Moment Prawdy

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Moment Prawdy

Postprzez koko » 20 marca 2009, o 10:27

Jest to program emitowany na Polsacie w czwartki o 22.

wikipedia napisał(a):Kilka dni przed nagraniem zawodnik podłączony do wykrywacza kłamstw odpowiada na ponad sto pytań, które dotyczą życia osobistego i rodziny. Spośród pytań wybieranych jest dwadzieścia jeden. Gra składa się z sześciu rund. Im dalsza runda, tym pytania są bardziej intymne. Żeby wygrać główną nagrodę, trzeba odpowiedzieć zgodnie z prawdą na wszystkie pytania, przyznając się przy tym do wszystkich zdrad i sekretów przed rodziną, która będzie siedzieć na widowni. Przed usłyszeniem pytania można się wycofać, ale po jego usłyszeniu trzeba na nie odpowiedzieć. Od odpowiedzi na trudne pytanie może uchronić rodzina siedząca na widowni, ale tylko jeden raz. Gdy gracz odpowie poprawnie na 6 pierwszych pytań, wygrywa pięć tysięcy złotych. Jeśli gracz się wycofa lub odpowie niezgodnie z prawdą po zadaniu pytania, nic nie wygrywa.


Co o tym sądzicie? Uważacie że to lekkie przegięcie? :mrgreen:

skrót programu (wersja amerykańska)


Boże.. jakby było pięknie gdyby t.A.T.u. w takim programie wystąpiły i fani mogliby zadawać pytania .. :oczka: Marzenia.. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 20 marca 2009, o 14:16

Ja oglądałem każdy odcinek jak dotąd ^^ Najlepiej było tydzień temu, takie chamskie pytania, że szok :lol2: Wczoraj mało wiało nudą, mało --' 26 czy ile tam letni prawiczek ^^ Jakie pytania takiemu można zadawać xD

Program mi się podoba. Czego to ludzie nie zrobią, żeby zarobić "trochę" pieniędzy. Sam bym w takim programie jednak nie wystąpił. Najlepiej podsumowała to moja koleżanka "Boże co za problem, pewnie że odpowiedziałabym na wszystkie pytania" "A jakbyś miała męża?" "Kupiłabym sobie później nowego" :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 20 marca 2009, o 14:19

Tydzień temu było doskonale widać, że to jedno wielkie reżyserowane kłamstwo. Ta rozmowa w trakcie przerwy. Masakra. Żal patrzeć. A najśmieszniejsza jest w stosunku do tego nazwa programu. Przecież to wszystko jest grubymi nićmi szyte...

Nie zamierzam się dalej uszczęśliwiać tym programem. Nie obejrzę tego nigdy w życiu już :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ~kurka~ » 20 marca 2009, o 18:56

Nie mam najmniejszego zamiaru oglądać tego. Jaką przyjemność daje oglądanie wyreżyserowanych, niezbyt mądrych i "rozwijających" inteligencję programów? I cóż za denny pomysł, by pytać o intymne rzeczy, które powinny zostać naszą prywatną sprawą. Widać tutaj jedynie napalenie się na pieniądze. Takie same zdanie mam o programach typu "Bar" czy "Big Brother".
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez TATYRUSSIA » 20 marca 2009, o 18:57

Bardzo ciekawy i zupełnie nowy teleturniej ;) Sam bym w nim wystąpił i dam sobie łeb uciąć, że wygrałbym maksymalną kasę... Nigdy nie interesowało mnie zdanie innych ludzi... Mógłbym powiedzieć przed wszystkimi co mi leży na sercu zgodnie z pytaniami...

Dla mnie najprostszy sposób zarobienia kasy... Nie musisz mieć wiedzy. Musisz znać tylko siebie.

Co mnie interesuje fakt, że cała Polska dowie się, że mam fantazje na temat tego i tamtego... phi...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micha21 » 20 marca 2009, o 19:29

JEzu co jeszcze nie wymyślą. Jak zobaczyłam reklame to aż usiadłam bo nie wierzyłam że można taką glupotę wymyślić. Może jednym się to podoba ale mnie napewno nie. Dla zarobienia kasy odkrywamy cała prawde o sobie. To ogląda twoja rodzina a potem myślicie że da się to tak wytłumaczyć "kochanie bo jak byłeś w delegacji to zepsół się kran i był tu hydraulik z Paryża". No i co myślicie że za kase udobruchacie ukochaną osobę. Bo ja myśle że nie. Jeśli ktoś wygra kasę to może stracić rodzinę i przyjaciół, a myśle że oni są ważniejsi niż kilka groszy w portfelu. Bo gdy kasy Ci zabraknie to prawdziwy przyjaciel da Ci kromke chleba.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Piret » 20 marca 2009, o 20:18

Pierwszy odcinek obejrzałam, nie zachwycił mnie jednak ten program. Chajzer najlepiej sprawdził się jako prowadzący "Chwilę Prawdy" czy dawne "Idź na całość". To było warte uwagi.
Z reguły nie lubię teleturniejów, a już szczególną awersję mam do tych na bazie amerykańskiej. Gratuluję odwagi tym którzy wystąpili, mnie nic nie skłoniłoby do szybkiego zarobku kosztem szczegółów własnego życia. Są pewne granice, których przekroczyć nie można..
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Dizelkowi » 22 marca 2009, o 10:40

Ja tego nie oglądałem, ale widziałem w reklamie jak to wygląda i jakie pytanie padają to powiem szczerze że na pewno nie poszedł bym do tego programu, ale gdybym nie miał nic na sumieniu to może poszedł bym. :hahaha: A co do Zygmunta Chajzera to on dobrze prowadzi takie programy i dobrego prowadzącego wybrali. ;) ;) ;) ;)
Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2009, o 16:33 przez Dizelkowi, łącznie edytowano 1 raz
Kilka chwil spędzonych sam,
Kilka nut po cichu gra.
Czasem łzy rozświetlą świat,
W którym nikt nie chcę Cię znać.
Dizelek
Avatar użytkownika
Dizelkowi
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 lutego 2009, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Damroka » 3 sierpnia 2009, o 16:05

Ja uważam że takie programy to debilizm, i dowód na to że telewizja zawsze żerowała na głupocie ludzkiej. Nie wiem jak można coś takiego oglądać. Ja gdy coś takiego widzę to tylko się denerwuję i załamuję, więc tego nie oglądam.
Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2009, o 16:33 przez Damroka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron