Pokój nieprzyjemnych wibracji.

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez ~kurka~ » 23 grudnia 2008, o 20:50

Wielki hug, nie płacz ;)
Żeby nie było, że tylko Off. to się wypowiem. :szczerbaty:

No więc, znów ta sama bajka. Rok i trzy miesiące zakochania a ona mi mówi "teraz to sobie możesz". Właściwie to niby jest lepiej ale myślę o niej na okrągło. Smutno...
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Mishi » 23 grudnia 2008, o 20:51

po cholere (oj przepraszam za brzydkie slowa :( ) słuchalam się tych głupków z Avasta :/ najpierw zepsuły mi się słuchawki no wiec myśle i myśle i: O przecież Avast mam pod domem :D . Szybko się ubrałam i pobiegłam kupić :P I co mogłam wziąść Panasonica douszne słuchawki co by mi nie spadały a mi Ci idioci doradzili Creativa :/ No ZA DUŻE na moje małe, biedne uszka :( i w dupe sobie 30 zł wsadziłam :(
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Martu$ » 24 grudnia 2008, o 22:27

Akurat dziś, w Wigilię, moja "koleżanka" zrobiła mi świństwo :?
Martu$
Nowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 grudnia 2008, o 22:16

Postprzez Mishi » 30 grudnia 2008, o 16:43

No ale dziś mam dzień :( oprócz tego że u kosmetyczki się nacierpiałam ponad 2 godziny to musiałam czekać na zimnym 20 minut aż moja mama raczyła się ruszyć i mnie odebrać od niej :/ I co się okazało, bo są goście u nas w domu a dokładnie mojej mamy znajoma z samatorium z mężem i 2 chłopakami :bum: a ja myślałam że sobie coś na pocieszenie kupić a tu zonk :/
Jedyna zaleta tego dnia to to, że leci i oglądam sobie wizyte Tatu w Pl i ją nagrywam to jeszcze jadę na te zakupy co mnie ominęły po 17 :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 30 grudnia 2008, o 17:27

Padły plany na sylwestra... I skończy się na siedzeniu w domu, z mamusią za ścianą... ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 30 grudnia 2008, o 17:35

Alexander napisał(a):Padły plany na sylwestra... I skończy się na siedzeniu w domu, z mamusią za ścianą... ;(


Kurcze :( Przykro mi, wiesz ;)
Ale wierzę, że jutro się wszystko wyklaruje na + ;)
A gdyby co zapraszam do Krakowa :D


Tija/Off
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 17:35 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 3 razy
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micha21 » 30 grudnia 2008, o 19:08

Alexander napisał(a):Padły plany na sylwestra... I skończy się na siedzeniu w domu, z mamusią za ścianą...

haha ja mam to sama 30m2 a w nim ja mama i koleżanka impreza fajna będzie już to widze

Tija/off
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2009, o 17:36 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Alexander » 4 stycznia 2009, o 18:48

Jutro szkoła. Znowu będą mnie męczyć psychicznie. Że niby "fajny" jestem... I się rzucą jak te sępy na padlinę. Jak ja nie lubię ludzi, którzy chcą mnie znać na siłę... :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 6 stycznia 2009, o 12:27

Przez głupi mój e-mail z prośbą o usunięcie profilu mojego z niemieckiej strony do mojej byłej dziewczyny (nie umiem niemieckiego i po tygodniu zrezygnowałam sama próbująć go usunąć) mam jakieś dziwne przeczucia :/ Co ona nadal chce ode mnie :?: ;( Jakieś aluzje mi wysyła że tęskni, jakieś słowka miłe (jakie do mnie kiedyś mówiła) jakby nie wiadomo co chciała tym uczynić i na dodatek jeszcze piosenkę z super przesłaniem do mnie wysłala i to z dedykacją dla mnie (chodzi o treść tej piosenki skierowany do mnie: "Kiedy jestem z Tobą, Wszystko wydaje się lepsze, Teraz wiem, widzę to wszytko dziś, Byliśmy przeznaczeni sobie, Cierpię kiedy jesteś daleko" :bum: ) ;( ;( ;( no i znow wszystko wraca: wspomnienia, łzy, cierpienie, żal zwiazany z tym co było, co mi zrobiła itp. ;( ;( ;( ;( ;( i jeszcze w żywe oczy kłamie że dla niej kimś byłam wyjątkowym ;( ;( ;( ;(

Po chol*** ją prosiłam o to usunięcie profilu ;( ;( ;(
Jaka ja jestem głupia ;( ;( ;( ;(


A na dodatek dziś znów się dowiem że nie zaliczylam kolokwium z niemieckiego (chociaz tego to się nie boje bo za free pewne znow będę miala 3 na semestr :D ) i mam głupią, durną, zacofaną, itd. itp. poprawę z fotogrametrii i teledetekcji z... wykładów ;( ;( ;(
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 8 stycznia 2009, o 15:41

Grypa żołądkowa mnie wykańcza... Czuje się beznadziejnie ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 10 stycznia 2009, o 23:09

Już więcej nie mogę rozmawiać z Anią ;( 24 godz płaczu ;( od 22 wczoraj do jakiejś 20 dziś ;( Najpierw na siebie nawrzeszczeć o wszystko potem się dowiedzieć że mnie kocha, że chce być ze mną ale być nie możemy ;( Teksty typu: nikt tak jak ja nie pokocha Cię nigdy; nigdy nie znajdziesz drugiej takiej osoby jak ja ;( Poprostu super ;(
Tylko się zabić ;( powiesić ;( bo ja bez niej już nie wytrzymam ;( ;( ;( ;( ;( ;(
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez TATYRUSSIA » 10 stycznia 2009, o 23:26

Mishi napisał(a):Już więcej nie mogę rozmawiać z Anią ;( 24 godz płaczu ;( od 22 wczoraj do jakiejś 20 dziś ;( Najpierw na siebie nawrzeszczeć o wszystko potem się dowiedzieć że mnie kocha, że chce być ze mną ale być nie możemy ;( Teksty typu: nikt tak jak ja nie pokocha Cię nigdy; nigdy nie znajdziesz drugiej takiej osoby jak ja ;( Poprostu super ;(
Tylko się zabić ;( powiesić ;( bo ja bez niej już nie wytrzymam ;( ;( ;( ;( ;( ;(


Znam tego typu teksty, sam mówiłem je kiedyś do jednej osoby :(

k.O.K.o./Off
Ostatnio edytowano 11 stycznia 2009, o 12:11 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 1 raz
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TATYRUSSIA » 12 stycznia 2009, o 22:21

Jestem chory do wczoraj wieczora. Zaczęło się od lekkiego katarku a teraz boli mnie gardło i ciągle "smarkam"... Kasa znów poszła na tabletki...
Ehh...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 14 stycznia 2009, o 21:23

Jestem pojebany :rozp1: Ciągle myślę o tym chłopaku z urodzin... Mam jakąś obsesję... A ja zajęty przecież jestem :rozp2: A najgorsze, że się już dowiedziałem imienia, nazwiska, klasy, szkoły i dorwałem zdjęcie... i nie wiem co teraz :rozp:

Jestem beznadziejny :beksa:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 14 stycznia 2009, o 21:41

Alexander napisał(a):Jestem pojebany :rozp1: Ciągle myślę o tym chłopaku z urodzin... Mam jakąś obsesję... A ja zajęty przecież jestem :rozp2: A najgorsze, że się już dowiedziałem imienia, nazwiska, klasy, szkoły i dorwałem zdjęcie... i nie wiem co teraz :rozp:

Jestem beznadziejny :beksa:


I to są właśnie gejowskie związki :D
Nie ładnie :cygaro:
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron