Koniec świata

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Koniec świata

Postprzez Kamil » 15 kwietnia 2010, o 23:35

Zainspirowane ostatnimi spekulacjami o rzekomych zamachu etc.

Na 2010 rok Nostradamus przepowiedział kolejny kryzys gospodarczy, trzecią wojnę światową i katastrofę ekologiczną na Morzu Czarnym.

Nostradamus zapowiedział wojnę w 2010.

Przepowiednia francuskiego jasnowidza i okultysty Nostradamusa nie pozostawia złudzeń. 2010 rok będzie bardzo trudnym czasem dla ludzkości.

Jak podaje portal niewiarygodne.pl naukowcy zajmujący się badaniem proroctw słynnego jasnowidza odkryli wiele odniesień do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci chce "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca" rządzący "ogniem i mieczem". Wspomniany jest także "łuk furii Szatana". Specjaliści podejrzewają, że chodzi o pocisk balistyczny, który wywoła konflikt na szeroką skalę.

Ponadto, USA i Europę czeka kolejny kryzys. Zachodnie kraje Starego Kontynentu wejdą w konflikt ze Stanami Zjednoczonymi, także Wielka Brytania i Francja wejdą ze sobą "na wojenną ścieżkę".

Pod koniec roku, w listopadzie prawdopodobnie wybuchnie III wojna światowa. Ma ona być straszniejsza od dwóch poprzednich, ponieważ tym razem na szeroką skalę mają zostać użyte broń biologiczna i chemiczna. Dodatkowo, na Morzu Czarnym ma dojść do ogromnej katastrofy ekologicznej.

Astrolog przewiduje także, że kryzys ekonomiczny, jaki powstał w 2009 roku, pogłębi się jeszcze bardziej. Wiele znanych światowych firm w tym czasie zbankrutuje. Dojdzie też do walk na tle religijnym i etnicznym.


Wiem, zbiegi okoliczności, przypadki. Ale ta dziwna chmura, która paraliżuje ruch lotniczy w kilku krajach Europy - w tym czasie (oficjalnie podano, że chmura będzie utrzymać się do niedzieli włącznie.

Jeśli Bóg istnieje... lub jakaś siła. Zaczęła coś. I zaczyna to od najważniejszych osób - przywódców, bez którego narody pogrążą się w chaosie :rolleyes: Niektórzy twierdzą, że ta chmura przeniesie się w niedzielę... nad Kraków.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Piorunek » 16 kwietnia 2010, o 07:48

Kamil znowu się czegoś naćpałeś?? :eye: Takie chmury się zdarzają, rzadko bo rzadko ale jednak..


Ja tam nie wierzę w te przepowiednie.. człowiek jak chce to się wszystkiego doszuka w tekstach, tak samo jak z wierszami, można interpretować na swój własny sposób.. Moim zdaniem końca świata nie będzie.. No chyba, że jakiś niespodziewany meteoryt na nas spadnie..
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Vedis » 16 kwietnia 2010, o 09:53

No właśnie, wiersze i przepowiednie można interpretować na różny sposób.

Słyszałam o pewnej przepowiedni Nostradamusa, która brzmi tak:

"Metalowy ptak spadnie z nieba i na zawsze rodzieli dwóch braci"

Wcześniej ludzi myśleli, że chodzi o WTC (dwóch braci - dwie wieże), a teraz twierdzą, że to chodzi o sobotni wypadek.

Koniec świata miał być w 2012, a oni straszą nas już 2 lata wcześniej ;| Myślę, że skupiając się na takich katastrofach możemy je do siebie przyciągnąć.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lady_Galant » 16 kwietnia 2010, o 10:23

Kamil, co ty bierzesz?? Bo ja też to chce :eye:


Edit:
Vedis napisał(a):No właśnie, wiersze i przepowiednie można interpretować na różny sposób.

Słyszałam o pewnej przepowiedni Nostradamusa, która brzmi tak:

"Metalowy ptak spadnie z nieba i na zawsze rodzieli dwóch braci"

Wcześniej ludzi myśleli, że chodzi o WTC (dwóch braci - dwie wieże), a teraz twierdzą, że to chodzi o sobotni wypadek.

Koniec świata miał być w 2012, a oni straszą nas już 2 lata wcześniej ;| Myślę, że skupiając się na takich katastrofach możemy je do siebie przyciągnąć.


czytałem gdzieś że ten cytat zmyslono o dwóch braciach u nostradamusa albo coś, bo cos tam było że resztę ludzie sami wymyslili dla sensacji ale już sie podobno przyznali


/Pioruniasta: Nie piszemy 2 postów pod rząd, chcesz coś jeszcze dodać masz opcję edytuj ;)
Ostatnio edytowano 16 kwietnia 2010, o 11:19 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 2 razy
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Patrycja » 16 kwietnia 2010, o 11:44

Piorunek napisał(a):Moim zdaniem końca świata nie będzie.. No chyba, że jakiś niespodziewany meteoryt na nas spadnie..


Kiedyś napewno będzie, bo Jezus tak zapowiedział, ale nie wierzę w to, że nastąpi w 2012 roku. Na Wikipedi jest napisane, że według Newtona koniec świata ma nastąpić w 2060, a w 2880 prawdopodobnie Ziemia zderzy się z planetoidą.
Poza tym w 2000 roku koniec świata też niby miał być.


''O tym dniu nikt nie wie: ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec''
Ostatnio edytowano 16 kwietnia 2010, o 19:04 przez Patrycja, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez tomek » 16 kwietnia 2010, o 14:06

Ja nie wiem, nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze rok temu naprawdę wierzyłem w przepowiednie, runy, moce i okultyzm, ale nabrałem do tego dystansu. Ja sądzę, że koniec świata nastąpi tylko wtedy gdy ludzie sami do tego doprowadzą (myślę tu o zużyciu zasobów naturalnych, zniszczeniu planety, eksperymentach biologicznych i dziurze ozonowej).
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Mirva » 17 kwietnia 2010, o 14:31

Totalna bzdura wyssana z palca! Nie ma się czym przejmować! A co do końca świata w 2012 roku.... Boże ludzie trzymajcie mnie... z tego co wiem, nasza planeta jest bezpieczna.
DOWÓD: http://www.youtube.com/watch?v=YUhEigdFFyI :pray:
A TU JESZCZE BARDZIEJ DOBITNY: http://www.youtube.com/watch?v=dHGaZMC8 ... re=related :pray:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 12:58

Nigdy nie wierzyłem, nie wierzę, i nie będę wierzył!

Patrycja napisał(a):Kiedyś napewno będzie, bo Jezus tak zapowiedział, ale nie wierzę w to, że nastąpi w 2012 roku. Na Wikipedi jest napisane, że według Newtona koniec świata ma nastąpić w 2060, a w 2880 prawdopodobnie Ziemia zderzy się z planetoidą.
Poza tym w 2000 roku koniec świata też niby miał być.

''O tym dniu nikt nie wie: ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec''


Mądre słowa! :prorok:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szarit » 8 czerwca 2010, o 22:18

koniec świata nie jest równoznaczny z końcem ludzkości,podobno w usa na dużych obszarach znikają pszczoły całe społeczności jedni zwalają na powszechne w stanach uprawy modyfikowane genetycznie,a inni szukają innych przyczyn, 8) zgodni są że zniknięcie tego gatunku to koniec ludzkości
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Lady_Galant » 9 czerwca 2010, o 08:30

Jestem za gupi żeby się wypowiadać na takie ważne tematy :eye:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez mysz87 » 16 sierpnia 2010, o 15:02

ja protestuje! 9 stycznia mam rocznicę związku i nie zgadzam się na żaden koniec świata.
A tak na serio to ten nostradamus wiele przewidział ale się także mylił. Nie wierzę w koniec świata. Chyba że dla każdego osobno na starość ;)
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Re: Koniec świata

Postprzez Alexx » 17 sierpnia 2011, o 12:21

:D Dajcie spokój. Który to już byłby koniec świata :P? Było ich już kilka... kilkanaście, a my nadal żyjemy i jesteśmy. Z koleżanką ustaliłyśmy pewną teorię właśnie dotyczącą końca świata - co Cię nie zabije to cię wzmocni :P. Póki co nie mamy się więc o co martwić. Jesteśmy nieśmiertelni;)
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: Koniec świata

Postprzez Przemko » 23 sierpnia 2011, o 10:38

Czy Wy też zauważyliście coś dziwnego co się dzieje na forum? Pojawiające się i znikające posty? Konkretnie chodzi mi o posty, które były powyżej - malenstwa24 i maliny dotyczące końca świata. Gdzie one są? Jakiś czas temu były, dziś wchodzę, bo chciałem zobaczyć te linki zamieszczone przez te osoby (a może osobę?) i zonk. Nie ma. Czyżby koniec świata je porwał? :P A może ktoś sobie jaja robi?

koko: To są spamy tyle, że inteligentne. :eye:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron