Minigry/gry flash online/gry na telefon

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Minigry/gry flash online/gry na telefon

Postprzez Alexander » 2 lutego 2009, o 17:34

Pozwoliłem sobie zrobić temat łączny, ponieważ tematy te są dosyć bliskie, a zarazem często się przenikają. Jakie są wasze ulubione gry? Co was w nich urzekło?

How to use:
1. Jeśli piszesz o grze - napisz tytuł (pogrubioną, dużą czcionką), dodaj z 2-3 screeny, (większe pliki raczej linkuj) opisz krótko grę (na co i o czym jest, czy są różne wersje) i streść swoje wrażenia z gry. Jeśli to legalne, umieść link do gry.

2. Jeśli komentujesz - całość małą czcionką, tytuł komentowanej gry pogrubiony.

3. Jeśli offtopujesz - małą czcionką, pochyloną.

Z góry dziękuję za stosowanie się do powyższych zasad - wpłynie to korzystnie na czytelność wątku


a teraz czas na mnie :eye:

City Bloxx/Tower Bloxx:

Screeny:
Obrazek Obrazek
WERSJA PC

Dzieło studia Digital Chocolate - doczekało się ok. 6 wersji na komórkę, edycji komputerowej, oraz ostatnio wydanej wersji Online.

Gra jest połączeniem elementów zręcznościowych i logicznych - za pomocą dźwigu zrzucamy kolejne elementy wieżowców, starając się zbudować je jak najrówniejsze... które następnie ustawiamy na mapie miasta, a musimy je układać w określony sposób, aby uzyskać jak najwyższe oceny punktowe.

Gra wciąga jak diabli. Wersję na komórkę posiadam od dawna, wersja online charakteryzuje się wyższym poziomem trudności, natomiast edycja komputerowa (jedyna, której jeszcze nie przetestowałem) oddaje nam kilkanaście różnych planów miast, i inne nowości.

Dostępne wersje:
Wersja Online
(jeśli ktoś jest zainteresowany wersją kom. to proszę PW)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron