Nibiru - 12 planeta Układu Słonecznego

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Nibiru - 12 planeta Układu Słonecznego

Postprzez Pofyrtaniec » 4 listopada 2008, o 17:13

Jako że zawsze interesowały mnie zagłady Ziemii, postanowiłem założyć ten temat po dzisiejszej rozmowie na geografii o 2012r. Jest wiele przepowiedni itd. że w tym roku nastąpi Koniec.

============================================

<VIDEO>

"Informacje w tym filmie dotyczą Nibiru i uważa się je, na podstawie dowodów astronomicznych i naukowych, faktów za dowód ostateczny.

To jest końcowy epizod serii "Czy jesteś gotowy" i będzie zawierał najwięcej dowodów na temat Nibiru ze wszystkich klipów wideo.

NASA uznało możliwośc istnienia ( w 1982 roku ) dodatkowej planety w naszym układzie. Rok później NASA umieściła na orbicię satelitę do obserwacji w podczerwieni IRAS, który wykrył obiekt dużych rozmiarów. Washington Post podsumował w wywiadzie z naukowcem z JPL ( Jet Propulsion Laboratory ): Ciało niebieskie prawdopodobnie wielkości Jowisza znajdujące się na tyle blisko Ziemi, które można uznac za częśc Układu Słonecznego ( U.S. ), zostało wykryte przez orbitujący teleskop z kierunku konstelacji Oriona ! "Wszystko co mogę powiedziec, że nie wiemy co to jest" powiedział Gerry Naugebauer, szef zespołu badawczego IRAS.

Wszystkie rządy wiedzą o tym i podjęły odpowiednie kroki by przeżyc zbliżający się przelot Planety X i zapewnic przetrwanie. Wiedzą, że nie mogą ocalic wszystkich, tylko tych, których uznają za wartych ocalenia. Oni mają plan, czy ty masz swój ? Czy cicho odejdziesz w noc dlatego, że zostawili cię w tyle ?

Są pewne proste rzeczy, którymi możesz się zabezpieczyc już dziś, abyś mógł przeżyc ciężkie lata, które nadchodzą. Pomimo tego co mówią katastrofiści i sceptycy nasi przodkowie przeżyli podobne kataklizmy i my też przeżyjemy !

Czym jes Nibiru ?


Po pierwsze NIbiru jest jedną z wielu planet, które okrążają ciemną gwiazdę ( brązowego karła ). Ta ciemna gwiazda posiada 5 mniejszych planet, szóstą planetę macierzystą ( wielkości Ziemi ) i siódmą - planetę, bądź obiekt, który nazywamy Nibiru. Planeta macierzysta jest w gruncie rzeczy jak Ziemia i to tam żyją Annunaki ( Giganci, Bogowie starożytności ). Nibiru jest w większości niezdatna do zamieszkania i służy jako stacja bojowa ( bitewna ).

Kiedy ciemna gwiazda osiąga peryhelium ( znajduje się najbliżej Słońca ) w odl. 60 - 70 JA ( Jednostek Astronomicznych - 1 JA = odl. Ziemia-Słońce ), orbita Nibiru, która ma promień 60 JA przecina nasz US - zazwyczaj w pobliżu orbity Jowisza ( to może byc inna oległośc ). Nachylenie orbity wynosi około 30 stopni w stosunku do płaszczyzny US ( ekliptyki ). Gdy Nibiru przecina nasz układ w przeciwnym ruchu obiegowym w stosunku do innych planet , czasem przemieszcza inne planety powodując zniszczenia w trakcie.
To przejście jest krótkie ale z impaktem i zabiera tylko kilka tygodni lub miesięcy po czym znika z pola widzenia. Nibiru jest płomienno-czerwona z ogonem pyłu ciągnącym się za nią i krążącą wokół niej grupą księżyców.

Nibiru albo jej księżyce były odpowiedzialne za wiele zdarzeń jak zniszczenie Maldeka, który tworzy pas asteroidów. Spowodowało to także kratery i rysy na Księżycu i innych planetach oraz ich odchylenia orbit i osi obrotu. To spowodowało zatopienie Atlantydy i Potop Noego. Stanowi ona most albo "prom" pomiędzy naszym a ich systemem. W przeszłości Nibiru było znane jako "uskrzydlony" lub "rogaty" dysk.

Fakty: Gdy Nibiru zbliża się do planet wewnętrznych Układu Słonecznego przyspieszy gwałtownie poniżej ekliptyki, przejdzie po drugiej stronie Słońca i pod nim. Zanim wzniesie się z powrotem zza Słońca pod kątem 33 stopni.

NASA już obserwuje Nibiru za pomocą nowego teleskopu na Biegunie Południowym ( SPT ).

Nibiru będzie widoczne przez pierwszych obserwatorów 15 maja 2009 jako słaby czerwony obiekt. Będzie się wznosił spod Ziemskiej Orbity. To oznacza, że do 2009 r. jedyną możliwością obserwacji będzie z najbardziej wysuniętych na południe obszarów Ziemi.

Zdjęcie wykonane przez amatora przedstawia jak Nibiru Wyglądało w 2007 widziane z południowych krańców. Zdjęcie jest prawdziwe !

Do maja 2011 będzie widoczne gołym okiem przez wszystkich. 21 grudnia 2012 Nibiru przetnie ekliptykę widziana jako czerwona gwiazda - drugie słońce zbliżone wielkością do Księżyca. Nastąpią trzęsienia ziemi i poważne zmiany pogodowe.

Najgorsze niestety nastąpi 14 lutego 2013 gdy Ziemia znajdzie się pomiędzy Nibiru a Słońcem. Nastąpią odwrócenia biegunów, odchylenia obrotu Ziemi, ogromne mega-trzęsienia ziemi i mega-*******. Później na początku lipca 2014 roku Nibiru przestanie oddziaływac na naszą planetę i oddali się. NASA wie o Nibiru i by nie wywołac paniki ukrywa prawdę !

Ludzie z wewnątrz NASA, DOD ( Departamentu Obrony ), wywiadu wojskowego, SETI i CIA spekulują, że 2/3 populacji planety zostanie zgładzona. 2/3 tych co przeżyją początek kataklizmu zginą z głodu i od klęsk żywiołowych w ciągu 6 miesięcy. Wszystkie tajne służby rządowe USA zdają sobie sprawę i czynią przygotowania. Watykan też wie i nie ostrzega ludności !

Ilośc przecieków z instytucji, obserwatoriów i Watykanu zrywa zasłonę milczenia. Najważniejsza historia Ziemi znana od 3000 lat wyłania się mimo prób ukrycia przez kontrolujących rynki finansowe. Ci ludzie stawiają ostatnie zyski ponad interesem ludzkości. Ludzkośc ma szansę przygotowac się - już widzimy pierwsze znaki w postaci klęsk żywiołowych.

Ten film ma otworzyc oczy i uświadomic prawdę . WIEDZA JEST WŁADZĄ, ZROZUMIENIE JEST MĄDROŚCIĄ ! Czy jesteś gotowy ? Pokój z wami na zawsze !"

tłumaczył Acidizer
autor tłumaczenia starał się trzymać jak najbliżej oryginalnych sformułowań

============================================

Ja - jak to ja. Zawsze się bałem i kojarzyłem koniec naszej planety jako właśnie jakąś kometę czy asteroidę. Nie powiem, że trochę obawiam się tego 2012. Jednak żyje myślą, że już przeżyłem tyle końców świata, że...

No ale nie chodzi mi tutaj tylko o to czy w to wierzycie, czy nie. Porozmawiajmy ogólnie na ten temat ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pan tratata » 4 listopada 2008, o 18:16

Ja nie wierze w żadne fatumy i daty. Koniec miał nastapić w 2000 roku, póżniej 06.06.06 i co nic. Żyjemy, a nasza planet prędzej zginie od naszych rąk, niż walnie w nią jakaś astreoida.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 4 listopada 2008, o 19:13

Ja też nie do końca w to wierzę, ale jakaś nutka wątpliwości się pojawia. Bardzo mnie ciekawią takie tematy. Przeczytałem dzisiaj np. że w związku z pomyłką pewnego mnicha, tak naprawdę mamy teraz 2015r. bo pomylił się o 7 lat w jakichś tam obliczeniach dotyczących narodzin Chrystusa. Ale to już odnośnie końca świata, który niby ma być w 2012r. z powodu zakończenia kalendarza [chyba] Majów.

No nie wiem, mnie takie rzeczy ciekawią ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pan tratata » 4 listopada 2008, o 21:10

Moim zdaniem, takie teorie są tworzone, żeby zniechęcać ludzi do rządów bo coś ukywają (a nawet jeśli coś ukywają, to nic na to nie poradzimy, zawsze się wyprą). Albo komuś się nudzi i wymyśla wiarygodnie wyglądające historię, poprzedzając je wątpliwymi faktami, które nie da się potwierdzić u źródła.
Nie żebym bronił rządów, bo one są jeszcze gorsze w manipulowaniu faktami. Poprostu ja wierzę w to co sam doświadczam lub jestem świadkiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron