Imiona

Z bronią i z czym innym w ręku :D

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Imiona

Postprzez wilq » 28 maja 2011, o 15:54

Możecie potraktować to jak zabawę. Mam propozycję, żeby każdy kto chce wymienił parę imion i krótkie uzasadnienie dlaczego to a nie inne. Chodzi mi o imiona, które przynoszą Wam szczęście lub dobrze się Wam kojarzą a także takie, które kojarzą się Wam źle lub od osób, które je noszą spotkało Was coś przykrego. Potem zrobimy podsumowanie - oczywiście nie żeby komuś sprawić jakąś przykrość. Bo może być tak, że 1 osobie imię np. Krysia będzie się kojarzyć dobrze a innej osobie z kolei źle.

Sylwia - mam dobre skojarzenia. Raz, że sama tak się nazywam :) A dwa - to imię nosiła moja prababcia, którą zawsze podziwiałam. Za co??? Za wszystko!!! To dopiero kobieta złoto:)

Aleksandra - tu już na minus. Choć znałam 1, którą nawet lubiłam. Ale z reguły to imię kojarzy mi się z dziewczynami, które nie są sobą, są bardziej puste niż pustaki i co noc zasypiają w objęciach innej. :/

Askaniusz - bardzo na plus. To imię mojego brata :).
wilq
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 lutego 2011, o 12:35
Lokalizacja: Krk

Re: Imiona

Postprzez eve » 28 maja 2011, o 16:41

Karolina - najlepsza przyjaciółka jaką miałam. Zawsze mogę na nią liczyć.

Darek - eks chłopak. Nie będę pisać dlaczego, już napisałam we wcześniejszych postach. :/.
Avatar użytkownika
eve
Początkujący
 
Posty: 67
Dołączył(a): 21 sierpnia 2010, o 20:55
Lokalizacja: Elbląg

Re: Imiona

Postprzez szyszka » 29 maja 2011, o 21:37

Izabella - Przez dwa "L" moja najlepsza kumpela , ogólnie fajna jest.
Ewa - Bo Ewa Farna , bo moja ciocia , bo kumpela mojej mamy zarąbiste imię.
Tomek - Fajnie mi się kojarzy
Beata - Mega Fajne imię , przypomina mi o koleżance z którą latam po koncertach.
Maciek - złe imię , lucyfer powinien się tak nazywać.
Paula - nie Paulina tylko Paula , wkurza mnie te imię , wróc ... Osoba.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Imiona

Postprzez Przemko » 31 maja 2011, o 09:59

Kamila - dla mnie nie może zabraknąć tego imienia. Zdecydowanie na plus :D.

Darek - najlepszy kumpel. Do tej pory mnie nie zawiódł.

Paulina - źle mi się kojarzy. Nie lubię osób wścibskich i które są za bardzo przekonane o własnej słuszności. Nawet jeśli mają rację - przydałoby się trochę pokory.

Anka - mówią, że zdrada niejedno ma imię. Dla mnie to właśnie 1 z wielu.

Michalina - ktoś mógłby powiedzieć, że przesadzam, ale dla mnie pewna sytuacja była naprawdę ważna. A pomogła mi zupełnie obca osoba.

Heh Wilq. Wygląda na to, że nie za bardzo będzie co porównywać w tym temacie :P. A tak a propo Askaniusz - nigdy nie spotkałem się z tym imieniem. Mieszkasz w Krk - Krakowie? Sorry za ten wywiad - tak ciekaw jestem tylko.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Imiona

Postprzez wilq » 31 maja 2011, o 10:39

No właśnie widzę, że temat nie spotkał się z wielkim zainteresowaniem. :) Nic nie szkodzi. Tak Askaniusz to rzadkie imię, ale mi się podoba. Mój brat bliźniak je nosi i dlatego dobrze mi się kojarzy :P. Masz rację Krk to skrót od Krakowa. Ale ściślej to pochodzę z małej miejscowości pod Krakowem i kocham to miasto, mam zamiar tam kiedyś powrócić. A na dzień dziesiejszy mieszkam i studiuję w Opolu.
wilq
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 lutego 2011, o 12:35
Lokalizacja: Krk


Powrót do Zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron