Ludzie ubodzy emocjonalnie, czy niezrozumienie ironi?

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Postprzez Werona » 17 marca 2010, o 09:06

Nie wiem czy ktokolwiek z WAS zauważył, ale ja od początku nie miałam nic do ukrycia i żadnego problemu, żeby o tym pisać! Tajemnice moje czy innych - wsio rawno! A nazwa - publiczne pranie brudów? Nie robi na mnie wrażenia - zresztą nie mam nic przeciwko, nawet mi się to podoba. To Ci którzy coś ukrywają mają problem - jak np. ukrywanie faktu, że jest się w związku z kimś horrendalnie starszym! Jak się coś takiego ukrywa przed znajomymi i rodziną to znak, że sumienie takiego osobnika dobrze wie, że jest to złe, krzywdzące i dlatego boi się przyznać! A mi to jedno - nie mam takiego problemu, bo wisi mi to, mam w dupie wszystkich, co zresztą widać. I nie jestem w tym odosobniona - nie wiem, czy zauważyliście! A fakt, że mogę głowę dać sobie uciąć za to, że wiem co kto zrobi - ludzie o zbliżonym charakterze i toku myślenia idą w tym samym kierunku i nie ma siły, żeby zeszli z tej drogi. Oczywista oczywistość!

To jest hasiok, więc chyba mogę pisać co mi się podoba, czy tak?
Werona
 

Postprzez Madziara220 » 17 marca 2010, o 11:02

:O Lubisz publicznie prać swoje brudy???? Podoba Ci się jak inni Cię krytykują? No bo chyba nie myślałaś, że ktokolwiek Ci przyklaśnie, kiedy wyjawiłaś swoje tajemnice, że poprze się fakt, że swoim zachowaniem zniszczyłaś innego człowieka i jego uczucia czy Twój "związek z tą starą kobietą"???? Kumpel ma określenie na tego typu związki ze starszymi: pseudozwiązek.
I przestań mieszać w swoje sprawki innych - to, że tobie się życie nie ułożyło nie znaczy, że innym też się nie ułoży i przestań mieszać w głowach! A Nina słusznie pisze i w wielu przypadkach rozsądnie i ma rację i dlatego zazdrościsz Jej (widać Ty na takie traktownie nie zasłużyłaś wg. P., bo to od tej 2 osoby właśnie zależy jak postępuje wobec swojej połówki).
Kończąc - gratuluję ci takiego podejścia do życia! Masz w dupie nie tylko innych, obcych ludzi, ale także użytkowników tego forum, swoich znajomych i osoby, które (choć nie wiem za co) Cię kochają - rodzinę, a zwłaszcza kogoś takiego jak P. (wiadomo, że w pewnym wieku rodzina schodzi na dalszy plan i albo wchodzi się w związek małżeński albo partnerski i ta 2 osoba zostaje tą najważniejszą, z którą potem się kroczy przez życie - szczęscie ma ten kto spotka kogoś takiego, kto przedkłada dobro swojej połówki nad swoje, kto wiecej daje niż bierze - pech, że nie wszyscy potrafią to docenić).

Musiałam to napisać. :/
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Vedis » 17 marca 2010, o 11:39

Madziara, przesadzasz trochę ;P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 17 marca 2010, o 11:44

Ja nie wiem co niektórzy się tak uczepili związków, w których istnieje znaczna bądź mniej widoczna różnica wieku. Ogólnie wpieprzanie się z buciorami i komentowanie czy słuszynym jest bycie z daną osobą. Z całym kuźwa szacunkiem, ale podnieca Was to czy co? Znawcy kuźwa jego mać. ;| I te "epickie" kazania długości monitorów dwóch. :ups:
Nie Wasza sprawa kto z kim jest, kto jak postępuje, a robicie o to takie halo, że śmiech na sali. :eye:

To forum o t.A.T.u., ale ostatnio czuję się jak w poczekalni do jakiejś poradni i chcąc nie chcąc przysłuchuję się konwersacjom starych um. :eye:

Eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh…
Stop telephonin' me!
Eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh…
I'm busy!
Eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh…
Stop telephonin' me!
Eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh, eh…


:mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek: :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 17 marca 2010, o 11:52

WTF?
Jak to możliwe że dopiero teraz zauważyłem ten temat? Już wiem dlaczego, śmietniki omijam szerokim łukiem xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez micha21 » 17 marca 2010, o 12:26

Bo śmierdzi :D
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez h.O.P.e » 17 marca 2010, o 13:17

Ja nie wiem albo zamknijcie ten temat albo co, bo coś mi sie wydaje że ta rozmowa będzie się tak ciągła i ciągła... Jedna coś napisze to druga też musi żeby nie dać za wygraną :rolleyes:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Alexander » 17 marca 2010, o 14:01

mnie zawsze zadziwia fakt, że ludzie myślą, że ich pie*dolenie o d*pie maryny będzie interesowało anonimowych ludzi z internetu. Ja nie wiem, ja nie mam podniety z tego, że ktoś publicznie truje o swoich problemach. Jak chcecie się dowartościować i być popularnymi to najlepiej się nagrajcie i na jutuba wrzućcie, a nie -.-"

bo sorry, kij z tym, że to jest męczące dla innych użytkowników. Nikt nie myśli o modach -.-" Ale dla mnie to jest traumatyczne przeżycie. A ja te wasze wywody MUSZĘ czytać. Jak ktoś potrzebuje pomocy to niech sobie idzie do grupy wsparcia, na terapię grupową czy coś, a nie. to jest FORUM DYSKUSYJNE O TATU -.-"


a tak w ramach prania brudów. :coctail:

Vedis napisał(a):
ProsteRuchy napisał(a):klik
W tle tej strony widać Lenę z identyczną fryzurą oraz koszulką z tą zaprezentowaną na kubku.


Z tym, że Lena tu ma rude włosy, a nie czarne.

A Ty Alexie nie masz prawa robić ze mnie debilki dlatego, że dziewczyna na kubku nie przypomina mi Leny. Damroka miała rację co do Ciebie człowieku ubogi emocjonalnie :(


ehe. ubogi jestem, wciepa na maksa. :eye: I nie wiem gdzie znalazłaś debilkę w stwierdzeniu że ewidentnie widać że to Lena, co z resztą wszyscy Ci potwierdzają... No chyba, że zmiana koloru włosów powoduje przemiany Leny w Julię. Wiesz, one się jednak DOSYĆ różnią urodą. a tak swoją drogą, to jedyną istotną rzeczą jest to że nie masz prawa pisać offtopów dużą czcionką i tego dotyczył mój komentarz :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 17 marca 2010, o 14:02

Swoją drogą, mam wrażenie, że avatar Werony łamie regulamin, bo może być obraźliwy dla innych użytkowników.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 17 marca 2010, o 14:08

i proponuje zamknąć ten temat!
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 17 marca 2010, o 18:22

Alexandrze, nie musisz tutaj pisać, przecież w Śmietniku nie ma moderatorów... Jak tak bardzo Cię ten temat nudzi to go nie czytaj.

h.O.P.e też pisała, że Lena na kubku jest niepodobna do siebie, jakbyś nie zauważył.

Poza tym ja wyczułam w Twoim komentarzu agresję i poczułam się urażona i od razu musiałeś tak pogrardliwie wypowiadać się o Julii... :/
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 17 marca 2010, o 20:28

Miałem na myśli wszelkie dyskusje o ludziach zabijających się pojawiające się we wszystkich działach na forum ;] niestety, jak ktoś robi szopkę ze swojego życia w moim dziale, to jestem zmuszony to moderować. ;]

Ten temat natomiast wzbudza masę negatywnych emocji na forum i dlatego powinien zostać zamknięty.

A co do Ciebie... Hmmm... Jak szukasz agresji, to zawsze jakąś wynajdziesz. Wrzuć na luz ;) Poza pisania offtopa dużą czcionką niczym mi nie podpadłaś, więc nie widzę przyczyny abym był agresywny :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez h.O.P.e » 17 marca 2010, o 22:22

Lena na tym kubku jest nie podobna i koniec ! :D Poza tym że twarz ma okrągłą xD

To zaś jest moje zdanie a Wy róbta co chceta :coctail:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Werona » 18 marca 2010, o 09:13

Alexander napisał(a):Swoją drogą, mam wrażenie, że avatar Werony łamie regulamin, bo może być obraźliwy dla innych użytkowników


Swoją drogą mam wrażenie, żeś się mnie wyjątkowo uczepił! Mój avek zawiera podobną treść do podpisu 1 z użytkowników (znów to podobieństwo :mrgreen: ). A czepiacie się mnie, bo ja jedyna przyznałam się do swoich grzeszków - bo swoimi decyzjami i myśleniem o sobie zniszczyłam 2 osobę (a w zasadzie to 2, bo kontakt fizyczny ze "starą kobietą" całkowice nas od siebie odsunął, co też przyniosło dalszą lawinę i zraziłam do siebie znajomych i rodzinę). Btw. - a kiedy inni ludzie też cisną się do życia i łóżka starszym osobom i tak samo jak ja olewając przy tym i raniąc wszystkie inne osoby to jest ok i nikt się ich nie czepia? Bravo!

Madziara220 napisał(a):I przestań mieszać w swoje sprawki innych - to, że tobie się życie nie ułożyło nie znaczy, że innym też się nie ułoży i przestań mieszać w głowach! A Nina słusznie pisze i w wielu przypadkach rozsądnie i ma rację i dlatego zazdrościsz Jej


A co ja tam mieszam niby? Nic nie muszę robić - sami namieszaliście tak jak inni w moim przypadku. I nic się nie ułoży - nie ma na to szans. Uwierz dziewczynko pewni ludzie nigdy się nie zmieniają i postępują dokładnie według tych samych kanonów. Związek, zdrada, zniszczenie. A Twoje górnolotne teksty nic nie wskórają - mi nie pomogły to komuś pomogą? :hahaha:
Werona
 

Postprzez Nina » 18 marca 2010, o 10:04

:O O kurcze! Teraz dopiero doczytałam to wszystko i oczom nie wierzę! Ludzie - to gruba przesada, bez dwóch zdań - wszystko można, ale tego jest już aż za dużo! Micha ma rację - ten temat zaczyna śmierdzieć! Tak samo jak głupota niektórych :/ . Zamiast siąść na tyłku dalej rozdmuchuje się tą sprawę. :dead: A do niczego takiego by nie doszło, gdyby wcześniej pomyśleć logicznie i mądrze! Werona - powiem ci łagodnie - zgłoś się do odpowiedniej placówki, a zobaczysz będzie od razu lepiej, bo to co zrobiłaś i robisz wymaga konsultacji z dobrym specjalistą. I każdy Ci to powie - LUDZIE TO NIE PRZEDMIOTY, mają uczucia i jeśli ktoś oddaje swoje uczucia i daje nadzieję, a potem tak się od kogoś odwróci to jest albo głupi albo niedojrzały. Naprawdę dobrze by było zamknąć definitywnie ten temat. :eh:
Ostatnio edytowano 19 marca 2010, o 11:07 przez Nina, łącznie edytowano 1 raz
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron