Pomoc!

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 18:20

Najłatwiej zrobić to używając Firefoxa. Otóż kiedy już sobie wyklikasz taki rozmiar jaki chcesz (prawdopodobnie największy czyli klikasz w miniaturkę, potem jeszcze raz w to co Ci wyskoczy, następnie jeszcze raz klikasz w obrazek prawym przyciskiem myszy i wybierasz large) klikasz narzędzia -> informacje o stronie. W okienku które Ci wyskoczy wybierasz zakładkę media po czym w adresach szukasz zdjęcia, które chcesz pobrać. Klikasz zapisz jako i voilà. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2011, o 19:43

Nie żartuj że to takie proste a ja się nad tym głowię. Dziękuję:)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 19:53

Na te najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść. Sposób znam, bo kiedyś chciałam pobrać zdjęcie ze strony, z której oficjalnie się nie dało. :eye: Ogólnie to nie ma za co. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez Przemko » 3 sierpnia 2011, o 07:24

Proszę Was o pomoc. Sprawa może i jest trochę głupia, bo w zasadzie sam jestem sobie winny, no ale trudno stało się i teraz nie wiem co mam zrobić. Otóż jakiś czas temu pozbyłem się swojego konta mailowego na wirtualnej polsce. Miałem taką przykrą sytuację, bo mój adres e-mail wpadł w ręce kumpla, który robił mi głupie żarty i ogólnie wkurzał mnie tym, że ciągle wysyłał durne maile. No więc w pewnym momencie się wkurzyłem i postanowiłem skasować to konto. Oczywiście nie ma opcji skasowania konta pocztowego - więc inny mój kolega najzwyczajniej zmienił mi hasło, tak żebym ja na nie wpadł. Wiem - debilny pomysł. Po jakimś czasie sam doszedłem do tego wniosku no bo po jaką cholerę JA mam rezygnować z własnego konta mailowego i to przez jakiegoś głupka?! To przecież jakby nie było moja własność - idąc tym przykładem równie dobrze mógłbym pozbyć się wszystkich swoich rzeczy, bo ktoś tam mi coś w nich ruszał. No i teraz zaczyna się problem - kolega, który zmieniał mi hasło nie pamięta na jakie zmienił! :/ Nie podawałem żadnego alternatywnego maila ani numeru telefonu.

Czy macie jakieś pomysły jak mógłbym odzyskać to konto??? :pray:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Pomoc!

Postprzez Madziara220 » 3 sierpnia 2011, o 10:58

Boś był głupi :P. Kto to widział pozbywać się czegokolwiek swojego, bo ktoś tam coś tam. Trzeba było olać i tyle. No, ale nic. A co do tego problemu to zastanów się dobrze, czy przy zakładaniu konta nie podałeś może pytania pomocniczego. Może w ten sposób się uda. Bo innego pomysłu nie mam, tylko na to wpadłam.
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pomoc!

Postprzez Przemko » 4 sierpnia 2011, o 23:04

Tak, wiem głupim. Rzeczywiście mogłem to olać. A tak mam problem.
A z tym pytaniem pomocniczym to mnie zaskoczyłaś. :O Z tym, że nie pamiętam czy coś takiego robiłem. :ups:
A macie jeszcze jakieś pomysły jak mógłbym odzyskać to konto. :pray: Napisałem już do wirtualnej polski, ale póki co nie dostałem odp.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Pomoc!

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 15:22

To właśnie chciałam zaproponować - napisanie do ludzi odpowiedzialnych za serwer. Innej opcji niestety nie widzę. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i znowu będziesz miał dostęp do poczty. Trzymam kciuki. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pomoc!

Postprzez Przemko » 6 sierpnia 2011, o 12:23

Dzięki koko. :rose: No dostałem dzisiaj odp i voila! Odzyskałem swoje dawne konto! Głupota ludzka nie zna granic. To pozbycie się własnego konta świadczyło właśnie o mojej głupocie, bo sam siebie okradłem ze swojej własności. Mam nauczkę na przyszłość.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 1 kwietnia 2012, o 11:22

Mam pytanie czy ktoś wie, czy istnieje możliwość pobierania plików audio z Facebooka, a jeśli tak to w jaki sposób?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez Alexander » 1 kwietnia 2012, o 13:31

Najlepiej jakimś programem który wyciąga linki do mediów osadzone w stronie i ściąga je na dysk. Osobiście polecam JDownloader. Otwierasz program, wchodzisz na stronę i pokazuje Ci listę plików które może ściągnąć w programie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 13 maja 2012, o 19:37

Mam taki problem, kolega prosił abym dostarczyła mu testy do egzaminu zawodowego. Testy dostarczyłam ale problem jest taki że nie ma on Adobe Reader, próbowałam wgrać ale lipa. Próbowałam przerobić na Worda ale też nie bardzo wyszło. No i jak to zrobić żeby było dobrze?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez Alexander » 14 maja 2012, o 05:26

No pdf ciężko będzie czymkolwiek zastąpić, więc tego się raczej nie obejdzie.
Proponuję spróbować Foxita - http://www.dobreprogramy.pl/Foxit-Reade ... 14318.html
Ew. Jeżeli kolega ma konto gmail to wydaje mi się, że dokumenty google są w stanie otwierać dokumenty pdf z poziomu przeglądarki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 27 maja 2012, o 16:40

To jeszcze mam pytanie z innej beczki, czy ktoś z Was zna jakieś inne portale społecznościowe (wszystko jedno polskie czy zagraniczne) poza Naszą Klasą, Facebookiem, Vkontakte, MySpace, Twitterem, Last.fm (jeśli bardzo się uprzeć), odnoklassniki. Po prostu ciekawa jestem alternatywy, a nic mi do głowy nie przychodzi.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Pomoc!

Postprzez Alexander » 27 maja 2012, o 17:07

Z takich popularnych to jest jeszcze google+, grono.net i orkut, chociaż ten ostatni oblegają głównie ludzie z ameryki łacińskiej :eye: .
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Pomoc!

Postprzez yuliasavicheva » 26 czerwca 2012, o 11:21

Słuchajcie jak zapisać na dysk coś takiego http://online-read.net/uk/magazines/mov ... -2012.html ( w normalnym rozmiarze rzecz jasna) ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości