Sims

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Alexander » 4 czerwca 2009, o 21:32

A ten ogłaszany rewolucyjny edytor mebli? jak to wygląda? Podobno miał bazować na mechanizmach użytych w spore...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 5 czerwca 2009, o 06:12

Alexander napisał(a):A ten ogłaszany rewolucyjny edytor mebli? jak to wygląda? Podobno miał bazować na mechanizmach użytych w spore...


Alex chodzi o to, że na każdy mebel można nałożyć swoją teksturę [co też bardzo urozmaica grę]. Mi jednak nie chciało się aż tak ingerować :D Jest wiele tekstur do wybory od skóry, jakieś tkaniny po drewno i metal :P
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 14 czerwca 2009, o 20:34

Sorry za post pod postem, ale czy naprawdę jeszcze nikt z Was w to nie grał? xD
Zrobiłem przed chwilą filmik jak simy bawią się przy nnd w parku ^^ Ja gram teraz Julią xD To ta a którą będzie takie zbliżenie. :D Filmik ma tylko 6mb, dlatego taka słaba jakość :P

>>v<<
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patela » 14 czerwca 2009, o 20:44

Ja ogólnie w simy grałam chyba z 2razy w życiu xDDD ... Mnie podchodzi mi jakoś ta gra .. może 3 jest lepsza ;o ;)

kurka/ Jeju, a może by tak jakieś rozpoczęcie/zakończenie zdania, typu: wielka litera,kropka?



A co do filmiku .. to głos mam ale obrazu nie :( ;/ xd

kurka/
1.Nie pisz posta pod postem.
2.Off.
Ostatnio edytowano 17 czerwca 2009, o 18:24 przez Patela, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez SnegoSmiles » 28 czerwca 2009, o 13:43

To moja ulubiona gra! Po prostu nie mogę przestać w nią grać! Chociaż grałem tylko w jedynkę bez dodatków i w 2 z Na Studiach. Czy ma ktoś "postacie TATU" żebym je miał w The Sims 2?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 17 lipca 2009, o 14:28

Ktoś może ma link do strony gdzie mogę pobrać jakieś dodatki [meble, włosy itp.] do sims 3?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 17 lipca 2009, o 17:40

Masz na myśli te dodatki z TS3 Store? Jeśli tak, to PW ;)
Ostatnio edytowano 20 lipca 2009, o 12:25 przez Tentacle, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Alexander » 19 lipca 2009, o 19:27

Pozytywne opinie coraz bardziej nastrajają mnie na chęć przetestowania 3 części simsów. Właśnie jestem w trakcie optymalizacji komputra tanim kosztem, tak, aby simsy działały :eye:

A jedna rzecz mnie absolutnie przekonała. Muszę podmienić skiny na to, zaraz jak zainstaluję grę: Link [+18] :oczka:

(Poffciu, przy tym to ten mięśniak z peggysims którego zapodałeś na szałboksie wysiada xD)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ~kurka~ » 20 lipca 2009, o 12:26

Macka. jak możesz, to wyślij też do mnie... :oczka:


Macie pirackie wersje? U was też jest jedno miasto?- oczywiście ja mam oryginał :eye:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 20 lipca 2009, o 17:05

~kurka~ napisał(a):Macie pirackie wersje? U was też jest jedno miasto?- oczywiście ja mam oryginał :eye:

Ja mam oryginał :eye: Jest jedno miasto, ale drugie można ściągnąć jak się ma oryginał, jak nie to chyba też, nie wiem bo ja mam oryginał :eye: ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 20 lipca 2009, o 18:27

Jak ktoś ma pirata, to też może ściągnąc, z tym, że raczej nie z oficjalnej :eye:
Ale ja nie mam w ogóle jeszcze sims 3, bo na razie mi nie pójdą :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez SnegoSmiles » 21 lipca 2009, o 10:09

Bardzo jestem ciekaw trójki, jeszcze w nią nie grałem! Ale po screenach chyba widac, że to jest coś dobrego! :mrgreen: ;) 8)

A tak na marginesie, może mi ktoś podac adresy (RS, MU) z których mogę ściągnąc The Sims 1 ze wszystkimi dodatkami? Pisac na PW.
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Tyraf » 3 sierpnia 2009, o 19:11

A to znacie może jakiś piratStore? :P
W sumie nawet wciągnęły mnie te Simsy3 ale chyba mój komputer z nimi nie wyrabia. Przyśpieszenie czasu trzykrotnie lub czterokrotnie daje taki sam efekt jak dwukrotne... Dzięki temu czekam, aż sim się wyśpi parę minut. :P Do tego wolno się włącza i miejscami jest trochę... zbyt rozbudowane. ;P
Ale ściągnąć zawsze można. ^^
Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2009, o 19:29 przez Tyraf, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Tentacle » 3 sierpnia 2009, o 23:26

Ja nie grałem w to od kilku tygodni i jakoś nie mam zamiaru. Jednak się nudzi, może kontynuuję z jakimś dodatkiem :eye:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Pofyrtaniec » 4 sierpnia 2009, o 06:18

No to tentacle mam dobrą wiadomość :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Oto najwazniejsze szczegóły:
- Simowie mogą pojechac na wakacje używajac telefonu lub komputera i wybrac pomiędzy Egiptem, Francją i Chinami
- Wakacyjne lokacje można edytować tak samo jak Sunset Valley, wybierając opcję "Edytuj teren" w menu gry.
- Simowie moga posiadać więcej nieruchomości i mają wybór w której lokacjio chca mieszkac.
- W poszczególnych miastach gracze będą mogli zobaczyć charakteystyczne dla nich budownictwo i miejsca.
- O kolejnych otoczeniach dowiemy się w następnych miesiącach.
- W grze ujrzymy wiele wspaniałcyh budynków, do których bedziemy mogli wjechac kamerą i zobaczyć co skrywa np. piramida.
- Każde miejsce posiada charakteystyczne dla siebie znajdźki i artefakty, które Simowie moga zbierac i kolekcjonowac (lub też oczywiscie sprzedać).
- Znajdźki możemy odblokować poprzez ekspolrowanie grobowców, odkopywaniu gruzu, odkrywaniu sekretnych drzwi, itp.
- nowe umiejętnosci beda przydatne dla podróżników i kolekcjonerów. Dzięki nim możemy odblokowac wiele nowych elementów, które urozmaica zabawę.
- Będą nowe cechy, ale o tym już wkrótce.

źródło: www.simowie.info
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron