Sims

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Sims

Postprzez Pofyrtaniec » 8 lutego 2009, o 22:33

No więc każdy chyba chociaż raz grał w tę grę :D Pamiętam pierwszy raz grałem w nią u koleżanki dawno, dawno temu :P To jeszcze początki były pierwszej części i żadnych dodatków nie było. Grą byłem wprost oczarowany. Oczywiście gdy tylko dostałem komputer musiałem ją zdobyć i podczas rozmowy z kuzynem o grach dowiedziałem się, że ma je na płycie i mi pożyczy :coctail: No i potem była druga część, ale nie chodziła już na moim "złomie" i musiałem czekać dopóki nie kupiłem sobie laptopa. Potem była wielka mania, wszystkie części no i po jakimś czasie się znudziło... Teraz oczekuję na 3 część i muszę powiedzieć, że jestem strasznie zawiedziony zmianą daty premiery! Tak! Dokładnie! Wszyscy zawiedzeni! Łączmy się!
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 8 lutego 2009, o 22:41

Kiedyś grałam nałogowo.. Mnożyły mi się te simsy, domki i wszystko.. Radocha taka, że masakra. Miałam wszystkie części pierwszej serii (ale uznałam, że sprzedam) no i the sims 2, ale bez dodatków. :ups:
Mania mi przeszła i teraz simsy są mi obojętne.. ^^

Czy ktoś z Was kiedykolwiek "stworzył" tam Lenę i Julię? :ups: Pytam z ciekawości... ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mishi » 8 lutego 2009, o 22:50

k.O.K.o. napisał(a):Czy ktoś z Was kiedykolwiek "stworzył" tam Lenę i Julię? :ups: Pytam z ciekawości... ^^

Szczerze to była taka kiedyś głupia Marta co w czasie obsesji Simsowej jak chodziłam do gimnazjum stworzylam taką rodzinkę :eye:

Kiedyś grałam ale teraz to mnie zwisa to :P Ale ostatnio mialam przyjemność grać w Sims 2 oraz byłam zmuszona grać z koleżanką ( :szczerbaty: ) i nie dawałam rady wiec wywalilam grę :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Piret » 9 lutego 2009, o 00:40

Simsy.. Ta gra mnie do grobu kiedyś doprowadzi :lol:
Nawet nie pamiętam ile lat gram w nią, szacuje na jakieś 7 lat.
Znajoma byłej koleżanki słyszała, że posiadam sporą kolekcję różnorakich gier więc chciała się pożyczyć jakąś ode mnie w zamian oferując od siebie. Z ciekawości postawiłam na Simsy, bo słyszałam, że każdy się nimi zachwycał. Nie oczarowała mnie od razu, na początku się denerwowałam bo w ogóle nie dawałam sobie rady ze sterowaniem rodzinkami xD Potem jak gra mi się uszkodziła, nastał dla mnie czas ogromnej depresji, wszystkich zamęczałam prośbami by załatwił mi Simsy :lol:
Nastała potem era dwójki, nie było szans by weszła mi na starego kompa, ale szczęśliwym i nieszczęśliwym trafem stary komputer poszedł z dymem i w końcu mogłam zachwycać się ludzikami 3D :P
Wszystkie dodatki już powoli mi się znudziły, ale zawsze coś nowego wymyślam i mnoży mi się ciągle tych rodzinek ^^"
Rzecz jasna czekam na trójkę, choć miałam nadzieję, że wyjdzie w lutym ale cóż.. Jak się lubi, to się poczeka :ups:

k.O.K.o. napisał(a):Czy ktoś z Was kiedykolwiek "stworzył" tam Lenę i Julię? :ups: Pytam z ciekawości... ^^

Ja stworzyłam ^^ W każdym otoczeniu w którym pogrywam jest rudzielec i czarnowłosa :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez TATYRUSSIA » 9 lutego 2009, o 01:18

Też grywałem...

Ale pamiętam, że ja wszystko strasznie przeżywałem. O ile dobrze pamiętam - w prawym górnym roku pokazywały się czynności po kolei, które nasz sims będzie wykonywał... Tak mi to zapadło w głowie, że potem i ja w realnym życiu też widziałem w umyśle te czynności, które po kolei wykonywałem... :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 9 lutego 2009, o 07:11

TATYRUSSIA napisał(a):Tak mi to zapadło w głowie, że potem i ja w realnym życiu też widziałem w umyśle te czynności, które po kolei wykonywałem... :D


W sumie - wygodny sposób na planowanie dnia. Ale taki... niepokojący.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 9 lutego 2009, o 09:46

Nigdy nie grałam w simsy, bo nie miałam tej gierki, na kom sims 2 mnie nie za bardzo zachwyciła. Za to grałam w Simscity 3000
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Maganuna » 27 marca 2009, o 23:22

Mój Boże : D
Jestem od tej gry uzależniony :D
To moje zboczenie :D
Ostatnio w TS2 namiętnie ich rozmnażam, staram się wyprodukować jak największą liczbę bliźniaków :D
Aż się zwijałem ze złości jak zobaczyłem, że premierę [glow=green]The Sims 3[/glow] przenieśli na czerwiec -,- i osobiście się skrzywdzę, jak nie zakupię sobie tej edycji kolekcjonerskiej :[
Wiem. Muszę się zacząć leczyć.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez P.i.B.i. » 2 maja 2009, o 18:48

No właśnie jeszcze tylko miesiąc do TS3 :mrgreen:
Choć powoli wyrastam z gry to wciąż gram na t.A.T.u. , w studiach doszły gitary, mikrofony i perkusja. Można koncertować, jeździć limuzyną .... świetna zabawa. :love:
Avatar użytkownika
P.i.B.i.
Nowy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 kwietnia 2009, o 12:45

Postprzez Alexander » 28 maja 2009, o 10:39

I jak tam wrażenia z 3 części? Niektórzy już grali, więc niech się wypowiedzą ;D
Słyszałem, że zmiany wyszły na dobre, i gra w końcu stała się grywalna. Jeśli rzeczywiście nie ma już takiego rozjadu między "fajnym, ale monotnonnym" urządzaniem domu a "życie = nabijanie punktów aspiracji i zapłenianie wskaźników" to jak zainwestuję w lepszy sprzęt, to może potestuję :P Niech fani zachęcą kogoś kto nie lubi simsów, no ;D
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez KatinaVolkova » 28 maja 2009, o 11:29

Hehe, również miałam simsy od pierwszej części i też pamiętam , to była taka mania ;p
Co załanczałam kompa to zawsze grałam nalogowo w tą grę.
Ale potem pierwsza część mi się znudziła, potem coś z crack'iem miałam i w końcu je wywaliłąm.
Potem była 2 - szaleństwo po prostu. Nałóg :D
Również tworzyłam Leneczkę i Juleczkę :)
Bez tego bym nie grała :)
Nawet zrobiłam tak, że kochały się bardzo, razem spały itp. ;p
A potem zaczęła sie szkoławyższa i jakoś tak czasu nie miałam :(
I w końcu musialam je wywalić bo miejsce mi zajmowały.
Ale za niedługo wakacje więc chyba znów sobie je wczytam ......
I na 3 też będę czekać. Ciekawa jestem czy się czymś będą różnić ........
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Lacrima » 31 maja 2009, o 21:39

Kiedyś w to grałam nałogowo. Ale później nie starczało mi czasu na nic innego... że skasowałam. Zresztą zajmowało dużo miejsca na dysku ;)

k.O.K.o. napisał(a):
Czy ktoś z Was kiedykolwiek "stworzył" tam Lenę i Julię? :ups: Pytam z ciekawości... ^^

Julii i Len to ja tam miałam na pęczki... :shuffle: :lol:
Ostatnio edytowano 31 maja 2009, o 23:09 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez koko » 31 maja 2009, o 23:07

Ustinja napisał(a):Julii i Len to ja tam miałam na pęczki... :shuffle: :lol:
Teraz mam taki pomysł żeby zrobić wersję "extended" z Parvizem.. :eye: No i rzecz jasna porobię dzieci. :eye:
Oh cóż to będzie za intryga - Parviz będzie zdradzał Julię z Goździkową, Julia będzie zdradzała Parviza z Leną, po czym w tajemniczych okolicznościach Parviz utopi się w basenie... :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 1 czerwca 2009, o 03:42

k.O.K.o. napisał(a):
Ustinja napisał(a):Julii i Len to ja tam miałam na pęczki... :shuffle: :lol:
Teraz mam taki pomysł żeby zrobić wersję "extended" z Parvizem.. :eye: No i rzecz jasna porobię dzieci. :eye:
Oh cóż to będzie za intryga - Parviz będzie zdradzał Julię z Goździkową, Julia będzie zdradzała Parviza z Leną, po czym w tajemniczych okolicznościach Parviz utopi się w basenie... :oczka:


To może jeszcze weś Komarenko i Parviz że niby gej :D
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Pofyrtaniec » 3 czerwca 2009, o 18:00

No ja grałem już w trójeczkę. Muszę przyznać, że bardzo przypomina 2. Na pewno nie ma takiego dużego skoku jak z 1 części do 2. Znacznie zmieniło się tworzenie sima. Jak na razie jest mało fryzur - ale jak wiadomo to tylko podstawa, reszta na pewno będzie dochodzić wraz z dodatkami. Pojawiło się więcej możliwości tworzenia charakteru naszego bohatera. Simy ogólnie wyglądają inaczej - realniej niż w 2. Co do samej gry to przypomina 2. Świetnym rozwiązaniem jest usunięcie wczytywania się każdej parceli po kolei. Teraz możemy chodzić po całym mieście bez zbędnego oczekiwania. Ponoć można urodzić trojaczki, ale jeszcze mi się to nie przytrafiło xD [Rodzić można w szpitalu, albo w domu] :D Bardzo jestem zdziwiony również tym, że gra dobrze chodzi na moim - wiekowym już kompie :P Można wybrać sobie długość życia sima. No i ogólnie bardziej podoba mi się od 2 części :D Nie mogę doczekać się dodatków :D

A oto przechodzący kryzys wieku średniego sim :eye:
>>*<<

Zdarza się :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron