Nie ma takiego życia! xD

Wrzucamy wszystko, kartony do zielonego, szkło do czarnego. Segregacja przede wszystkim!

Nie ma takiego życia! xD

Postprzez koko » 19 marca 2010, o 00:29

Zainspirowana wydarzeniami ostatnich godzin (a momentami nawet dni), postanowiłam spisać krótką charakterystykę połączoną z opisem dnia typowego użytkownika TatuHQ. Przyjmijmy sobie, że istnieje użytkownik X.

Użytkownik X wstaje skoro świt. Nie je śniadania, bo po co? Żywi się głównie obgadywaniem konkurencji za pośrednictwem różnego rodzaju komunikatorów. Obrabianie innym dupy jest niezawodnym dostarczycielem minerałów, białka, protein oraz witaminy C.
Użytkownik X nie ma życia. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (nawet w niedzielę - bezbożnik jeden!), 365 dni w roku spędza przed monitorem.
Użytkownik X nie ma znajomych (oprócz innych użytkowników X), nie udziela się kulturalnie (kino, teatr, Biedronka itp.). Nie. Dla niego istnieje tylko świat wirtualny i podnieca go każdy moment, w którym swoją fałszywością i podłością może sprawić przykrość innym użytkownikom sieci.
Użytkownik X jest ubogi. Nie ma domu. Pisze z lepianki na niewielkiej wysepce Pikczu-Pikczu i ma egzotyczne IP.
Użytkownik X jest hakerem. Do perfekcji opanował sztukę lewego zarabiania simoleonów. Jego zachłanność nie zna granic.
Powiesz pewnie No dobra. Siedzi biedaczyna przed tym swoim oknem na świat do południa, a co z obiadem?. Już odpowiadam. Konferencja. Tak, konferencja. Nie ma nic lepszego niż dostarczenie swojemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin za pomocą konferencji na gadu-gadu. Jak to mówią w kupie siła. Zwłaszcza w takiej wiejskiej, swojskiej. Więc czy może być coś lepszego niż podła burza mózgów ludzi, którzy są ubodzy emocjonalnie, intelektualnie i duchowo? NIE MOŻE!
Jeżeli, nie daj Boże, nastąpi awaria prądu i nasz biedaczyna zostanie odłączony od swojego respiratora, udaje się na wieś. Jest to swoiste koło ratunkowe.
Użytkownik X boi się wielkich metropolii. Woli zaszyć się gdzieś w dziczy pomiędzy krowami. Arystokratyczne zwyczaje są mu obce.
Użytkownik X jest członkiem kółeczka wzajemnej adoracji i nie ma własnego zdania. Podstawową regułą kółeczka jest przyznawanie sobie racji oraz chwalenie na każdym kroku.
Kiedy zapada zmrok użytkownik X jest już troszeczkę zmęczony po całym dniu myślenia nad nowymi sposobami robienia ludziom na złość. Uczepił się już wszystkiego czego można się było uczepić.

Ale pamiętaj - nowy dzień, nowa chaja, nowe wciepy.

:oczka:
Ostatnio edytowano 19 marca 2010, o 06:29 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 19 marca 2010, o 00:38

Ja pier"olę. :eye: Aż mi słów zabrakło... Zapomniałaś dodać, że uwielbia ujadać na czarnowłosą połówkę Tatu i czcić butelki mleka ze słomą w butach. 8) Ubiera się w akrylowe swetry, tudzież pomarańczowe dresy, jak na fana Rudych Słonic przystało! Ponad to, musi być strasznie łatwowierny... Inaczej nie dałby się nabrać na tak skrupulatnie uknutą intrygę!

Nie zapomnij o hipokryzji!

Zapalmy znicz - [*].
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez TATYRUSSIA » 5 kwietnia 2010, o 11:37

Ja widzę, że Wy wszyscy tutaj nadal żyjecie kłótniami pomiędzy sobą... Żal mi Was ;)
Czasy mojego angażowania się w życie forum dawno minęły (ku radości niektórym) - wchodzę, czytam nowe (sprawdzone) info o TATU i spadam stąd...

Niektórzy czym starsi tym głupsi :D Szczególnie Ci, którzy nie znają drugiej osoby osobiście, a mają tak potężne zdania o nich wyrobione, że głowa mała... Kierując się pomówieniami, plotkami + dopowiedziane historie aby było ciekawiej.

A najgorsze jest to, że nie mają prywatnego życia jak już powyżej zostało wspomniane i przewyższają w jego życiu nowinki innych osób -tzw. PUDELKOMANI...


DO BIEDRONKI - NA ZAKUPY... OD ŚRODY PROMOCYYJA MAJĄ NA KRÓLIKI CZEKOLADOWE...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 5 kwietnia 2010, o 11:55

TATYRUSSIA napisał(a):Ja widzę, że Wy wszyscy tutaj nadal żyjecie kłótniami pomiędzy sobą... Żal mi Was ;)
No cóż, niektórzy czym starsi tym głupsi :D Szczególnie Ci, którzy nie znają innych osób osobiście, a mają tak potężne zdanie o nich wyrobione, że głowa mała... :eye:

TATYRUSSIA napisał(a):A najgorsze jest to, że nie mają prywatnego życia jak już powyżej zostało wspomniane i przewyższają w jego życiu nowinki innych osób -tzw. PUDELKOMANI...
Oczywiście, w domyśle "My wszyscy" :coctail:


Rzeczywiście, jak masz się angażować rzucając anonimowymi obelgami w bezosobowy tłum, to więcej radości "Nam wszystkim" przyniósłby brak tego zaangażowania :palec:


Bezosobowa krytyka tłumu za pomocą bezpodstawnych ogólników jest poniżej pewnego poziomu... Żal mi Cię.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 kwietnia 2010, o 12:29

TATYRUSSIA napisał(a):Ja widzę, że Wy wszyscy tutaj nadal żyjecie kłótniami pomiędzy sobą... Żal mi Was ;)

E tam, ja osobiście nie żyję tymi pierdołami. :coctail: Podsumowanie całej sytuacji w dość specyficzny sposób (na co poświęciłam jakieś 10 minut :ups: ) raczej nie dowodzi Twojej tezy. :eye:

TATYRUSSIA napisał(a): Szczególnie Ci, którzy nie znają drugiej osoby osobiście, a mają tak potężne zdania o nich wyrobione, że głowa mała...
Nie wiem jak to zdanie ma się do mojego ironicznego wywodu, no ale niech Ci będzie. :ups:

Była to wypowiedź przesycona ironią więc nie wiem skąd czerpiesz takie wnioski. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Śmietniczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron