Google Chrome

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Google Chrome

Postprzez Pofyrtaniec » 7 września 2008, o 11:25

Już ktoś może korzysta z tej przeglądarki? Ja właśnie teraz nią piszę ten temat i podkreśla mi słowa, które są poprawnie napisane, jako błąd ^^ No ale mniejsza. Interfejs jest moim zdaniem zbyt prosty, myślałem, że google zaskoczy czymś, ale jednak nie. Pozostane chyba przy Firefoxie ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 20 stycznia 2009, o 22:00

Od czasu do czasu używam, głównie w trybie incognito.
Ale nic nie wygra z IE7 + wtyczka IE7 Pro. Polecam :D
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Pofyrtaniec » 20 stycznia 2009, o 22:02

Tentacle napisał(a):Ale nic nie wygra z IE7 + wtyczka IE7 Pro. Polecam :D

Hm... może Mozilla Firefox 2 bez żadnej wtyczki? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 20 stycznia 2009, o 22:17

PoFyRtAnIeC napisał(a):Hm... może Mozilla Firefox 2 bez żadnej wtyczki?

Niestety, jak dla mnie, nie :D Kilka razy próbowałem się przerzucić na FF, ale nic z tego. Po kilkunastu godzinach wracałem do IE7Pro mimo tego, że jest mniej "kompatybilny" :)
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Tyraf » 21 stycznia 2009, o 08:40

Hmm. Mi podkreśla wszystko poprawnie. Interfejs w zupełności mi starcza i co najważniejsze GC działa u mnie dużo szybciej ni IE a nawet FF! To jak szybko się włącza przy moim zaśmieconym i zwalonym syfem gratem mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła :) do tego własny manager zadań. Ogólnie super pomijając takie rzeczy jak nagłe i zupełnie nie zrozumiałem robienie się nowego okna z zakładki czy błędne wyświetlanie niektórych stron.
Może bym korzystał z FF ale niestety siostry z niego korzystaja a wole miec własną odddzielną historię przegladanych stron :szczerbaty:

Zapomniałem dodać. Nie wiem jak to zrobiliście ale to forum włącza mi się natychmiastowo przez GC ;) nie zdążę jeszcze kliknąć a już się wyświetla ^^
IE to syf ;x
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez tomek » 26 września 2009, o 12:24

Chrome jest -, używam tylko i wyłącznie tej przeglądarki. Wcześniej korzystałem z Firefoxa, Safari, IE i opery Ile nie przypadły mi do gustu
no i mój tryb incognito... :pray:
Dobrze się spisali. Kawał dobrej roboty, biorąc pod uwag, że została napisana na prędce.
Chrome ma mało awarii. Mam w ogóle słabe łącze internetowa i np. na IE niektóre strony nie chcą mi się wyświetlać w całości lub w ogóle, a w chrome zawsze się wyświetli, może nie od razu no ale jest.

kurka/ Jak na kulturalne forum przystało, nie używamy wulgaryzmów.
Ostatnio edytowano 28 września 2009, o 16:21 przez tomek, łącznie edytowano 1 raz
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 13:12

Ta przeglądarka to jakieś nie powiem co! Firefox i Opera are the best! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lady_Galant » 18 kwietnia 2010, o 14:03

Nie uzywam tej chromy z jednego powodu, nie ma tam lub po prostu nie umiem umieścić tam folderu z ulubionymi linkami tak jak to mam z Avantem Browserem.
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Kamil » 19 kwietnia 2010, o 15:16

Korzystam z Chrome od dłuższego czasu i zostaję wierny tej przeglądarce - funkcjonalność i pewnie przyzwyczajenie. Jak dla mnie jedna z lepszych przeglądarek na rynku.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 23 kwietnia 2010, o 09:55

Mozilla Firefox. :zako:
Jakoś tak się zdążyłam przyzwyczaić, a poza tym podoba mi się nowa opcja wyboru motywu. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 29 sierpnia 2010, o 23:36

Ja za to zaliczyłam większość popularnych przeglądarek.Najpierw oczywiście IE7 mam dość wolne łącze więc muliło strasznie,potem przeniosłam się na IE8 i choć szybkość wzrosła to niektóre strony nie wczytywał mi jak trzeba i zaczełam eksperymenty.Najpierw opera ale wbrew obiegowej opinii wcale nie była taka szybka i wymieniłam ją na ff i to było to.Testowałam też safari,różne wersje opery,różne ff,chrome,nawet comodo,flicka i kameleona czy coś o podobnej nazwie,ale na dziś mam ff3.6.8 i 4.0.4beta i chrome beta 6,opera 10,61 znowu mnie zawiodła bo choć szybka to się wiesza,a co gorsza nie nadaje się do używania na niektórych stronach bo niekontabilna jest niestety.Safari jest słabsza od chrome ,a chrominium owszem szybka ale trafiłam chyba na wadliwą wersję,bo aby jej używać trzeba było instalować każdorazowo co na dłuższą metę jest irytujące.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia


Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron