pysk.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez koko » 7 marca 2010, o 12:19

Damroka napisał(a):Nie pozwolę wyzywać się od debilek.
Damroka napisał(a):Sama gdy słyszę jak ktoś mówi na jakąś kobietę "fajna dupa", "niezła cipka" i inne takie debilizmy to mam ochotę zamordować, zniszczyć, zlikwidować takiego debila które je wymawia ( musiałabym zabić większość mężczyzn na świecie), ponieważ są to określenia bardzo poniżające dla kobiety.

Hipokryzja. Jak to mówi stare mądre przysłowie Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Pomijając fakt, że nikt nie nazwał Cię debilką.
Troszeczkę dystansu do siebie i innych, a będzie okej. :coctail: Cenię to że masz własne zdanie i nie boisz się go wygłaszać, ale zarzucanie innym ubóstwa (w jakimkolwiek aspekcie) mija się z moim pojęciem wrażliwości.
Ilu ludzi tyle poglądów i gustów. Niektóre rzeczy po prostu trzeba umieć przyjąć na klatę i iść dalej.
Nie pamiętam jakoby ktoś tu kiedyś napisał, że Julia nie powinna wychodzić "z takim pyskiem" więc się nie wypowiem, bo nie mam punktu odniesienia. Osobiście aparycja ludzi mi powiewa. Każdy jest inny i to jest zajebiste, jednakże mamy prawo mówić co nam się podoba, a co nie. Sama mam dystans do siebie i mogę szczerze powiedzieć co mi w sobie nie pasuje, a co lubię. Z drugiej strony to co mi odpowiada ktoś inny może uznać za coś tragicznego, ale rozumiem to i nie będę robić o to wiji. ^^ Jak już mówiłam - przyjmowanie krytyki na klatę. :D

Damroka napisał(a):(...)Jeśli cenicie innych tylko za to że ktoś jest wg was "fajną dupą", to znaczy że jesteście bardzo ubodzy emocjonalnie, intelektualnie, oraz pozbawieni zupełnie resztek wrażliwości. (...)
Ciekawe jak wy mielibyście dzieci, i byłyby wg was brzydkie to też uważalibyście je za nędzne śmieci i wyrzuciliście je za bruk z powodu wyglądu? Jeśli tak to powinniście umrzeć za wasze poglądy(...).

Damroka napisał(a):Bardzo zraniliście mnie , a zwłaszcza Alexander mówiąc że jestem jakąś tępą debilką i sugerując że nie rozumiem ironii , sarkazmu i że jestem "płytka intelektualnie"

Kolejny przykład hipokryzji na potęgę z Twojej strony. No spoko, jesteśmy ubodzy Twoim zdaniem, z kolei ja uważam, że Ty też w pewny sensie jesteś uboga. Uboga o umiejętność podchodzenia do pierdół z dystansem. Tak. Do pierdół. Bo inaczej tego nazwać nie potrafię. Żarty w stylu czarnodupy i czarnożopy to są pierdoły. :eye:

Właściwie to ostatnio doszłam do wniosku, że jestem uboga w wierze, bo w Boga nie wierzę (ha! jaka gra słów :eye:).
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron