Ludzie ubodzy emocjonalnie, czy niezrozumienie ironi?

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez Damroka » 4 marca 2010, o 19:50

Miejsce odkąd zaczyna się offtop :eye:

Alex napisał(a):Ehe. Już widzę jak Gaga nagra coś z czarnodupną. Przecież Julia jest tak zajęta jedzeniem szkła, że nie ma czasu nagrywać dem. A wszyscy fani zdążą popełnić samobójstwa z rozpaczy po rozpadzie t.A.T.u. nim dojdzie do wydania czegokolwiek. Już nie mówiąc o tym, że Julia przecież będzie śpiewać techno remixy z Amelii. Takie bardzo sexy-rockowe.

Jup. Kochamy lanserskie plotki. Bo przecież ważne żeby mówili, nie ważne co. Tylko mi chyba tatu zaczęło już "zwisać", skoro myślę, że lepiej nie mówić nic, niż gadać głupoty



Ty to jesteś jednak chamski. Jeśli Julia jest dla ciebie tylko "czarnodupą" to czemu interesujesz się jej karierą. Może lepiej byłoby gdybyś przestał interesować się Tatuszkami skoro nieustannie je obrażasz?

Alex: Ło. Jestem hamski, ale nie na tyle, żeby dać Ci ostrzeżenie za offtop (i nie na tyle żeby mnie nagrodzili mistrzem ciętej riposty.) :eye: Na przyszłość endżoj czcionka en oł dziewięć. A co do Twoich pożal się boże "zarzutów" to powiem Ci tyle, że ja mam dystans do gwiazd których życiem się interesuję, podobnie jak wielu ludzi. Np. fani Madonny w Polsce masowo używają określenia "Stara" i nie bulwersuje to reszty. A cała moja wypowiedź była wielką ironią wymierzoną w ludzi którzy piszą idiotyczne plotki, kreując tym chory wizerunek t.A.T.u. w mediach. A czarnodupa to świetna, chwytliwa nazwa rodem z pudelka na solaryzującą się, farbowaną na czarno rosjankę. :coctail:
Ostatnio edytowano 4 marca 2010, o 21:18 przez Damroka, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez koko » 4 marca 2010, o 20:24

Pewnie znowu ktoś powie, że mamy "kółeczko wzajemnej adoracji" i "liżemy sobie dupy", ale co tu począć skoro mamy takie samo zdanie. :eye: Jeżeli mam do wyboru pisać pierdoły albo nie pisać wcale to wybieram tą drugą opcję.
PS. Natchniona Alexem wymyśliłam rusko-brzmiące pseudo dla Jul - czarnożop. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Damroka » 4 marca 2010, o 21:02

Ciekawe czy wy jesteście tacy "piękni" i wspaniali. Najpierw powinno się zacząć od siebie, spójrzcie sami w lustra.Wygląd w ogóle jest nieistotny i jest tylko subiektywnym obrazem wytworzonym przez mózg danego organizmu. Zlepek obrazów które tworzą iluzoryczny obraz piękna/brzydoty dla danej jednostki. Nie ma czegoś takiego jak piękno i brzydota.
Opamiętajcie się! czy wy chcielibyście być przez wszystkich uważani za śmiecia, tylko dlatego że troszkę za bardzo opaliliście się, albo powiększyliście sobie usta?
A poza tym kobieta nie jest żadną "dupą", "czarnożopem" itd bo kobieta to żywa istota a nie część ciała, tyłek . Jeśli cenicie innych tylko za to że ktoś jest wg was "fajną dupą", to znaczy że jesteście bardzo ubodzy emocjonalnie, intelektualnie, oraz pozbawieni zupełnie resztek wrażliwości. Możecie mi dać nawet 100 ostrzeżeń i wyrzucić z tego forum, nic a nic mnie to nie obchodzi. Ja będę kochać Tatuszki nawet gdyby chodziły ubrane w stare ciuchy ze śmietnika, i zrobiły sobie 1000 operacji plastycznych.
Ciekawe jak wy mielibyście dzieci, i byłyby wg was brzydkie to też uważalibyście je za nędzne śmieci i wyrzuciliście je za bruk z powodu wyglądu? Jeśli tak to powinniście umrzeć za wasze poglądy, bo każdy organizm żyjący ma duszę i powinno się go kochać za charakter a nie wygląd i inne bzdury.
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Postprzez koko » 4 marca 2010, o 21:10

Damroka, bez nerwów. :eye: Rozumiem, że nie musisz podzielać naszego poczucia humoru, ale posądzanie o ubogość emocjonalną to lekkie przegięcie. :ups: Troszeczkę dystansu. ^^ Czy ja tu gdzieś wrzuciłam na Julię i na jej wygląd teraz? Nie, więc bez takich proszę. :coctail: Otóż moim zdaniem Julia jest piękną kobietą, która niestety chyba tego nie widzi, bo szkodzi sobie operacjami. Takie jest moje zdanie nawiasem mówiąc. :D Nie wiedziałam, że jak człowiek żartuje to od razu jest pozbawiony wrażliwości, no ale trudno. Nie znasz mnie więc oszczędź sobie takich komentarzy. :D


A Lena ma nogi jak butle mleka i koniec! KROPKA! :lol2:


Chryste Panie, LUDU! Teraz drobny apel do wszystkich - NIE BIERZCIE WSZYSTKIEGO NA POWAŻNIE! WYCIĄGNIJCIE KIJ Z DUPY I CIESZCIE SIĘ ŻYCIEM! :thenx:
Ostatnio edytowano 4 marca 2010, o 21:15 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 4 marca 2010, o 21:13

Ależ oczywiście że jestem piękny, nie lubię brzydkich ludzi i na szczęście nie będę miał dzieci :eye: Mimo to nie czuje się ubogi emocjonalnie, intelektualnie i pozbawiony wrażliwości. Bez tego nie mógł bym tworzyć. Ale częścią sztuki też jest estetyzm...

A wracając do Twoich błędnych spostrzeżeń, to nie wiem skąd sobie ubzdurałaś, że nie kochamy Julii za jej dusze i w ogóle. Ostatnio przecież wygląda całkiem ładnie. A skoro jesteś taka bogata intelektualnie, to oczekiwałem, że znasz takie pojęcia jak ironia i sarkazm, a przynajmniej potrafisz przeczytać ze zrozumieniem zdanie "wypowiedź była wielką ironią wymierzoną w ludzi którzy piszą idiotyczne plotki..." :coctail:

I oczywiście że Cię nie zablokujemy. Jak ktoś się rzuca to przynajmniej coś się dzieje. Ale załóż sobie do tego temat w hasioku o ludziach ubogich emocjonalnie, bo dyskutowanie tutaj zaśmieca wątek o albumie Julii. :coctail:

A co do umierania za poglądy, to sobie sam postawie znicza. Ponoć to zabija. [*] Amen.


OFFTOP WARNING - Dalsze dyskusje na tematy inne niż album będą nagradzane ostrzeżeniami :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 4 marca 2010, o 21:19

Dobra. zrobiłem już temat w hasioku, więc offtop warning nieaktualny. Damroka, teraz czuj się swobodnie. Dla Ciebie wszystko :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 4 marca 2010, o 21:21

Ubóstwo jest cnotą! Ot co! :eye:

Ejjjj... Ale ja nie czuję się uboga... :palec: Powtórzę się - uważam że Julia jest naprawdę ładna, ale się szpeci... O jej duszy jakoś wiele nie mogę powiedzieć, gdyż nie znam zatem oszczędzę sobie komentarzy. :coctail:
Ostatnio edytowano 4 marca 2010, o 21:23 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 4 marca 2010, o 21:23

może Julia też chce żyć w cnocie? i dlatego się oszpeca?bo piękno jest grzechem w sumie przecież. bo dusza jest ważna. więc warto się oszpecić... :palec:

I przypominam o ironii :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Lady_Galant » 5 marca 2010, o 09:38

Damroka - masz wiele racji ale...wyluzuj trochę, przecież to są ironie. Jak ktos powie o julce że wyglada jak czarnodupa z syberii po wyjściu z solarium to tak jest.
Uwierz mi nie warto, ja sam mówię często moim znajomym że mam krzywe nogi jak sram a jak moja koleżanka widzi mnie na ulicy w moim woelkim mieście Manhattanie (aż 6 tys. mieszk. i aż jedna szkola ponadgimnazjalna i gimnazjum) to woła do mnie "hej pedał:D" i wtedy wszyscy wzrok na mnie ale ok:))

- i nie mam jej tego za złe bo wkońcu jestem tą największą ciotą u mnie na wsi :coctail:

Alex: ok zgadzam się ale powiedziałeś że nie lubisz brzydkich ludzi a jak byś tak przez przypadek miał jakiś wypadek co się każdemu człowiekowi może przydażyć. Miałbyś wtedy zmasakrowana twarz i mimo operacji plastycznych nie byłoby zaciekawie z twoją twarzą i jak byś później miał znajomych którzy myślą tak jak ty to czy nie byłoby ci przykro że ktoś by się krzywił na rozmowie z toba i wstydził by się z toba spotykać przy ludziach i też by cię nowi ludzie nie chcieli poznawać bo byłbyś dla nich za brzydki?? ;(

pomyśl trochę nad tym ;)

A mnie coś łączy z Julką :mrgreen:
rok temu farbołem się na czarno i jak chodziłem na solarium to też byłem CZARNODUPĄ 8)
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Vedis » 5 marca 2010, o 11:54

Alexander napisał(a): jestem piękny, nie lubię brzydkich ludzi


Mam nadzieję, że to ironia, bo jeżeli nie, to mi Ciebie żal ;P

Uroda to pojęcie względne, ale istnieją pewne kanony piękna. Według mnie uroda to taki jakby talent i trzeba docenić ładnych ludzi, ale to nie oznacza, że należy pomiatać brzydkimi. Uważam, że każdy powinien raczej patrzeć na zalety niż wady drugiej osoby. Ja naprawdę niewielu ludzi uważam za brzydkich.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez h.O.P.e » 5 marca 2010, o 12:51

Alexander napisał(a):[size=9] Ależ oczywiście że jestem piękny, nie lubię brzydkich ludzi i na szczęście nie będę miał dzieci :eye:


Chyba nie wszyscy wiedzą co znaczy ta ikonka emocji " :eye: "

Alex ją postawił na końcu swojej wypowiedzi co według mnie oznacza że nie bierze tej całej sytuacji na poważnie i to co napisał było ironią, a Wy od razu jakies zamieszanie robicie że Alex nie lubi brzydkich ludzi. :xD:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 13:22

Dziękuję za wytłumaczenie :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:22

Alex, ale to się nie zdmuchuje... :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 5 marca 2010, o 21:35

Rozcieraj wosk podkładką to kufel będzie lepiej jechał
inferno curling 2009

jesteśmy tacy ubodzy :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 marca 2010, o 21:37

E no co Ty. Burżuazja się bawi! :ten ruch:

:jeb butelką o blat: :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron