Zabawa na 102 :)

Z bronią i z czym innym w ręku :D

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Postprzez koko » 18 listopada 2010, o 21:03

Centralnie popłakałam się ze śmiechu jak czytałam to opowiadanie. :eye: Wzruszyłam się do tego stopnia, iż postanowiłam napisać kontynuację. :eye:

... - Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej! Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego. Rada Państwa, w zgodzie z postanowieniami Konstytucji, wprowadziła dziś o północy stan wojenny na obszarze całego kraju.

- O mój Boże! Lena! Co my teraz zrobimy?! - poczęła krzyczeć rozhisteryzowana Julia.


:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zabawa na 102 :)

Postprzez KatinaVolkova » 16 września 2011, o 00:33

L: Nie lękaj się kobieto. Mam pomysła!
Pamiętasz te nasze mundury z fotosesji? Wiszą jeszcze w szafie. Mole je przeżarły. Zapomniałam dać tam te kulki. Sorek ;p Ale w sumie jest spoko. Włożymy te ciuszki, weźmiemy bazuki i wyjdziemy im na przeciw
. - po chwili zastanowienia - Czekaj, ja mam po dziadku tą armatę jeszcze :ups: I kule armatnie. Trzymam je w pojemnikach na obuwie zmienne :lol2:

Na to zdezorientowana Julia chcąc cokolwiek wtrącić.....
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Poprzednia strona

Powrót do Zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron