Tarot

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Tarot

Postprzez Alexander » 4 czerwca 2010, o 17:18

Tak mnie ciekawi. Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tarotem? Jakie macie opinie na jego temat? Wróżycie? A może ktoś wam wróżył? Zachęcam do dyskusji.



Ja osobiście nie mam żadnych doświadczeń, ale Tarot mnie intryguje. Przede wszystkim wizualnie, ale i wzbudza pewną ciekawość.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Waste_Manager » 4 czerwca 2010, o 21:58

Ja mam sporo doświadczeń... Od czasu do czasu chodzę do takiej babki co mi stawia (xD) tarota, znaczy profesjonalistka [byłem też u niej na czytaniu tak jakby przeszłych żyć i na wycieczce duchownej xD tzn gdzie straszyło/straszy i nawet mam parę orb (nie wiem czy po polsku się to nazywa, w każdym razie to taka jasno niebieska kula której nie widać gołymi oczami) na zdjęciach] i wszystko mi się sprawdziło. Poza tym mam własną talię i czytam nieraz dla znajomych albo oni dla mnie, teżwszystko się sprawdza :D

A tak wyglądają moje karty :D

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez PuMa » 5 czerwca 2010, o 02:53

Nie mam żadnych doświadczeń z tarotem, nigdy nie wybrałam się też do wróżki. Nie wierzę także w horoskopy. Zdarzyło mi się natomiast parę razy przeczytać horoskop (wliczam w to także te zamieszczone na forum), który jakimś trafem pokrył się z tym, co się wydarzyło w moim życiu. Przypadek? Możliwe. Nie wnikam zresztą, bo człowiek jakby nie było niewiele ma wpływu na swoje życie - najczęściej przypadki wpływają na to, co się potem dzieje. :ups:
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Lady_Galant » 5 czerwca 2010, o 13:25

Też nie mam z tym doświadczeń ale bardzo mnie on intryguje, podobnie jak Numerologia:)

O tym tarocie oglądam w paśmie EZO TV na iTV, to taki program nadawany od 9 do 15 lub od 20 do 23 i tam są te wróżki, numerolodzy, runistki i tarocistki właśnie.

Obejrzyjcie może i was to zainteresuje, jeśli o mnie chodzi to lubię bardzo oglądać Tarocistkę Danutę -widać że zna się na rzeczy bo ludzie do niej dzwonią po kilka razy i dziękują jej bo wszystko się sprawdziło.

A moje zdanie na ten temat taki że bardzo mnie to ciekawi i myślę że to się sprawdza ale tylko wtedy jeżeli te karty rozkłada nam ktoś zrównoważony duchowo, ktoś kto się na tym zna i robi to z "tym czymś" ;)
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron