Śmieszne historie, z życia wzięte.

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Śmieszne historie, z życia wzięte.

Postprzez Pofyrtaniec » 24 sierpnia 2007, o 16:58

No więc jak w temacie, opisujemy śmieszne zdarzenia, których byliśmy w rolach głównych, bądź tylko widzami.

Otóż, pewnego poranka jak jechałem do szkoły autobusem, tak sobie siedzę i siedzę i nagle... Wchodzi sobie dziewczyna rok młodsza ode mnie [chodziła do mnie do gimnazjum] z króciutką spódniczką taką wiecie troszkę poza tyłek. I stanęła akurat na przeciwko dwóch babć [gdzieś po 60...] spokojnie siedzących na fotelach. Myślę sobie, ''ale jej zaraz zrobią jazdę'', jednak ku mojemu ździwieniu nic się nie stało :uu: W końcu dziewczyna wysiadła. I zaczynają gadać "Ty widziałaś tę gówniarę i jej spódniczkę? -No widziałam, ale to teraz taka moda jest, żeby nosić takie krótkie ciuchy -Ta z cipką na wierzchu" Myślałem, że padnę :lol:

Albo jak byłem mały [coś około 5-6 lat] miałem straszne rozwolnienie i siedzę sobie na kiblu [już nawet nie opłacało mi się wstawać xD] A? w końcu taki przerażony nagle pomyślałem... i dre ryja... "Mamo dostałem okres" :lol2: Nie wiem jakim cudem na to wpadłem xD


/nn: o chłopie.... :lol2: :lol2: :lol2:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:51 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez bleach-minor » 25 sierpnia 2007, o 13:43

Mała byłam, mama wzięła mnie na spacer w wózeczku.
Jedziemy przez miasto i wszyscy ludzie tak strasznie zaglądają do wózka.
Matka myśli sobie "tak ślicznie ją ubrałam, że pewnie wszyscy zazdroszczą".
Wróciłyśmy do domu... okazało się że byłam w sukience ale mama nie ubrała mi majtek... a ja miałam tendencje do rozchylania nóg...

Innym razem na wakacjach, spacerek mi zrobiła... jedziemy jedziemy najechała na kamień... wyleciałam z wózka i wylądowałam twarzą w kałuży.

Respekt dla niej!.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:49 przez bleach-minor, łącznie edytowano 1 raz
Hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary!
Avatar użytkownika
bleach-minor
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:59
Lokalizacja: Pomidor.

Postprzez mysz87 » 25 sierpnia 2007, o 14:01

to było niedawno ^^ Październik, nowi ludzie, nowa uczelnia. Nie poszłam na wykład z HKF tylko dopiero na następne zajęcia. No i tak wyszłam, zmierzam na mój przystanek i patrzę... O_o laski z mojej gr już wyszły z HKF, stoją na pasach, więc podchodzę do nich od tyłu, w środek między nie i mówię "czeeeeśc". One się tak na mnie dziwnie patrzą, jedna odpowiedziała... a druga nic. Po 2s sie kapnęłam, że to zupełnie obce osoby :hahaha: i je pomyliłam z moimi kumpelami :hahaha: wtopa na maxa...... :hahaha:
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 18:50 przez mysz87, łącznie edytowano 1 raz
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Postprzez Pofyrtaniec » 19 października 2008, o 19:17

Sytuacja, której świadkiem była moja koleżanka:

"Stoję sobie dziś w sklepie i przede mną jakiś wstawiony facet kiedy podszedł do kasy tak stoi bez słowa i nagle ekspedientka do niego z tekstem wyskakuje: "Nie sprzedam panu alkoholu". A on na to takim zapitym głosem: "A co jeśli przyszedłem po pieczywo?"

:lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 19 października 2008, o 19:32

Moja koleżanka wchodzi do sklepu i dostała sms'a. Miała ustawiony dzwonek z Czesiem "dzień dobry" i sprzedawczyni do niej "dzień dobry" xD.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez TATYRUSSIA » 20 października 2008, o 19:54

PoFyRtAnIeC napisał(a):Sytuacja, której świadkiem była moja koleżanka:

"Stoję sobie dziś w sklepie i przede mną jakiś wstawiony facet kiedy podszedł do kasy tak stoi bez słowa i nagle ekspedientka do niego z tekstem wyskakuje: "Nie sprzedam panu alkoholu". A on na to takim zapitym głosem: "A co jeśli przyszedłem po pieczywo?"

:lol2:


Yaaaa mmm pofyrt jak ja zacznę kopiować z bash.org.pl to też będzie ciekawie :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 20 października 2008, o 20:08

TATYRUSSIA napisał(a):Yaaaa mmm pofyrt jak ja zacznę kopiować z bash.org.pl to też będzie ciekawie :D

A to z basha? :P
Nie wiem, koleżanka napisała mi na gg, że była świadkiem takiej sytuacji :P
Nie spodziewałem się, że skopiowała to z basha :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmieszne historie, z życia wzięte.

Postprzez laskos6989 » 3 maja 2011, o 20:14

Sporo śmiesznych rozmów wydarzeń a nawet dziwnych czy tez ekstremalnych można znaleźć na stronie internetowej http://www.ostrafaza.pl
laskos6989
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 20:11

Re: Śmieszne historie, z życia wzięte.

Postprzez Tatz » 2 czerwca 2016, o 11:54

Pisałam kiedyś z najlepszą przyjaciółką. Akurat temat zszedł na zagrożenie terrorystyczne. Niedawno widziałam opracowane dane, z których wynikało, że blisko 80% islamistów paryskich popiera ISIS. Chcąc się tym pochwalić napisałam jej:
"a wiesz, że prawie 80% paryskich islamistów popiera islam?" Po chwili zostałam uświadomiona jaki błąd popełniłam. W sumie dziwne jakby tylko tyle ich popierało swoją religię.. xDDDD
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron