Pomoc!

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 7 sierpnia 2012, o 16:25

Najprawdopodobniej musiałabyś pobrać jakiś dobry program do zrzynania PDFów ze stron, ale to na pewno jest zabezpieczone i z tym może być problem. W tym polu jestem cienka, ale odpowiedź na pewno będzie gdzieś tutaj. Powodzenia w szukaniu. :coctail:


To teraz moje żale.
Otóż gram w AC:R w trybie multiplayer, ale w oknie głównym pokazuje iż NAT jest bardzo słabe (ograniczone), znaczek jest na czerwono + czasami tnie mi w czasie sesji bądź w ogóle z niej wywala (komunikat o utraceniu połączenia z hostem). Moje pytanie brzmi - jak otworzyć NAT żeby znaczek był na zielono? :eye: Wiem że trzeba coś z portami kombinować, z routerem, ale czytam, czytam i coś średnio rozumiem o co biega. Niech ktoś powie, że się na tym zna i wyłoży to w prosty sposób.
Proszę. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez Marinella » 30 października 2012, o 17:51

Mam bardzo inteligentne pytanie, otóż jakiś czas temu zainstalowałam sobie odtwarzacz MP3 na komputerze, i byłam szczęśliwa dopóki nie zaczęłam pobierać filmów, bowiem okazało się że wszystkie pobierane pliki video są typu Philips Songbird Media, a tego się nie chce tknąć Windows Movie Maker. Mnie z kolei nie chce się po dwóch godzinach czekania aż coś się pobierze, czekać kolejnych dwóch zanim się przerobi na jakiś ludzki format, ani ściągać jakiegoś innego programu niż wyżej wymieniony. Więc stąd moje pytanie da się coś zrobić żeby wszystko działało jak należy?
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Pomoc!

Postprzez szyszka » 21 maja 2013, o 19:35

Może temat odkopany , ale myślę że wystarczy pobrać program do odtwarzania filmów w wielu formatach . Nie ma co zmieniać formatu dużego pliku , nie opłaca się. Program ściągnie się dużo szybciej. Windows Movie Maker rzadko kiedy cokolwiek odtwarza, szału z nim nie ma.
Polecam All Player , Media Player Classic no i kodeki.
Jest wiele rozszerzeń filmów więc , czasem dwa programy to mało.
http://apin2.bg.pwr.wroc.pl/download/rozszerzenia.htm
tu powinno być wszystko.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Poprzednia strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron