M4 przyjemnych doznań.

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez PuMa » 31 lipca 2011, o 01:03

Pełnia szczęścia. Nie muszę czekać aż 2 tygodnie - no, teraz już co prawda tydzień, ale jednak to aż 7 dni - na spotkanie z moją Darią. Postanowiła zrobić mi niespodziankę i sama do mnie przyjechała. Za kilka godzin odbiorę Ją z lotniska :). Z radości po prostu nie mogę spokojnie spać.
Uhhhh.... Aż nie wierzę w to co mnie teraz spotyka. Koniec kłamstw i niepewności jaka była na porządku dziennym przy Ance. To zupełnie inne uczucie wiedzieć, że jest się tą jedną jedyną. I że ta 2 osoba też należy tylko do mnie. Odżyłam.
W ogóle ostatnio spotyka mnie sama przyjemność, aż sama się temu dziwię. Ale nie mam nic przeciwko. Jest super, jest dobrze. Tak jak powinno być już dawno. W dodatku pozytywne zmiany - wymieniłam sobie samochód, wkrótce kolejne zmiany związane z pracą, mieszkaniem. Pozytywy. Spełnianie marzeń. Czego chcieć więcej?
Jedyne co mnie czasami gnębi to wyrzuty sumienia, ale to już na szczęście dla mnie przeszłość, a z tymi osobami i tak niewiele mnie łączyło. Choć wiewiórek i krecików zawsze szkoda, tym bardziej, że to co teraz jest moim udziałem sprawia, że każdemu życzę jak najlepiej. W sumie to szkoda każdego, kto jest raniony przez bezmyślność i egoizm 2 osoby. Na szczęście ja mam już kogoś kogo mogę być pewna. :luv: I tak ma być :)
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 31 lipca 2011, o 17:15

Wyruszam na podbój ... Śląskaaaa!!! :D Achhhh... Od jutra, a właściwie już od dziś, zaczynam tzw. mini wakacje. Hehehe. Jutro mamy zaplanowane ze znajomymi mały balet w RSL lub Bytomiu. Albo tu i tu. A może jeszcze gdzieś. ;> Zależy jak Oni to zorganizują. Będzie fajnie. :mlynek:
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2011, o 10:58

Zostałem jednym z miliona zarejestrowanych beta-testerów Pottermore.com ;D
Pozostaje mi czekać na list z Hogwartu, że logowanie zostało otwarte ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez PuMa » 2 sierpnia 2011, o 08:45

Gdyby mi ktoś powiedział, że zawsze może być lepiej chyba bym go teraz wyśmiała. Od niedzieli w moim życiu wszystko jest lepsze niż kiedykolwiek przedtem. I wiele wskazuje na to, że to będzie już trwałe. :) A w sumie to najlepiej to co jest teraz u mnie w życiu i w uczuciach opisują słowa:

"Podaruj mi dotyk
Który nie kaleczy
Gest
Który nie okłamie
Obdaruj mnie sobą
A nie przeminiemy-
Jak inni ..."

To nie są moje słowa, nie wpadłam na nie ja sama, a opis pewnego Rudzielca na gg. Spodobał mi się, więc sobie go przywłaszczyłam. :) I choć akurat w jej przypadku obrazują jej naiwność (o ile dobrze się orientuję, bo nie wiem czy nadal dotyczy tej samej sprawy, bo opis dorwałam wczoraj wieczorem), to są zupełnie adekwatne do tego co czuje wiele innych osób, w tym ja sama, no i Daria oczywiście :D. Szkoda mi niektórych ludzi, ale nie każdy w życiu ma to co by chciał mieć. Albo nie potrafi tego przyjąć i wybiera i przebiera, aż zostaje na lodzie. Zresztą do pewnego momentu jeszcze się tam nią czy inną przejmowałam, ale od jakiegoś czasu kompletnie mi się odechciało. No bo ileż można próbować komuś otworzyć oczy? To mnie zresztą nauczyło, że nie warto pomagać jeśli ta 2 osoba tego nie chce tudzież nie potrafi przyjąć i jest ślepa na rzeczywistość. Od jakiegoś właśnie czasu skupiam się na sobie i najlepiej na tym wychodzę. I jest bardzo dobrze. :luv:

Jeszcze 4 dni i welcome K. :D.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 7 sierpnia 2011, o 12:43

Podsumowanie całego tygodnia - więcej niż fantastycznie :D. Poznałam parę nowych osób - pozytywnie zakręceni wariaci. :P Pogoda też dopisała dzięki czemu przybrałam opalenizujący kolor skóry - istny mahoń jak kolega to określił :). Po wczorajszym grillu jeszcze nie całkiem doszłam do siebie, ale to nie tylko ja, więc jestem usprawiedliwiona ;).
A no i najlepsze - zostałam drugą kocią mamą :lol2:.
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez PuMa » 17 sierpnia 2011, o 13:07

Ostatnio urządziłam sobie mały remanent - takie porządki w swoim życiu. Jest dobrze, lepiej niż kiedykolwiek przedtem. Mam wszystko i jestem szczęśliwa. Ostatnie obawy związane z Darią to już przeszłość - z Nią nie mam czego się obawiać. Nie sądziłam, że kiedykolwiek spotkam kogoś kogo będę tak pewna. Oczywiście zdarzają się zgrzyty - czasami po prostu prawdziwe nawałnice :) - ale to dobrze. Związek idealny byłby nudny. Wracając do meritum zaczęłam nowy rozdział w swoim życiu. Tak się śmieję, bo przecież zmieniając swoje życie zmienia się samego siebie. I to prawda. I dobrze mi z tym. :D
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 20 sierpnia 2011, o 12:44

Hahh.. Znowu na Śląsku. :D Coraz bardziej podoba mi się tutaj - fajna atmosfera, a przede wszystkim towarzystwo z którym dobrze się dogaduję i bawię. Jeszcze trochę i na stałe tutaj zamieszkam. W Chorzowie i będę miała fajne sąsiadki. :) Jeszcze tylko trochę spraw muszę pozałatwiać i można działać. Już sporo udało się zrobić dzięki pomocy - przyjaciele naprawdę są jak anioły, kiedy trzeba pomogą, wesprą. Jest fajniusio. A będzie jeszcze lepiej. W planach impreza urodzinowa kumpeli. Oj będzie się działo. W końcu 25 lat to takie ćwierć wieku, trzeba porządnie uczcić :). :coctail: A jak najlepiej? No ba oczywiście w ściśle wybranym, dobrze zgranym gronie. Marcin podsumował to przednio, jak zawsze zresztą. ;>
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Aoi. » 20 sierpnia 2011, o 19:57

Muszę przyznać, że dzisiejszy dzień, był kiepski.
Wieczorem, miałam zamiar całkowicie zamulić się Muzyką Emocjonalną, a tu niespodzianka.
Kumpel postawił, na spontana i zabrał mnie do kawiarni.
Od razu poprawił mi humor, choć na początku stawiałam opory.
Tak, więc jestem zadowolona. :mrgreen:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 24 sierpnia 2011, o 14:16

Ależ koleżanka miała minę jak się dowiedziała jaki prezent Jej szykujemy. :P No, ale trza było Jej powiedzieć żeby nie zaplanowała czegoś innego, bo byłby mały problemik. To fajnie jak znajomi czasem tak miło zaskakują, choć to akurat był pomysł jej dziewczyny. Impreza w każdym razie będzie super. Już się nie mogę doczekać. :mlynek: Sasasasa.... No i co jeszcze fajnego? Znalazłam fajne mieszkanie. Przeprowadzki czas zacząć. :D
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez koko » 25 sierpnia 2011, o 18:20

Jest cudownie, naprawdę. :D Z tym fartem co mam ostatnio to sesję poprawkową powinnam zdać bez problemów. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez robertkey » 25 sierpnia 2011, o 22:18

Koko, trzymaj tak dalej i powodzenia! ;) Mi ten tydzien choc ciezki i pracowity tez chyba skonczy sie pozytywnie. Niestety weekendy od jakiegos czasu mam smutne i jednostajne ;( Jest jedna sprawa ktora korci mnie od dawna. Co myslicie o kursie tanca? :mrgreen: Moze to mnie "odblokuje" :mlynek:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 27 sierpnia 2011, o 12:44

Achhhh... Impreza udała sie wyśmienicie. Ekipa super zgrana. Wszyscy sie dobrze bawili. I nawet striptiz był :P. Dziś dalszy ciąg zabawy. :D W końcu nadal świętujemy... Będzie fajniusio. ;)
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez micha21 » 31 sierpnia 2011, o 09:42

Jaki ten świat dziwny, barany oceniają innych baranów. Ale można się pośmiać z tego wszystkiego. Ludzka głupota nie zna granic, każdy coś chce sobie wymyślić o kimś kogo nawet nie widział, nie zna. Czy taka osoba zasługuje na miano człowieka, bo wg. mnie nie. Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni. Pewnie tego nie znają, bo to z Biblii. No bo po co kogoś poznać i wtedy mieć o nim opinie, strata czasu, czy raczej strach, to ułomność naszych czasów. Przez to mam dobry humor od pewnego czasu. to co jest zaplanowane powoli się realizuje a niektóre rzeczy nie przewidziane mnie zaskakują oczywiście na plus. Jeszcze tylko 3 tygodnie i koniec:P
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez tomek » 31 sierpnia 2011, o 20:49

Dostałem zwiedziłem kawał Polski i mam nowe meble, oraz dostałem prawdziwe t.A.T.u. The Best. To były super wakacje!
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Re: M4 przyjemnych doznań.

Postprzez Alexx » 31 sierpnia 2011, o 21:06

micha21 napisał(a):Jaki ten świat dziwny, barany oceniają innych baranów. Ale można się pośmiać z tego wszystkiego. Ludzka głupota nie zna granic, każdy coś chce sobie wymyślić o kimś kogo nawet nie widział, nie zna. Czy taka osoba zasługuje na miano człowieka, bo wg. mnie nie. Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni. Pewnie tego nie znają, bo to z Biblii. No bo po co kogoś poznać i wtedy mieć o nim opinie, strata czasu, czy raczej strach, to ułomność naszych czasów. Przez to mam dobry humor od pewnego czasu. to co jest zaplanowane powoli się realizuje a niektóre rzeczy nie przewidziane mnie zaskakują oczywiście na plus. Jeszcze tylko 3 tygodnie i koniec:P

Jakie to dziwne co piszesz. Bo ja nie widzę tu nic śmiesznego. Znam dobry przykład tego wśród znajomych dotyczący pewnej dziewczyny. Ludzie nie są ani ślepi ani głusi. Wystarczy, że słyszy się o takiej personie od kogoś kto osobiście ją zna, kto z nią pracuje, spędza czas na imprezach, no po prostu kto często z nią przebywa, zwłaszcza ostatnio - nie ma to jak poznać kogoś prywatnie, wtedy nic się nie ukryje :). I wszystko wiadomo. Nie trzeba więc kogoś osobiście znać, żeby stwierdzić, że to imbecyl. Wystarczy, że zna ją ktoś inny i na to samo wyjdzie. Zwłaszcza jesli chodzi o tą konkretnie osobę. W dodatku koleżanka, która poznała ją parę miesięcy temu w pracy stwierdziła, że wygląda jak kiepska karykatura Dominika z Sali Samobójców. Hahaha, zabiła mnie tym tekstem :D. Ja oczywiście nie będę z tym dyskutować, bo nie wiem jaka ta laska jest, ale wystarczy mi opinia ogółu, bo to nie 1 osoba się wypowiada w ten sposób, a kilka, więc cos w tym musi być skoro kilka osób mówi o kimś to samo. Jednego tylko nie rozumiem czemu moja koleżanka się z tamtą spotyka, skoro tak jej nie znosi, no ale nie będę się wtrącać, bo to nie moja brocha. Podobno robi to na prośbę znajomej. Dziwi mnie tylko czemu pseudo "Dominik" do tej pory się nie zorientowała co jest grane i na to pozwala. Jak widać głupota ludzka naprawdę nie ma granic. I na to nic się nie poradzi. Szkoda mi tylko tej dziewczyny, bo w tym środowisku w którym się obraca ludzie mają już swoje wyrobione zdanie, bo tu praktycznie wszyscy się znają. Te same kluby, te same twarze. I nawet jeśli się to olewa to nie jest fajnie mieć świadomość, że ludzie za plecami mają cię w dupie i się wyśmiewają.
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron