Prawo jazdy

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Prawo jazdy

Postprzez Anna Molly » 23 sierpnia 2007, o 15:21

No to teraz mój ulubiony temat xD
Ma już z ktoś z was prawo jazdy albo macie zamiar je robić w najbliższym czasie? Z czym mieliście/macie największe problemy? :D Ja do dzisiaj nie umiem zaparkować równolegle i nie wiem jak ja to zrobię na egzaminie xD
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:51 przez Anna Molly, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Postprzez Artur » 23 sierpnia 2007, o 15:47

Julka a ty dosięgasz do pedałow xD xD xD???


Ja chciałam robić w grudniu, ale przenoszę się na kwiecień, bo lepsza pogoda będzie. Muszę zdać za 1 razem bo mnie rodzina wyśmieje xD. Tak na razie to jedyne moje doświadczenie to zamierzchłe czasy na polnych drogach, tudzież jeszcze bardziej odległe na taty kolanach.
Julka jak już zdasz to wpadnij po mnie będziemy się bujać po Poznaniu ; D
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:01 przez Artur, łącznie edytowano 1 raz
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez mysz87 » 23 sierpnia 2007, o 15:49

we wrześniu mija 2 lata jak mam driving licence. Za drugim razem zdałam. Pierwszy raz udupili mnie jak już wyjeżdżałam z ostatniego elementu (parkowanie do garażu proste) no i najechało mi się na linie i było 'dziękuję'. Za drugim razem fuksem wylosowaliśmy prościutki zestaw na placu (zawracanie i garaż skośny) więc wszystko za pierwszym razem zrobiłam. Ale najlepiej jak wyjechałam na miasto jak na pierwszym skrzyżowaniu (Wilczaka) od razu zdechł mi samochód^^ nie ma jak to z 3 ruszać xD no ale dojechałam. generalnie kurs wspominam bardzo miło :D a jakiego stresa miałam jak jechałam pierwszy raz do Poznania! nie do opisania ;) Polecam egzaminatora Stasia Bartkowiaka- fajny starszy gość. Nie czepia sie szczegółów, wystarczy poprawnie jeździć i ma się zdane ;) AM powodzenia życzę :)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:52 przez mysz87, łącznie edytowano 2 razy
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Waste_Manager » 23 sierpnia 2007, o 16:12

Ja nie chcę robić prawa jazdy, nie kręci mnie to xD chyba, że już będę strasznie potrzebował to ewentualnie ale póki nie muszę nie mam zamiaru robić <lol>
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:52 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Romek » 23 sierpnia 2007, o 16:16

Nie dyskryminuj niskich :ryk: Ja mam 158 i za kółkiem sobie świetnie radze... Jeszcze nieoficjalnie... Ale jeszcze tylko 2 lata i będę mogła legalnie jeździć po polskich drogach i nie tylko... :cheer:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:11 przez Romek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Romek
Nowy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:10
Lokalizacja: si? bior? dzieci?

Postprzez Anna Molly » 23 sierpnia 2007, o 16:16

Domestos napisał(a):Julka a ty dosięgasz do pedałów xD xD xD???

śmieszne xD
A tak poważnie to sięgam, ledwo, ale sięgam :-D

Domestos napisał(a):Ja chciałam robić w grudniu

W okolicach grudnia to ja będę mieć egzamin :pff:

mysz87 napisał(a):generalnie kurs wspominam bardzo miło :-D a jakiego stresa miałam jak jechałam pierwszy raz do Poznania! nie do opisania ;- ) Polecam egzaminatora Stasia Bartkowiaka- fajny starszy gość. Nie czepia sie szczegółów, wystarczy poprawnie jeździć i ma sie zdane ;) AM powodzenia życze:)

Jesteś chyba jedyną osobą, od której słyszę, że wspomina miło egzamin :-D Przecież to jest paranoja za jakie oni rzeczy oblewają :| Chciałabym zdać za 1 razem bo szkoda mi potem czasu i pieniędzy na kolejne egzaminy, ale coś czarno to widze :-D
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 19:04 przez Anna Molly, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Postprzez mysz87 » 23 sierpnia 2007, o 16:31

Anna Molly napisał(a):Jesteś chyba jedyną osobą, od której słysze, że wspomina miło egzamin :D Przecież to jest paranoja za jakie oni rzeczy oblewają :| Chciałabym zdać za 1 razem bo szkoda mi potem czasu i pieniędzy na kolejne egzaminy, ale coś czarno to widzę :D


exam był ok. Bo to z mojej winy nie zdałam, najechałam na linie i za to udupili, ale nie czepiali się byle czego. Mam nadzieję, że trafisz na normalnego egzaminatora.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:54 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Tija » 24 sierpnia 2007, o 17:58

Ja chyba dopiero na wiosną będę bo na jesieni mam za dużo zajęć. Tak a jak prowadziłam to omal nie rozwaliłam samochodu brata.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:55 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cosma » 12 lutego 2009, o 19:24

ja kurde mać bede miała teraz za trzecim razem :(
cosma
 

Postprzez Pofyrtaniec » 12 lutego 2009, o 19:27

Ja poczekam sobie na zakończenie liceum spokojnie i potem może jak pójdę na zaoczne i do pracy. Nie wiem dokładnie jeszcze czy na pewno będę zdawał podczas studiów - na razie po prostu nie jest mi potrzebne. Wiele osób mówi, że chce mieć już to z głowy, ale ja poczekam :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 12 lutego 2009, o 19:30

A mnie się nie udało chociaż podchodziłem trzy razy do egzaminu państwowego...
Wszystko dzięki super staremu nauczycielowi w szkole jazdy :/ Do wszystkiego musiałem sam dojść a po placu sam jeździłem, bo On wolał siedzieć i pić kawkę :/

A teraz nie mam kasy aby znów się zapisać. W Krakowie wynika z badań, że jest najmniejsza zdawalność, więc...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mishi » 12 lutego 2009, o 19:58

Ja mam od ponad półtora roku prawo jazdy;) Zaczęłam na kurs chodzić po maturze (mogłam wcześniej ale nie chciałam zajęć opuszczać, mieć jakieś zalełości itp.) Pozatym każdy mi mówił że najpierw trzeba jakąś teorie 18 godzin zaliczyć a ja nic takiego nie miałam :eye: jedynie co piątek jak się chciało iść na teorie 2 razy filmik puścili a tak to rozwiązywało się testy i tłumaczono je :D a jazdę miałam bardzo młodym (o 2 czy 3 lata starszym ode mnie instruktorem :luv: i to z jakim przystojnym :zako: ) najśmieszniejsze że w pracy się uczyłam testów :hahaha: zwłaszcza jak mialam nocki to się odpalało płytkę i rozwiazywało :szczerbaty: Wiec tak się wykułam ich że podczas egzaminu po 2 minutkach wyszłam i bezbłędnie zrobiłam 8) A na egzaminie w Pile (tam zdawałam bo tam mieszkam) to na placu miałam: pokazać światła, co pod maską oraz śmieszna "fajka" czy "łuk" oraz górka (a górka to śmiech na sali bo taka maleńka a uczylam się na górze chyba :hahaha: ) i na miasto :) mnie akurat egzaminował facet u którego miałam też teorie i całkiem fajny był :D Moje błędy jakie popełniłam to przy pokazaniu świateł nie dokońca przekręcilam kluczyk i tylko postojowe mi świeciły :hahaha: , a na mieście to jak powiedział: za szybko wchodzę w zakręt, a jedyny błąd to że jechałam na dwupasmówce na lewym pasie a nie na prawym oraz nie skręciłam tam gdzie trzeba :eye: Ale zdałam za 1 razem :D teraz sobie śmigam moim autkiem po Koszalinie :P no ale 1 raz po prawku wsiadłam do auta po roku bo tak mi nie chcieli rodzice dać :/
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Lena Sergeevna » 12 lutego 2009, o 22:53

Prawko robiłam w trzeciej klasie liceum. Na szczęście pomyślnie zdałam oba egzaminy w kategorii A i B. Nie miałam jakoś większych problemów z nauką. Nudziłam się jedynie na wykładach.
Lena Sergeevna
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 11:05

Postprzez Tija » 12 lutego 2009, o 23:10

Ja na kurs pójdę jak zdam na II rok studiów ;(
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez micha21 » 12 lutego 2009, o 23:54

ja za 5 no cóż po miesiącu Brumka dostałam Maluszek mój kochany śmiga równiusio, i do pracy dziennie dojechać nim musze 40km w jedna strone.Moze w tym roku przed latem zmienie na inny. A dziś pogoda do dupy ślizgałam się co chwila bo zimowych nie mam
Ale i tak go kocham :luv: :luv:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron