Jaki najlepszy OFE?

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Jaki najlepszy OFE?

Postprzez Pofyrtaniec » 2 lipca 2009, o 06:26

No więc zbliża się 11 i wielkie losowanie funduszy, a ja nie chciałbym żeby przydzielili mnie do jakiegoś niszowego ^^ Chciałbym się dowiedzieć w jakim funduszu jesteście i czy go polecacie czy raczej odradzacie. Jeżeli ktoś się zna chętnie usłyszałbym PRAKTYCZNE rzeczy o ING, Generali lub Polsat.

Z góry dziękuję ;)
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez micha21 » 2 lipca 2009, o 11:37

Pofyrtku pracowałam kiedyś w Winterturze, teaz to jest AXA. Nadal w nim jestem ale minęły juz dwa lata więc będę zmieniać. Prawdopodobnie zmienię na ING NN. Prawda jest taka że żaden fundusz nie mówi nam prawdy. Często dostają kary i nawet o nich nie wiemy.A płacimy oczywiście my. Dobrze że przynajmniej chcesz sam wybrać fundusz bo tak to wylosowaliby Cię do jednego z 4 (jak dobrze pamiętam) najgorszych czytaj najmniejszych. Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o funduszach to poszukaj na portalu bankier.pl. Jest on subiektywny w swoich ocenach. I nigdy nie czytaj o funduszu na jego własnej stronie będziesz mieć wrażenie jakby na każdym pisało to samo. Jak dobrze pamiętam to w pozyskiwaniu ludzi i w zarządzaniu najlepszymi funduszami były.
1. AXA
2. ING NN
3. CU
4.PZU
Co do PZU to wiem że zostało sprzedane i nie jest już polskie jak nazwa mogłaby wskazywać.
Na rynku obecnie najlepszym inwestorem jest NN a za nim CU. Ale po ostatnim kryzysie który tak naprawdę jeszcze się nie skończył wszystkie fundusze wyszły źle.
Nie będę CI pisać jak dzieli się Twoja składka że idzie do Zusi itd. bo są to wartości procentowe i raczej nikogo to nie obchodzi.
mam nadzieje że nie zanudziłam i przynajmniej coś Cię zainteresowało. :popcorn:


kurka/ Polskie znaki... błagam. O interpunkcji już nawet nie wspominam.
Ostatnio edytowano 2 lipca 2009, o 13:38 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron