Kilka słów o...

Z bronią i z czym innym w ręku :D

Moderatorzy: Tija, Julcia_Volk

Kilka słów o...

Postprzez Nina » 1 listopada 2009, o 14:55

Mam pewną propozycję, żeby każdy z forumowiczów napisał coś o innej osobie korzystającej z tego forum. Taka mała charakterystyka na podstawie tego, co o danej osobie się wie z jej postów, rozmów itp. Krótko, zabawnie, ale bez obrażania czy ostrej krytyki ( kilka słów czy zdań). No i pozwoli to lepiej się poznać z innej strony - nie przez to, co sami o sobie piszemy, ale ze strony kolegów/koleżanek (co będzie pomocne dla nowych, takich jak ja osób). Co Wy na to? :>
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 15:12

Tylko proszę... Niech się tu nie zrobi drugie e9. :eye: Pomysł sam w sobie nie jest tragiczny. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 1 listopada 2009, o 15:46

Kokosza, Bogini bez nicku która uczy się mordować ludzi na poligonie. Mimo tego jest potulna jak owieczka i nie skrzywdziłaby nawet muchy. Kocha czepiać się ilości zdań w postach i zaśmiecać wątki legalnymi, bo zaznaczonymi offtopami. Lud ją kocha, postawił jej świątynie. xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 1 listopada 2009, o 15:53

Alex jest przeuroczym mieszkańcem Bytomia, aczkolwiek w "skąd" napisał Wrocław. :eye: Jego marzeniem jest otwarcie orientalnej restauracji, klubu czy czegoś w ten deseń. Jest przykładnym moderatorem, mistrzem ciętej riposty, malarzem artystą, lubi anime, którym w pewnym sensie mnie zaraził, prawie jak grypą AH1N1. Poza tym jest także łamaczem niewieścich serc. :oczka:


No i prawie zapomniałam - nabija posty! :haha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 1 listopada 2009, o 16:54

Ja założyłam kiedyś taki temat, ale mi go zamknięto, żeby nie przypominał e9. Ale ja jestem za tym, żeby został, bo jest b. fajny

k.O.K.o - pamiętam, że gadałam z Tobą 3 lata temu i wtedy Cię bardzo lubiłam, ale niestety kontakt nam upadł.
No, ogólnie to odbieram Cię pozytywnie. Masz poczucie humoru i taki swój własny styl pisania postów. Na pewno jesteś charakterystyczną osobą.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 11 stycznia 2010, o 20:10

Vedis - osoba o dość oryginalnym guście muzycznym; ogólnie "wieje mrokiem oraz tajemniczą aurą" (bez ironii :eye:) i tak, tak - pamiętam jak kiedyś rozmawiałyśmy. Sympatyczna istota. :D Uwielbia Julię, ubóstwia wręcz. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 11 stycznia 2010, o 21:04

koko. istota rozumna, człekokształtna :D jestem dla niej prywatnym dystrybutorem :D bardzo sympatyczna, znamy się już od długiego czasu (widzieliśmy na cometach) :P z poczuciem humoru. no po prostu gdybym był heterykiem - partia idealna :D no ale, ona woli poromansować z kurką :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 11 stycznia 2010, o 21:54

PoFyRtAnIeC - mój twór, aczkolwiek do teraz nie mogę uzyskać swoich praw autorskich. Tak, pofyrtańca stworzyłem ja :P A tak na poważnie to troszkę już znam Adriana (tak, wiem jak bardzo uwielbiasz gdy ktoś wymienia Cię imiennie :haha: ) i mogę śmiało stwierdzić że jest to osoba o ciepłym sercu i cierpliwym uchu. Kocha koty, uwielbia VIA-grę :haha: i nie lubi moich Marsjańskich Gałek :rozp2: ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ~kurka~ » 12 stycznia 2010, o 17:40

Tomuś - słiiitaśny blondynek, którego znam równie długo, jak Frycię. Mile wspominam wymiany pw na e9, pełne wyżaleń... xD Nie no, ogólnie ja też go nie rozpieszczałam. Jeden ze swoich i tak pozostanie. Zniknął na jakiś czas po upadku e9, jednakże dorwałam go nk i kiedyś dorwę na lajfie... :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 12 stycznia 2010, o 18:00

~kurka~ napisał(a):Mile wspominam wymiany pw na e9, pełne wyżaleń... xD

-.-

kurak. przebiegła jak kura. trzymała sztamę z Tomaszkiem :P Ekipa e9, tak samo jak koko, bardzo sympatyczna. ostatnio za dużo nie rozmawiamy z sobą :P może różnica pokoleń czy co :mysli: ta, która ma romana z koko :PP no i zawsze wspiera jakieś akcje homoseksualne i inne dobroczynne ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mirva » 12 stycznia 2010, o 18:17

Pofyrt. No taki fajny gościu :P Ogólnie sympatyczny i szczery :eye:
Ma zawsze ciekawe avatarki :P
Zawsze pomocny :coctail:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koko » 12 stycznia 2010, o 19:12

PoFyRtAnIeC napisał(a):ta, która ma romana z koko :PP
Sprzeciw wysoki sądzie! To pomówienie! :eye:

Mirva - ładnie śpiewa. Mimo tego, że nie przepada za t.A.T.u. siedzi tu z nami, bo nas lubi. :eye: Miała już tyle nicków, że głowa mała by je wszystkie spamiętać. Wiem jedynie, że każdy (oprócz obecnego) kojarzył mi się z jakimś przekleństwem... :ups: Bardzo szczera i z moich obserwacji wynika, że jak ma coś do kogoś to mu to powie. :coctail: Uważa, że "Pofcia szkoda, bo jest ciachem"... :lol2: Pamiętam ten tekst do dzisiaj! :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 12 stycznia 2010, o 20:29

koko napisał(a):...Uważa, że "Pofcia szkoda, bo jest ciachem"... :lol2: Pamiętam ten tekst do dzisiaj! :hahaha:


co racja to racja :eye:
dzięki :D
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Piorunek » 13 stycznia 2010, o 11:25

Koko: Pkoooo :D Hehe zakręcona wariatka :D Nie mam z nią kontaktu ale i tak ją lubię za jej posty, poczucie humoru i charakter :P







Mirva. Jak dla mnie ciekawa osoba :D Dojrzała, stonowana :mrgreen: szczera i czasami dogryzająca :P Z dystansem podchodząca do osób homo (może się mylę :P )Indywidualistka
Ostatnio edytowano 13 stycznia 2010, o 11:49 przez Piorunek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Pofyrtaniec » 13 stycznia 2010, o 11:32

Piorunek napisał(a):Z dystansem podchodząca do osób hetero

Chyba homo :ups:

/Pioruniasta: No chyba tak :ups:


No i moja Pani Pioruniasta :D Jeszcze pamiętam psa pofyrtka :PP Lubi imprezować, po czym może umierać cały dzień przez kaca :D Jeżeli dobrze pamiętam to Pani "strażaczka" :lol: No co, inteligentna, miła, bezpośrednia, szalona... można by wymieniać :D Ale nie będę się narażać Pani Administrator :coctail:
Ostatnio edytowano 13 stycznia 2010, o 11:55 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron