Najlepsze gry

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Re: Najlepsze gry

Postprzez Cyrax » 12 lipca 2011, o 18:48

Polecam zainstalować sobie na pecku emulator nes'a i odpalić sobie "battletoads".

Obrazek
Chciałem się przez chwilę uczyć ruska jak tatu były na topie, ale doczekałem się wersji angielskiej i edukację szlag trafił.
Avatar użytkownika
Cyrax
Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 21:15

Re: Najlepsze gry

Postprzez koko » 25 czerwca 2012, o 12:01

Ostatnio zaczęłam grać w Alana Wake'a. Właściwie to nie jestem fanką straszaków, ale fabuła wyjątkowo mnie wciągnęła. Nawet wybaczam to, że momentami lekko się wzdrygam jak zza drzewa wychodzi kilku Opętanych. :ups: Grafika też jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Szkoda tylko, że 90% akcji toczy się w nocy, bo nie ma zbyt wielu okazji żeby rzucić okiem na okolicę (góry, lasy, miasteczko). Soundtrack też bardzo przyjemny. Jeszcze nie skończyłam, ale polecam. :coctail:

Do moich ulubieńców doszły również trzy inne gry:
- Assassin's Creed: Brotherhood (wspomniany w moim poprzednim poście)
- Assassin's Creed: Revelations
- FIFA 12

Teraz z niecierpliwością czekam na trzy produkcje:
- Assassin's Creed III - kolejna część serii, ale obawiam się że przeniesienia akcji do Stanów Zjednoczonych to nie jest dobre zagranie. No cóż, zobaczę po premierze czy przeczucie było słuszne.
- Watch Dogs - fabuła wydaje się być naprawdę interesująca. Kolejne dziecko Ubisoftu i osobiście widzę podobieństwo między AC, a WD. Oczywiście nie jeżeli chodzi o fabułę, ale ogólny zarys. Mechanika też pewnie będzie podobna.
- Far Cry 3 - nie grałam w poprzednie części, ale to chyba nie wpłynie jakoś szczególnie na grę. Fabuła wydaje się być interesująca, demo zaprezentowane na E3 w 2011 pokazuje genialną grafikę i znowu Ubisoft. Czekam. :coctail:

edit:
Kilka minut temu zamówiłam Assassin's Creed III - Freedom Edition. Uznałam że w końcu dam zarobić twórcom mojej ulubionej serii. :eye: Jak kiedyś będę miała zbędne złotówki to w oryginale kupię także poprzednie części. Szkoda tylko, że na wydania kolekcjonerskie już się raczej nie załapię. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Najlepsze gry

Postprzez Tatz » 7 czerwca 2016, o 13:30

Jak dla mnie najlepsze gry to:
Kapitan Pazur
Enforcer Police Crime Action
GTA: Vice City
The Sims 3
Life is Strange (nie grałam, ale marzę żeby mieć tą grę ;w; jest BOOOSKAAA *w*)
Undertale (również nie grałam, ale widziałam masę gameplayów[nienawidzę oglądać gameplayów , ale fabuła mnie wciągnęła x'D] i stwierdzam, że proste acz przegenialne <3)
Obrazek
"Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else, so we can be free ..."
Avatar użytkownika
Tatz
Początkujący
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 czerwca 2016, o 20:00
Lokalizacja: Rumia

Poprzednia strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron