Podbij.pl

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Podbij.pl

Postprzez Pofyrtaniec » 15 stycznia 2009, o 15:04

Co myślicie na temat tej strony? Chodzi tutaj o to, że kupujecie sobie podbicia [1 kosztuje 1,22zł], a później licytujecie aukcje [podbijacie]. Najczęściej trafia się, że podbija się o 1gr a czas do zakończenia aukcji wzrasta o 10sek. Biorąc pod uwagę fakt, że przedmioty sprzedawane za ceny czterocyfrowe, można kupić czasami nawet za grosze - jest to świetna sprawa. W sumie dla kupującego nie ma tutaj żadnych haczyków [no tylko ten, że doliczyć do ceny przedmiotu musicie cenę wykupionych już podbić - ale i tak się na tym zyskuję, no chyba że nie wygracie :ups:].

I tu pojawia się wielka pułapka, przykładowo: chcesz kupić iphona wartego 1800 zł, ale każdy podbija, i tak naprawdę dochodząc do 180 zł, już wpłacone zostało 1800zł. Każdy walczy dalej by zdobyć telefon, ale wygra tylko jeden, reszta traci niepotrzebnie kasę. W ten sposób można się zapętlić i stracić w serwisie naprawdę duże pieniądze.
Źródło


Mnie najbardziej wkurzają podbicia automatyczne^^ Jak na razie podbiłem 1 raz i przypatruję się aukcjom. Może kiedyś uda mi się coś wygrać, to poinformuję :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 15 stycznia 2009, o 15:39

Gwarantuję Ci, że się nie uda ;)
Ludzie którzy zaczynają o coś walczyć nie poddają ;)
:D

ja straciłem na tym ponad 200 zł...
A teraz, kiedy strona jest strasznie popularna (reklamy na gg oraz naszej klasie) jest tam wiele więcej osób niż w pierwszym miesiącu działalności...

Jedno wiem... Po pierwszym miesiącu działalności WWW zysk na czysto PODBIJ.PL wyniósł ponad 10 tysięcy złotych ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 15 stycznia 2009, o 15:49

(WWW - Wyżej Wymienionej Witryny? :coctail: )
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 15 stycznia 2009, o 16:16

Alexander napisał(a):(WWW - Wyżej Wymienionej Witryny? :coctail: )


No fakt - napisałem masło maślane :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ~kurka~ » 2 lipca 2009, o 20:44

Zalatuję botowaniem na kilometr. Od początku widać było, że to złodziejski portal. Ciekawa jestem, ile faktycznie osób cokolwiek tam wygrało.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Alexander » 2 lipca 2009, o 22:43

Nie no, akurat wygrane są na serio. Widziałem i słyszałem o płaceniu bonami wygranymi na podbij.pl ;)

Złodziejstem jest nieporównywalnie ogromny zysk z podbić :P


Przypadkiem raczej nie ma się szans wygrać. Zyskują na tym jedynie ludzie których stać na kupno masy podbić. No i serwis zarabia, zdzierając pieniądze z naiwnych ludzi, którzy wierza, że mogą coś wygrać ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron