Problem

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Problem

Postprzez micha21 » 24 maja 2009, o 12:20

Słuchajcie mam problem. Chodzi o moją kartę dzwiękową. Nie mogę odtworzyć filmów bo wyskakuje że błąd kodeka, ale nie w tym problem bo muży też nie da się słuchać bo wyskakuję błąd i brak czegoś. Problem jest chyba z kartą dzwiękowąbo w menadzeże wykrywa mi urządzenie. Ale jeśli chce je ustawić w skypie czy w komputerze poprostu się nie da. Nie mam poprostu tego głośniczka przy ikonkach obok zegara. Inna sprawa jest taka że wczoraj wieczorem, mamie wszystko działało, mi rano też. Ale teraz nie. W czym problem no bo odinstalowałam i zainstalowałam urządzenie wgrałam sterowniki i raz sobie działa raz nie. Nie wiem nawet gdybym rozkręciła ten komp gdzie jej tam szukać bo może nie być styku albo poprostu już nie wiem. Może ktoś pomoże
;| ;| ;| ;|
Karta to Realtek ac97
System to Windows
sterowniki podpisane cyfrowo czyli chyba zgodne z windowsem
Błagam pomocy :pray:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Mirva » 24 maja 2009, o 22:16

Droga Micho, jeśli chodzi o filmy to warto zainstalować program SM Player a on wszystkie filmy odtwarza bo ma w sobie wszystkie kodeki zainstalowane ;)

Jeśli to nie pomoże to możliwe że twoja karta jest już po prostu zużyta lub pada...
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez micha21 » 25 maja 2009, o 00:01

Hm też tak myśle, ale dlaczego menadżer plików ją znajduje a panel sterowania nie wykrywa urządzenia. to jedna sprawa. I z tym chyba jest połaczona jeszcze inna sprawa. nie mogę pobraz żadnych aktualizacji z WU. zawsze wyskakuje błąd.Nie instaluje się nic. I trzecie chyba moj antywir wykrył jakiegoś wirusa i czy to wszystko nie jest jakoś połączone. Już myśle na wszystkie strony. Może w biosie tzreba poszperać tylko nie wiem jak co wpisać. ;|
A co do programu to mam ale nawet WMP nie działa więc to nic nie da bo kodeki do ALLplayera też mam. Te zarane urządzenie się gdzieś zagubiło
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Piorunek » 25 maja 2009, o 10:03

A może reinstalka pomoże? :P Mnie jak mój komp już wk**wia i nie mam siły na niego to wypieprzam wszystko w pi**u i śmiga przez jakiś czas jak nówka...

Przy okazji się zapytam bo też mam mały problem z kartą dźwiękową.. Chodzi o to, że raz sam mi się dźwięk podgłaśnia, raz przycisza i nie wiem czemu. Wie ktoś może?
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez Mirva » 25 maja 2009, o 10:17

Piorunek napisał(a):A może reinstalka pomoże? :P Mnie jak mój komp już wk**wia i nie mam siły na niego to wypieprzam wszystko w pi**u i śmiga przez jakiś czas jak nówka...

Przy okazji się zapytam bo też mam mały problem z kartą dźwiękową.. Chodzi o to, że raz sam mi się dźwięk podgłaśnia, raz przycisza i nie wiem czemu. Wie ktoś może?


Hmmm. no tutaj znowu coś ze sterownikiem, niedokładnie pasuje lub komp ma jakiegoś szkodnika.

Micha radzę Ci zainstalować nowego Antivira - Avasta, jak włączysz komp po jego instalacji to przeskanuje wszystkie dyski... wtedy się okaże co za diabelstwo tam siedzi.

Przede wszystkim radze zainstalować Windows na nowo ;)
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez micha21 » 25 maja 2009, o 22:02

Arcawir wykryło mi jakiegos wirusa ale nie jestem pewna czy opcjia skasować znaczy usunąć. Avasta to ja miałam i wyskoczył mi błąd jakis podejrzewam że wirusik mi go wyłaczył. Nie mam teraz za dużo czasu bo mam na 14 ale w sobote spróbuje zrobić mu formata dysku C. Może mi się uda bo sama jeszcze nie robiłam. Wiem że płyte z Windą musze wsadzić ale reszta to czarna magia.
Prawdopodobnie mam wirusa beagle czy jakoś tak go zwał. Pytanie. Cze format dysku C pomoże ;| Jeśli tak to podajcie jakis link do dobrego antywirabo ten avast to jakaś dupa wołowa jest.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL


Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron