Nasze marzenia...

O pierwszej miesiączce jak i zakupie nowej mikrofalówki.

Moderatorzy: koko, szym

Nasze marzenia...

Postprzez Nina » 24 listopada 2009, o 18:15

Pomyślałam, że warto wprowadzić taki temat, w którym każdy z Nas podzieliłby się swoimi marzeniami, pragnieniami, oczekiwaniami...tymi, które mają szansę się spełnić i takimi zupełnie szalonymi, nierealnymi o których czasem myślimy i się zatracamy...

Ja zacznę...Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o swoim występie w Wiedeńskiej Operze Narodowej z Królewską Orkiestrą Concertgebouw z Amsterdamu w tle...Niestety, sama wiem, że jest to nierealne i nigdy się nie spełni, bo widzę swoje osiągnięcia na warsztatach muzycznych i daleko mi do takiego pułapu ( jak np. Vanessa Mae :luv: ), ale lubię sobie o tym pomarzyć...Mmmm...Już bardziej realne jest to, ze założę swoją szkołę muzyczną...No i zawsze pragnęłam znaleźć kogoś dla kogo będę najważniejszą, najwspanialszą i ukochaną osobą na świecie, co już się spełniło :mrgreen:
Ostatnio edytowano 24 listopada 2009, o 19:42 przez Nina, łącznie edytowano 1 raz
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Patrycja » 24 listopada 2009, o 21:00

Ja marzę o tym, aby być całkowicie niezależna finansowo i zamieszkać sama w jakiejś kamienicy na minimum czwartym piętrze w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Jak już to się spełni to kupie sobie psa rasy York, albo Maltańczyk (wybrałam już nawet imię) Potem jak uzbieram dużo kasy to kupie sobie prawo jazdy i różowy samochód.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez P.i.B.i. » 24 listopada 2009, o 21:43

Mieszkać w Ameryce, najlepiej Minnesocie, lata 80 ... rock... punk... i ta jedyna osoba...moglibyśmy być razem (w odróżnieniu od tego co jest tu) mieć prawdziwych, autentycznych przyjaciół i czysta, szczera miłość... tylko to się liczy, żadna kasa,sława i inne, brak słów oh my dreams... The Cranberries... a no i poczucie spełnienia (może zespół rockowy) , że wiesz, że pokazałeś światu na co cię stać i kierowałeś się sercem... fajny wątek,że dopiero teraz na to wpadliście.. ahh NO I przeżyć coś w stylu NAS NIE DOGONYAT, no przecież ;(
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez Mirva » 24 listopada 2009, o 22:35

Jedyne czego pragnę to kochać i być kochaną. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. :shuffle:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pofyrtaniec » 25 listopada 2009, o 07:46

Pójść na studia, które okażą się w przyszłości dobrym wyborem, skończyć je i znaleźć dobrze płatną pracę. Co za tym idzie - żyć w luksusie :D

Na tę chwilę moim marzeniem jest odejście z obecnej pracy :eye:
Co jeszcze? :D
Tak jak Mirva :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patela » 25 listopada 2009, o 13:01

Skończyć szkołę !! bo ta już mnie dobija ;/ i załatwić sobie dobrą prace .. zamieszkać sama żeby się tzw : usamodzielnić i dalej nie wiem może wygrać w Lotto :lol2: .
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez koko » 25 listopada 2009, o 20:58

To ja może w punktach. :ups:
- zdać maturę
- dostać się na filologię angielską
- kochać i być kochaną
- wygrać w totka
- jakaś dobrze płatna praca byłaby mile widziana jeżeli totek to za dużo :eye:
- fajne przytulne mieszkanko
A teraz najważniejsze...

Żeby mój demot był na głównej! :oczka:
:lol2:
Ostatnio edytowano 25 listopada 2009, o 22:57 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 25 listopada 2009, o 22:25

koko napisał(a):- jakaś dobrze płatna para byłaby mile widziana jeżeli totek to za dużo :eye:


O bogatym starszym sponsorze słyszałem, ale żeby tak z obojgiem z małżeństwa? ^^

koko: tam miało być "praca"
Ostatnio edytowano 25 listopada 2009, o 22:58 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Przemko » 26 listopada 2009, o 15:30

Jedno z moich marzeń już się spełniło - dzisiaj i stoi na moim biurku :love: . Poza tym podobnie - praca, mieszkanie, miłość...
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Enemy » 16 grudnia 2009, o 21:52

Zawsze miałem głupie marzenia ale od kiedy mieszkam już sam wszystko się zmieniło. Nie myślałem, że tak trudno znaleźć kogoś kto cie autentycznie pokocha i w drugą stronę :rolleyes: Poza tym marzy mi się kilkudniowa (ostra :szczerbaty: ) impreza w Las Vegas :sex:
Ostatnio edytowano 17 grudnia 2009, o 16:18 przez Enemy, łącznie edytowano 1 raz
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Nina » 17 grudnia 2009, o 19:55

Enemy napisał(a):Nie myślałem, że tak trudno znaleźć kogoś kto cie autentycznie pokocha


To rzeczywiście jest trudne i niestety nie każdy ma takie szczęście. Ale nie martw się, na pewno ktoś taki się pojawi :przytul: . Głowa do góry. Marzenia spełniają się w najmniej oczekiwanym momencie.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Enemy » 17 grudnia 2009, o 21:27

Nina napisał(a):To rzeczywiście jest trudne i niestety nie każdy ma takie szczęście. Ale nie martw się, na pewno ktoś taki się pojawi :przytul: . Głowa do góry. Marzenia spełniają się w najmniej oczekiwanym momencie.



Dziękuje za miłe słowa :* ja oczywiście ciągle mam nadzieje, że tak będzie :P
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Przemko » 18 grudnia 2009, o 13:53

No, miłe słowa, Nina jak zawsze napisze coś budującego i każdego by z dołka wyciągała, optymistka i marzycielka jedna :ups: .

Nie pisałem tego wcześniej, bo już dawno odsunąłem to marzenie od siebie, ale stało się....Właśnie się dowiedziałem, co dostanę na gwiazdkę od chrzestnego :O . Całkiem mnie tym rozwalił. Suzuki LS 650 Savage
:hura: Nie mogę się doczekać!!! :D
Ostatnio edytowano 18 grudnia 2009, o 14:55 przez Przemko, łącznie edytowano 1 raz
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Nina » 18 grudnia 2009, o 17:33

A czemu by nie? Akurat doskonale wiem co to za uczucie, kiedy jest się samemu , brak kogoś obok, samotne posiłki i ta pustka, której nie zapełni nawet świadomość, że jest przecież komórka czy internet (marne substytuty :| ). To męczarnia i chyba każdy tak uważa. No i nie ma też nic złego, że kogoś pocieszam czy daję dobre rady (bo mi się np. sprawdzają w związku), to zwykła ludzka życzliwość.

A tak przy okazji, jedno z moich marzeń juz wkrótce nabierze oficjalnej mocy. Wcześniej pisałam, że udało mi się znaleźć kogoś, z kim będę chcieć spędzić resztę życia, a teraz na dodatek to przypieczętujemy. W Wigilię oficjalnie z Sebastianem się zaręczymy. A w marcu On wprowadzi się do mnie. :luv: Nadchodzący rok zapowiada się rewelacyjnie!
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mysz87 » 15 lutego 2010, o 20:37

Realne czy nierealne? ;p
Mi się marzy duży dom (ale bez przesady) w Majami. Z basenem, sportową bryczką. Z moim Dziubasem w tym domu. Ja bym pracowała w klubie sportowym jakimś dobrym. Zarabiać przy tym 50tys $ tygodniowo;p do tego liczne podróże dookoła świata:p

a teraz zejdźmy na ziemie.
Mieszkanie w Poznaniu, małe przytulne. Praca jako trener pływania/nauczyciel WF a w weekendy dorabianie na basenie jako ratownik. No i do tego dobre zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie ;D
Polityku jeden z drugim, pamiętajcie małych ludzi,
bo bez nich żaden z was nigdy nie byłby taki duży.
Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni,
za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni.
Avatar użytkownika
mysz87
Zaawansowany
 
Posty: 173
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:38
Lokalizacja: loża Szyderców

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron