Nasza-klasa.pl

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Enemy » 17 kwietnia 2009, o 14:23

Te ciągłe zmiany mnie denerwują, najpierw opisy zdarte z gg, potem płacenie za oglądanie podglądających teraz oceny zdjęć zdarte z fotki :/ Widzę, że coraz więcej ludzi usuwa swój profil ja jak narazie nie zamierzam ale aż się boję co niedługo "dorobią".
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Piorunek » 25 kwietnia 2009, o 09:21

Aaaa tam się przejmujecie... ja to zlewam, za nic nie płacę i normalnie po staremu korzystam z serwisu ;]
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Evil » 22 lipca 2009, o 09:36

Taaak to się robi już fotka a nie nk. :/ Bezsensu. :/ Jestem ciekawa co jeszcze wymyślą. :D

koko/Zdanie zaczynaj wielką literą oraz pamiętaj o interpunkcji. :D
Ostatnio edytowano 22 lipca 2009, o 11:08 przez Evil, łącznie edytowano 3 razy
Evil
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 10:33
Lokalizacja: WsP City xD

Postprzez Lacrima » 25 lipca 2009, o 20:59

Ja też nie płacę. Zresztą rzadko tam wchodzę. Chyba nie należę do dzieci naszejklasy xD

A te oceny za profil etc. wkurzały mnie to sobie zaznaczyłam w edycji profilu, żeby mi tego nie wyświetlało i żeby nikt mi nie dawał ocen ani żadnych takich pierdół :)
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez ~kurka~ » 5 sierpnia 2009, o 18:33

Więc kto jeszcze nie ma konto na e-Pielgrzymce ? :lol:
Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2009, o 21:33 przez ~kurka~, łącznie edytowano 1 raz
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez February » 5 sierpnia 2009, o 21:08

^zatkało mnie :D jedziemy na pielgrzymkę :D :mrgreen:
Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2009, o 21:23 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Mishi » 5 sierpnia 2009, o 21:26

"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Patrycja » 17 września 2009, o 21:16

Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Pofyrtaniec » 20 grudnia 2009, o 11:16

Nie wiedziałem gdzie dać to dam tutaj :lol:

Jak zrobić sobie dobre zdjęcie.

1. Uśmiechaj się radośnie, o ile masz przednie zęby.

2. Pokazuj swój profil, jeśli Twój nos nie zajmie połowy fotografii.

3. Nie rób błazeńskich min, nie rozpłaszczaj nosa i nie pokazuj języka – to dobre dla trzylatka.

4. Na zdjęciu głównym nie stań się jednym z grupy – tym razem to Ty masz być gwiazdą.

5. Fałszywe fotki przyciągają tylko oszustów, a nie o to Ci przecież chodzi.

6. Jeżeli nie jesteś szczupły i muskularny, nie pokazuj nagiego torsu.

7. Nie ubieraj się w ciuchy o dwa rozmiary za małe – chcesz przecież przyciągnąć innych, a nie na zawsze ich odstraszyć.

8. Uważaj, żeby nie mieć czerwonych oczu - pragniesz, aby Cię przeszyła strzała Amora, a nie srebrny kołek.

9. Jeśli jesteś bardzo wysoki, nie fotografuj się na tle strzelistych drzew – wielbicieli King Konga nie ma już wielu.

10. Zdejmij kapelusz bądź tupecik i pokaż światu swą przepiękną łysinę.

11. Widok Ciebie w skąpym stroju kąpielowym spowoduje, że oglądający z pewnością zatęsknią za wakacjami, ale niekoniecznie za Tobą.

12. Nawet jeżeli masz super zgrabne, smukłe, opalone nogi - nie czyń ich tematem głównym zdjęcia, chyba jesteś kimś więcej niż tylko nogami?

13. Wykorzystaj aktualne fotografie – jesteś wśród żywych, a nie w muzeum wspomnień.

14. Poza "myśliciela" - w szlafroku, z wielkim kubkiem kawy w ręku? Pomyślą, że brakuje Ci motywacji do życia.

15. Demonstruj silnie zarysowujące się przez koszulkę bicepsy, o ile nie są to tylko zwinięte skarpetki.

16. Piękne góry w tle to wspaniały motyw, o ile nie jesteś jedynie czarnym punkcikiem na jednym z wierzchołków.

17. Robiąc sobie zdjęcie, bądź w dobrym humorze, to i obiektyw się do Ciebie uśmiechnie.

18. Posyłanie całusa do obiektywu może posłać Twoje marzenia o miłości do diabła.

19. To dzisiaj może być dzień, w którym stronę Twoją odwiedzi królewicz z bajki, dlatego zamieść na niej jak najszybciej swoje najwspanialsze zdjęcie.

20. Posępne kolory Twego stroju zwiastują ponuraka, którego wszyscy się boją.

21. Nie uwieczniaj się na tle jachtu, o ile nie jest Twój.

22. Nogi na stole, rozchełstana koszula, cygaro w szparze między zębami? Masz być wyluzowany, a nie nieokrzesany.

23. Uważaj, aby nie mieć na zdjęciu odciętej głowy lub innych partii ciała – co towar kompletny, to kompletny.

24. Chcesz być elegancki – zrezygnuj z garnituru i krawata na rzecz gustownej koszuli, w końcu nie aplikujesz do banku.

25. Bądź swobodny, pewien siebie i urzekający, a przyciągniesz miliony zaciekawionych oczu.

26. Jeśli jesteś lekko puszysty, unikaj pokazywania siebie z wielkim hamburgerem w dłoni.

27. Nie zezuj, nie mruż oczu i ich nie zamykaj - niech inni mają szansę wejrzeć przez nie w Twoją piękną duszę.

28. Poproś przyjaciół, aby ocenili, która z Twoich fotek oddaje najlepiej Twoją wspaniałą osobowość.

29. Lubisz spacery po parku? Pokazanie się na łonie natury ujawni Twoją romantyczną osobowość.

30. Nie uwieczniaj się w czyichś objęciach, nie każdy będzie chciał się Tobą dzielić.

31. Uprawiasz namiętnie jakiś sport – dołącz dodatkowo wizerunek siebie w trakcie treningu, niekoniecznie eksponując strugi potu.

32. Nie obwieszaj się kilogramami biżuterii... jeśli nie chcesz zostać okradziony.

33. Unikaj pokazywania wszystkich tatuaży – niektóre partie Twojego ciała nie są przeznaczone dla oczu osób trzecich.

34. Papieros w jednej ręce, drink w drugiej – niewiele życia przed Tobą, a nikt nie szuka krótkich epizodów.

35. Masz zwariowane hobby – dołącz odpowiednią fotkę, o ile nie ukaże Cię ślęczącego z pincetą nad klaserem ze znaczkami.

36. Z syjamskim koteczkiem na kolanach, pudelkiem u stóp, papużką na ramieniu – jak najbardziej, ale dopisz, że znajdzie się tu miejsce dla jeszcze jednego dwunożnego ssaka.

37. Masz super paczkę – pokaż się z nią na którymś ze zdjęć dodatkowych, niech inni zobaczą, że nie jesteś pustelnikiem.

38. Nie ukrywaj swoich unikalnych cech – masz wspaniałe piegi – pokaż je w całej krasie, ale nie wyciągaj zbytnio odstających uszu.

39. Poświęć trochę czasu i inwencji na zrobienie sobie interesującej fotki, w końcu szansa na szczęście warta jest Twojego wysiłku i zaangażowania.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 20 grudnia 2009, o 21:12

Obrazek
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ArX » 20 grudnia 2009, o 23:06

TATYRUSSIA napisał(a):Obrazek


O co chodzi z tym zdjęciem?? O.O
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez micha21 » 21 grudnia 2009, o 01:48

ArX napisał(a):O co chodzi z tym zdjęciem?? O.O

Ano pewnie ze i pod takim miejscem i po takim czymś ludzie mogą i potrafią zrobić zdjęcie.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez ArX » 21 grudnia 2009, o 15:17

micha21 napisał(a):
ArX napisał(a):O co chodzi z tym zdjęciem?? O.O

Ano pewnie ze i pod takim miejscem i po takim czymś ludzie mogą i potrafią zrobić zdjęcie.

Przecież zdjęcia z pogrzebów też są... Wydaje mi się, że to zdjęcie jest zupełnie normalne. O.O
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Nina » 21 grudnia 2009, o 19:53

ArX napisał(a):Przecież zdjęcia z pogrzebów też są... Wydaje mi się, że to zdjęcie jest zupełnie normalne. O.O


Zdjęcie jak zdjęcie, ale cała ta sytuacja nie jest absolutnie normalna!!! Na litość, umieszczać taką fotkę na nk z takim opisem. Albo umieszczać tam zdjęia z pogrzebów?!! Nie, dla mnie to jest zupełnie niepojęte :crazy: . Nie rozumiem, po co ludzie coś takiego by dodawali do swojego profilu, przecież to jest osobista tragedia.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Patela » 21 grudnia 2009, o 21:09

W życiu nie dodała bym zdjęcia z pogrzebu mojej mamy na taki portal ani żaden inny .. dodawanie zdjęcia z pogrzebu jak z wesela ... jeszcze podpis jak by było się czym chwalić ... ciekawe czy ze stypy też dodał ... ;|
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron