Pokój neutralnych wibracji

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Re: Pokój neutralnych wibracji

Postprzez koko » 3 marca 2012, o 17:56

Dowiedz się, że coś na co czekałaś od sierpnia/września jest już gotowe od grudnia. Niech Ci powiedzą, że dostaniesz to "najszybciej jak się tylko da". Czekaj od czwartku. :eye:

"Najszybciej jak się tylko da" w narzeczach niektórych starodawnych plemion germańskich tłumaczy się ZAROKEN. Wiedzieliście o tym? :eye:

No nic, jeszcze trochę chyba będę stacjonować przy mailu. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pokój neutralnych wibracji

Postprzez koko » 12 marca 2012, o 11:56

Dowiedz się, że to na co czekasz pół roku... Ma błąd. :hahaha: Matko jedyna, UWIELBIAM! :lol2:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pokój neutralnych wibracji

Postprzez robertkey » 12 marca 2012, o 12:24

Koko zadziwi cię to życie jeszcze wielokrotnie. iem co mówie. "Live and Enjoy!" ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pokój neutralnych wibracji

Postprzez koko » 4 maja 2012, o 00:07

Zapewne większość miała już okazję usłyszeć pieśń zagrzewającą naszych piłkarzy do boju - Koko Euro Spoko. No cóż, moja ksywka już nigdy nie będzie taka sama. Od teraz będzie nosić piętno grzechu popełnionego przez zespół Jarzębina z Kocudzy (lubelskie). :ups: Dlaczego do neutralnych wibracji? Może dlatego iż komentarz zamieszczony przeze mnie na JM dostał najwięcej okejek, a screen z tymże cytatem wrzucony przez osobę mi nieznaną, dostał się na główną Mistrzów. :eye: Teraz to już tylko "Sława, pieniądze i wielka kariera". :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron