Pomoc!

Czyli jak się włamać na serwery armii oraz jak włączyć gg!

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez SnegoSmiles » 3 stycznia 2010, o 19:08

TATYRUSSIA napisał(a):NERO -> AUDIO CD -> KOMPLIKACJA DANYCH I AUDIO -> DODAJESZ PLIKI MUZYCZNE -> DALEJ -> PLIKI TXT,VIDEO ETC.


Ahaaaa, więc to tak! Ale ze mnie nie powiem co! :mrgreen:

Wielkie dzięki TATYRUSSIA-san! :pray:

Szukałem w GOOGLACH ale nie pisze jak w Nero Cover Designer obrócić TEKST, bo jak rysunek to wiem!!! Pomoże ktoś? :shuffle:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez TATYRUSSIA » 30 stycznia 2010, o 15:26

SnegoSmiles napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):NERO -> AUDIO CD -> KOMPLIKACJA DANYCH I AUDIO -> DODAJESZ PLIKI MUZYCZNE -> DALEJ -> PLIKI TXT,VIDEO ETC.



Szukałem w GOOGLACH ale nie pisze jak w Nero Cover Designer obrócić TEKST, bo jak rysunek to wiem!!! Pomoże ktoś? :shuffle:


Zakładka Tekst
Zakładka Tekst udostępnia opcje konfiguracji i określa zawartość obiektów Tekst i Pole.
Dostępne są następujące opcje ustawień:
Tylko do odczytu
Jeśli pole wejściowe w polu Zawartość jest nieaktywne, tekst nie może
już zostać zmieniony. Opcja ta jest szczególnie przydatna przy tworze-
niu szablonów.
Wygięty
Wygina dolną krawędź tekstu w punkcie środkowym.
Obróć tekst o
180 stopni
Obraca tekst o 180 stopni, a więc górna krawędź tekstu jest obracana
wokół punktu środkowego.
Opcja ta jest dostępna tylko wtedy, gdy zaznaczone jest pole wyboru
Wygięty.
Zawartość
Określa treść tekstu.
Dla obiektów Pola opcja ta jest nieaktywna, ponieważ zawartość jest
dynamicznie tworzona z danych dokumentu.

Całość instrukcji obsługi NERO COVER DESINGER znajdziesz: TUTAJ
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Madziara220 » 1 grudnia 2010, o 17:10

Pytanie mam - nie chcę blokować pewnej osoby na gg, bo to i tak nic nie da, bo znów zakłada nowy nr, a swojego nr nie chcę kasować, a nie chcę od niej dostawać non-stop wiadomości. Co robić? Ma ktoś jakiś pomysł?

koko: Zbędna część posta została usunięta.
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2010, o 01:29 przez Madziara220, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Przemko » 1 grudnia 2010, o 17:26

Madziara jest taka opcja, że możesz sobie zablokować u siebie pokazywanie wiadomości od nieznajomych. Jeśli więc nie masz jej wśrod znajomych to może sobie pisać ile wlezie Ty i tak nic nie dostaniesz :D.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez micha21 » 2 grudnia 2010, o 04:25

Owszem nic nie dostanie, ale wiadomości automatycznie lądują w archiwum. Wiec zawsze można mieć do nich dostęp i podgląd.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Piorunek » 2 grudnia 2010, o 09:14

W archiwum? Pierwszy raz coś takiego słyszę... mnie nigdy nie dochodziły wiadomości od nieznajomych a tym bardziej się nie zapisywały.
Avatar użytkownika
Piorunek
Administrator
 
Posty: 274
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 05:04
Lokalizacja: Eudezet

Postprzez micha21 » 2 grudnia 2010, o 18:51

ja tak mam. Zablokowane wiadomości od nieznajomych. Kiedyś szukałam pewnej wiadomości i znalazłam, inne wiadomości. To się chyba nazywa kontakty nie z listy czy jakoś tak. Z ciekawości weszłam tam kiedyś i ukazały mi się wiadomości które ktoś do mnie pisał.Też sie zdziwiłam.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez eve » 13 grudnia 2010, o 10:22

To ja też mam 1 pytanie co do gg. Otóż nie chcę, żeby mój fałszywy eks miał mój numer gg - nr telefonu już zmieniłam, poblokowałam go na nk, fb, ale pozostało jeszcze gg. Czy jeśli zmienię numer to czy jest jakaś możliwość, żeby on ten numer znalazł? Nie chcę żeby do mnie pisał, ani w ogóle miał ten numer nawet jeśli go zablokuję. Pilnie Was proszę o odp. Dzięx.
Avatar użytkownika
eve
Początkujący
 
Posty: 67
Dołączył(a): 21 sierpnia 2010, o 20:55
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Przemko » 13 grudnia 2010, o 10:36

Zapewniam Cię, że jak zmienisz numer gg to możesz spać spokojnie. Ten facet nie znajdzie tego numeru, nie ma takiej opcji, no chyba, że sama osobiście mu go dasz - o ile nie zarejsetrujesz się imieniem i nazwiskiem, adresem itp. ale teraz mało kto to robi - zakładając numer podaj tylko imię albo ksywkę i po sprawie.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez PuMa » 13 grudnia 2010, o 11:39

Eve pocieszę Cię choć to marne pocieszenie, ale wierz mi jest wiele osób, które dają się nabrać 2 osobie. Czasem nawet mieszkając z 2 osobą można zostać oszukanym i nie wiedzieć, że własna dziewczyna/facet ma inną i świetnie to ukrywa.
A co do numeru gg - wierz mi, jeśli go zmienisz to nie ma siły żeby on ten numer znalazł - wiem, bo moja była miała po 2 numery gg i numery telefonu i dopiero niedawno ja się o tym dowiedziałam (czyli dopiero jak nie mieszkamy razem i nie jesteśmy razem i to aż do grobowej deski, że tak powiem :) ), a przyznam się, że gdy tylko pojawiły się podejrzenia sama osobiście przeszukałam internet i gg za tymi numerami i czymkolwie co by potwierdziło te podejrzenia i nic, więc dobrze wiem, że gdy ktoś bardzo chce to potrafi wszystko świetnie ukryć.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez eve » 14 grudnia 2010, o 10:03

O no to super. O to mi chodziło. Zmieniłam wczoraj gg i adios palancie :mrgreen: . Dziękuję Wam za radę. :*
Avatar użytkownika
eve
Początkujący
 
Posty: 67
Dołączył(a): 21 sierpnia 2010, o 20:55
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Alexx » 15 grudnia 2010, o 11:49

Miałam podobną sytuację, ale odkąd zmieniłam numer moje kłopoty się skończyły. I to jest jedyne rozwiązanie, żeby np. ukrócić z kimś znajomość albo pozbyć się niewygodnych świadków - zmienić numer i dać go tylko tym z którymi nadal chce się kontaktować. I nie ma wtedy sposobu na to, żeby ktoś niepowołany ten numer zdobył. :D
Avatar użytkownika
Alexx
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12 października 2010, o 11:09

Postprzez Madziara220 » 2 stycznia 2011, o 11:40

Mam ogromną prośbę. Otóż wydaje mi się, że mam problemy z gg i chciałabym Was prosić o podpowiedź o co może chodzić. Czy zdażyło się Wam, że byliście widoczni, dostępni na gg, a tak naprawdę to w rzeczywistości wcale tak nie było? Pytam, bo w zeszłym tygodniu miałam taką sytuację. Dokładnie w środę i czwartek. Komputer miałam wyłączony, a co za tym idzie gg także, a kolega mi pisał, że jestem dostępna. Zupełnie jakbym na chwilę się zalogowała, a potem wylogowała. Zastanowiło mnie i dlatego pytam.
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez koko » 2 stycznia 2011, o 11:46

To ja mam inny problem, ale też związany z gg. Używam AQQ i od jakiegoś czasu z automatu staję się dostępna kiedy moim pragnieniem jest czajenie się na niewidoku. Ta sytuacja bardzo mnie irytuje, bo... No co tu dużo mówić - z niektórymi nie mam ochoty rozmawiać. :eye:
Ktoś ma jakiś pomysł?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 2 stycznia 2011, o 11:57

Madziara możesz odetchnąć z ulgą. Masz rację - WYDAJE Ci się, że masz problemy z gg. To co napisałaś to nic nowego, nie przejmowałbym się niczym. Choć przyznam, że gdy ja miałem podobną sytuację to też się zastanawiałem o co chodzi :P. Otóż odpowiedź jest prosta - żaden komunikator nie gwarantuje 100 % nie zawodności i każdy trzeba aktualizować. Wiem to od kumpla, który zajmuje się takimi sprawami. Jest informatykiem i współpracuje z różnymi firmami informatycznymi. W zeszłym tygodniu pewnie nie Ty jedna zauważyłaś taką anomalię - a w zasadzie nie wiedziałabyś o tym, gdyby nie kumpel, który w tym czasie siedział na gg. Podejrzewam się, że każdy, kto ma komunikator gg miał w tym czasie aktualizowy komunikator - a najczęściej takie akutualizacje serwera są robione wcześnie rano, kiedy ludzie najrzadziej korzystają z gg - bo są w pracy, szkole czy po prostu śpią.
I Madziara prawdopodobnie ten kolega miał tak, że część ludzi na jego liście była niedostępna, a część widoczna. Chodzi tu o pewne wtyczki, itp. sprawy. Tak więc nie przejmuj się, że coś jest nie halo.

Koko wydaje mi się, że masz jakieś problemy z wtyczkami. Najlepiej byłoby gdybyś ponownie ściągnęła sobie aktualną wersję gg. Masz wtedy pewność, że wszystkie aktualizacje będą na miejscu. Bo innego rozwiązania nie widzę.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mój komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron