Święta 2007

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Święta 2007

Postprzez Pofyrtaniec » 18 grudnia 2007, o 01:49

Gdzie i jak zamierzacie spędzić tegoroczne święta? :P

Jak co roku ja udam się do babci. Już tak się przyzwyczaiłem do świąt tam, że nie wyobrażam sobie ich gdzie indziej :P Odpocznę od zgiełku w tym małym mieście i nie będę myślał o szkole :P Będą pyszne ciacha i potrawy, jak to chyba u każdej babci :P Moja mama to nawet pierogów nie zrobi :lol2: Także uciekam :P
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:04 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez patrizia » 18 grudnia 2007, o 09:06

Wesołych Świąt :)

Ja święta jak zawsze w domu, kiedyś jeździliśmy do babci, ale później jakieś problemy wystąpiły i zaprzestaliśmy :) Zresztą uważam, że nie ma po co, bo moja Mam o wiele lepiej gotuje niż babcia :)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 17:59 przez patrizia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
patrizia
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 grudnia 2007, o 14:45

Postprzez EtaProsta » 18 grudnia 2007, o 10:37

Ja u mamy, bo nie mieszkamy razem. Spytajcie lepiej gdzie sylwestra! AAA i tu mam nadzieję wybawię się w najlepszym ośrodku w wszechświecie w Zakopanem ;] Jak zwykle mój sylwester skończy się jakiegoś 7 stycznia :D o ile jednak 7-ego wstanę ;>

/mysz: pijak --_-- xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:01 przez EtaProsta, łącznie edytowano 2 razy
EtaProsta
 

Postprzez Tija » 18 grudnia 2007, o 17:59

Te święta będą najgorszymi jakimi mogą być spędzę je nad książkami, sylwka pewnie też, a miało być tak pięknie a tu dupa i sesja :( :ryk:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:01 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Waste_Manager » 18 grudnia 2007, o 18:43

Plany na swieta :D
Spedzac bede je z rodzinka jak zwykle, waskie grono czyli ja, mama, ojczym i siora :p Niestety angielskje jedzonko bedzie, ugotowane tak aby bylo jakos spolszcone :p ale to nie to samo... Moze w pierwszy czy drugi dzien swiat uda i sie gdzies wyrwac Jak zwykle splukalem sie na prezenty i jak zwykle beda narzekali ze nie to :/ Jak zwykle mama spytala co chce do jakiejs tam ceny zebym sobie wybral i jak zwykle stwierdzila ze nie dostane. Tak wiec w tym roku rozpoczynam nowa tradycje i powiedzialem ze nic nie chce :D

A po switach hohoho tajemniczy gosc do mnie przyjezdza :) :love:
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez wolny » 18 grudnia 2007, o 18:59

A ja się wybieram na święta do domku, pierwszy raz jako że teraz mieszkam w Szczecinie. Mmm zawsze jedzonko jest takie pyszne, no i prezenciki :D A i biba na pewno ze znajomymi będzie jak co roku :mlynek: I jeszcze gdzieś tam do rodzinki się wpadnie :P
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:02 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez mysz87 » 22 grudnia 2007, o 21:13

A u mnie tradycyjnie ^^ wigilia w rodzinnym gronie, później pasterka ze znajomymi^^ I dzień świąt w szerszym gronie rodzinnym tj. kuzynostwo, ciotki, wujki. A w drugie święto zawsze jeździliśmy jeszcze do babci i dziadka, teraz trochę inaczej bo na cmentarzu ich odwiedzimy... poza tym chcielibyśmy jeszcze w to 2 święto z rodzicami do kina jechać xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:03 przez mysz87, łącznie edytowano 2 razy
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez February » 22 grudnia 2007, o 23:13

Wigilia u mnie, wypada w tym roku nas na dole i zejdą się dziadki, siora z mężem i dzieciakami, nie wiem czy ciotka z wujkiem i kuzynkami... Będzie dużo osób. W kolejne dni to pewnie odwiedzimy inną ciotkę... nie wiem różnie to bywa, tym razem jest moja mama na świętach :) A na pasterkę nie chodzę^^
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:03 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron