M4 przyjemnych doznań.

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez PuMa » 5 czerwca 2010, o 03:10

Nie ma to jak w pięknym stylu pożegnać kolejny sezon. Teraz pora na zasłużony odpoczynek, urlop i ... już z utęsnkieniem czekam na następny sezon. Tak jest zawsze - najpierw czekasz na finisz rozgrywek, a potem nie możesz się doczekać kolejnych emocji.
Godzinę temu wróciłam do domu.Czuję się wyczerpana, ale szczęśliwa. Mam wszystko, czego potrzebuję do życia. A najbardziej cieszy mnie Ona. Dała mi nieźle popalić, porządnego kopa w dupę i razem przeszłyśmy przez stworzone przez nas same piekło, ale warto było... Pewnie jeszcze niejeden raz ja ją, a ona mnie zawiedzie. Trudno - co Nas nie zabije to Nas wzmocni. Byle do przodu, byle razem. :luv:
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez ilusion » 5 czerwca 2010, o 13:07

PuMo, czytając Twojego posta odnoszę wrażenie, że masz wielkie szczęście. Nie każdy może się podobnym pochwalić. Dziękuję także za miłe słowa.

W nadchodzącym czasie czeka mnie dużo zajęć, co napawa mnie radością, bo nie lubię bezczynności. Najważniejsze to dostrzegać plusy tam, gdzie są one najmniej spodziewane, bo nie wszystko co uważa się za złe takie jest. :)
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Postprzez PuMa » 5 czerwca 2010, o 13:26

Nmzc - byłam po prostu szczera. Wiem, że mam szczęście, sama sobie na nie zapracowałam, choć nie obyło się bez przeszkód.

Łaaa! Właśnie wstałam i co widzę? Super pogoda. A ponieważ nauczona jestem nie marnować tego, co mi się pod nos podtyka, zaraz z niej skorzystam. :mrgreen: Zabieram Zajączka na łono natury - mały piknik, opalanko i te sprawy :D . Co prawda ostatnio przebywamy ze sobą 24 h, więc powinnyśmy mieć siebie serdecznie dosyć, co byłoby normalne ładnych parę lat wstecz, ale teraz? Nie... Jest dobrze w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji małych nieporozumień :eye: . Zresztą obie mamy już swój rozum i pewne doświadczenie, nie w głowach nam banialuki małych, kapryśnych dziewczynek. Więc w drogę!
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez PuMa » 6 czerwca 2010, o 22:12

Wybaczcie, że tak posta pod postem, ale heh, ostatnio w moim życiorysie można zapisać same pozytywne dni. Takie jak dzisiejszy dzień. Wielka feta w mieście udana, ubawiłam się setnie. Mecz z Berlinkami też niczego sobie. A przed chwilą nastąpiło ukonorowanie całego dnia - powrót do naszego malutkiego, za to jakże przytulnego mieszkanka. Ciasne jest, bez przerwy wchodzimy z Nią na siebie, ale za to jesteśmy razem. :mrgreen: Ehh, tak sobie ostatnio myślę, że lepiej życie nie mogło mi się ułożyć, ale nic nie przychodzi bez wysiłku, zasłużyłam na to, co mam. Jestem wykończona.
Na urlop chyba się wybiorę do Grecji. :mysli2:
Sandra, dzięki - ubawiła mnie dziś rano Twoja wiadomośc na gg, nie ma to jak rozpocząć dzień do dawki dobrego humoru :D .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Waste_Manager » 8 czerwca 2010, o 08:41

Psychofan atakuje! Bardzo pozytywny nastrój, bo mam już 27 płyt t.A.Tu. xD tzn 23 płyt i singli, 2 winyle i 2 DVD ;] xD
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez PuMa » 9 czerwca 2010, o 10:38

:mrgreen: Udało się. Dostałyśmy się do finału. W sobotę wielka rozgrywka. Ogólnie jest fajnie - piękna pogoda, wakacje tuż-tuż. Czuję się świetnie i takowyż mam nastrój. O, nawet dziś raniutko po zakupy na śniadanko ja pojechałam, czym sprawiłam przyjemność pewnej osóbce. A co - czasami też muszę czymś zabłysnąć :ups: .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez ilusion » 12 czerwca 2010, o 16:23

Już w domu - co prawda z Raciborza do Piaseczna nie jest znowuż taka długa droga, ale przy takim upale podróż jest męcząca, więc się raczej cieszę, że jestem na miejscu. Co by tu więcej dodać - spotkania rodzinne, tudzież wesela są raczej przyjemnym sposobem spędzenia czasu, a tym bardziej kiedy jest możliwośc poznania nowych twarzy (a propos` dziękuję Paulinko za miłe wrażenia, z pewnością jeszcze wrócę w tamte okolice ;) ). Jutro czeka mnie kolejny miły dzień - przyjeżdża mój przyjaciel, więc zapowiada się ciekawy dzień.
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Postprzez ~kurka~ » 23 czerwca 2010, o 21:28

Wszystko potoczyło się podejrzanie wspaniale. :oczka:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez micha21 » 18 lipca 2010, o 14:47

Ahh, pierwszy od niepamiętnych czasów wolny weekend. A od środy upragniony i zasłużony urlop. Tygodniowy wyjazd dobrze mi zrobi, bez internetu i codzienności.
Odpocznę sobie od pewnych ludzi, którzy zanudzają innych i szukają ciury w całym. Udając przy tym ze zależy komuś na szczęściu drugiego człowieka kosztem innego.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Pofyrtaniec » 5 sierpnia 2010, o 09:52

Właśnie zobaczyłem, że już otrzymałem na konto wczasy pod gruszą :luv: Chyba jedyne o co opłaca się pracować w JC to właśnie to ^^ Zamówiłem sobie już w przedsprzedaży album "Happiness" zespołu Hurts oraz dwa ich single :oczka: No a poza tym to dzisiaj wolne, jutro do pracy i urloooooop w górach :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 26 sierpnia 2010, o 15:50

Miałam zamiar zamawiać debiutancką płytę Hurts, ale zmieniłam zdanie. Godzinę temu wygrałam ją w konkursie demotów na facebooku. :love: No i w końcu napisałam CV więc może jutro pokulam się do pizzeri celem jego zaniesienia. Od czegoś trzeba zacząć, a ta robota wydaje się przyjemna. Trzymajcie kciuki za mą soon-to-be-posadę. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 28 sierpnia 2010, o 19:24

Byłam na COKE LIVE FESTIVAL :D Bylo naprawdę wspaniale. Najbardziej szalałam przy Marsach I MUSE <3 Już nie mogę się grudnia doczekać ^^
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koko » 15 września 2010, o 14:52

W końcu dostałam płyty Franka i singla Hurts. :love: Jeszcze parę płyt w drodze i będzie git. No i oczywiście jestem zadowolona po wizycie u fryzjera. :oczka: Żyć nie umierać. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez tomek » 22 września 2010, o 19:00

Obrazek
W ten oto sposób dzisiejsze zakupy w Blue City zostały zakończone.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez koko » 22 września 2010, o 19:43

Tomek - uwielbiam Twój avatar :eye:
Cudowny dzień, naprawdę. W końcu poznałam kogoś z mojego kierunku i nie pójdę na rozpoczęcie w ciemno. Łiiiiiii! :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron